[Stuart Howarth] cuteTube 2 v0.02(7) S^3 Anna Belle UNSigned[05.11.2015] Türkçe celilcemre

Sponsorlu Bağlantılar

Cadillac34

Üye
bu da aynı.indirmede sorun sadece direk acmıyor o da normal galiba
En son verdiğim linktekini kurdum ve sonra AppList mağazasından uygulamayı güncelledim ama yine yok. Google hesabımla da girdim yine bir şey yok. Herhalde sunucularını kesmişler.
Bir de bunları dene bakalım.

PALA.

PALA.

Üye
biraz uğraştırmakla beraber youtube vb. video paylaşım sitelerindeki videoları farklı formatlarda video ve mp3 lerin çözünürlüğünü ayarlayarak indireblirsiniz. Opera mini next ile kaydedebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

ametdurmaz

Üye
biraz uğraştırmakla beraber youtube vb. video paylaşım sitelerindeki videoları farklı formatlarda video ve mp3 lerin çözünürlüğünü ayarlayarak indireblirsiniz. Opera mini next ile kaydedebilirsiniz.
En son verdiğim linktekini kurdum ve sonra AppList mağazasından uygulamayı güncelledim ama yine yok. Google hesabımla da girdim yine bir şey yok. Herhalde sunucularını kesmişler.
Bir de bunları dene bakalım.

tesekkurler

Cadillac34

Üye
Ben aslında telefondan uğraşmıyorum. Bilgisayarda Firefox'la indirip Format Factory ile çeviriyorum. Ve telefona atıyorum.

PALA.

PALA.

Üye
yukarıda verdiğim link telefona dönüşüm yaparak indirme imkanı sağlıyor.
Bende mozilla kullanırım mp3 ve videoları direk indirme imkanı sunuyor. Format faktory güzel program ama kullanmaya gerek kalmıyor. Yanlız biraz sesi boğuyor yüksek kbps ayarlansa bile. Mp3 boyutu düşürmede MP3 Quality modifier daha iyi tam net oluyor.

Cadillac34

Üye
yukarıda verdiğim link telefona dönüşüm yaparak indirme imkanı sağlıyor.
Bende mozilla kullanırım mp3 ve videoları direk indirme imkanı sunuyor. Format faktory güzel program ama kullanmaya gerek kalmıyor. Yanlız biraz sesi boğuyor yüksek kbps ayarlansa bile. Mp3 boyutu düşürmede MP3 Quality modifier daha iyi tam net oluyor.
Format Factory sesi bozmuyor ama video boyutu çok yüksek oluyor. Smart Movie Converter'da çevirdiğim videoların boyutları biraz ondan düşük.
Cutetube 2'de videoları Search ile arayınca çıkıyor ama videoları indirmiyor.

ametdurmaz

Üye
ben kısa videoları indirmeden anlık izlemek için bi youtube programı arıyorum

Cadillac34

Üye
ben kısa videoları indirmeden anlık izlemek için bi youtube programı arıyorum
Symbian Wille Mağaza uygulamasından senin için indirdim. İşine yarar umarım.

PALA.

PALA.

Üye
Format Factory sesi bozmuyor ama video boyutu çok yüksek oluyor. Smart Movie Converter'da çevirdiğim videoların boyutları biraz ondan düşük.
Cutetube 2'de videoları Search ile arayınca çıkıyor ama videoları indirmiyor.
sesi bozmuyor, çok hafif boğuyor. Bende sonradan farkettim tiz sesler orjinal haline göre cansız kalıyor.
Hd kalitesindeki videoları dönüştürürken mp4 çıktı ayarı var büyüklük çerçeve orta kalite seçilirse yarı yarıya az yer kaplar. Güzel program üzerinde ayar seçeneği çok. Bilgisayarın işlemcisinide çok zorlar video işlerken

Cadillac34

Üye
sesi bozmuyor, çok hafif boğuyor. Bende sonradan farkettim tiz sesler orjinal haline göre cansız kalıyor.
Hd kalitesindeki videoları dönüştürürken mp4 çıktı ayarı var büyüklük çerçeve orta kalite seçilirse yarı yarıya az yer kaplar. Güzel program üzerinde ayar seçeneği çok. Bilgisayarın işlemcisinide çok zorlar video işlerken
C6-01 gibi telefona 360x640 formatından başka formatlı video atmak mantıksız bence.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
3 gp formatında çok az yer kaplar (mp3 kadar) kalitede bir okadar azalır

Cadillac34

Üye
3 gp formatında çok az yer kaplar (mp3 kadar) kalitede bir okadar azalır
Telefon 3GP desteklemiyor. Smart Movie de AVI formatından başkasını desteklemiyor. Yani en son kullandığımız formatlar MP4 formatı. Bende şu an 5 tane video indirme uygulamaları var ama hiç birinin sunucuları çalışmıyor.

PALA.

PALA.

Üye
hocam ilk zamanlar youtubeden çok güzel mp3-mp4 indiren uygulamalar vardı. Artık yukarda verdiğim site üzerinden online dönüştürme ile indiriyorum normal indirmeden daha iyi ama uğraştırıyor işte youtube linkini kopyala yapıştır formatını ayarla felan.
c6-01 şimdi 3gp video denemesi yaptım açtı.

Cadillac34

Üye
Bilmiyorum ama bende desteklemiyor. Uygulamalardan mı yapıyor anlamadım gitti. Zaten ekran sorunum var. Video indirme uygulamaları da çalışmıyor. Bilgisayarda Firefox'tan indirip çeviri yaparım artık.

PALA.

PALA.

Üye
codek sorunu olabilir. Yazılımsal bileşenlerde eksiklik vardır. Şu symbianla uğraşmaktan kat kat daha kolay windowsta iş yapmak.

Cadillac34

Üye

Üst Alt