[Stuart Howarth] cuteTube 2 v0.02(7) S^3 Anna Belle UNSigned[05.11.2015] Türkçe celilcemre

Sponsorlu Bağlantılar

onurw58

onurw58

Üye
ben qt quick componets for symbian.... Sürüm 1.01(0) yada daha yenisi gerek diye bir hata alıyorum tel hacklı

celilcemre

celilcemre

Üye
    Konu Sahibi
Bu en son sürüm yeni model. Eskisi çalışmıyor. 3 saat önce 2 film indirdim.

onurw58

onurw58

Üye
şimdi ben konuyu yazan arkadaşın türkçeye çevirdiğini indirdim sizin çevirdiğinizi indirecektim ama qfs mobiden nasıl indiriliyo bilmiyorum bide şimdi baktım yaklaşık 10 farklı siteden indirdim ama aynı hatayı aldım
şimdi ben konuyu yazan arkadaşın türkçeye çevirdiğini indirdim sizin çevirdiğinizi indirecektim ama qfs mobiden nasıl indiriliyo bilmiyorum bide şimdi baktım yaklaşık 10 farklı siteden indirdim ama aynı hatayı aldım

celilcemre

celilcemre

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş qt yüklü değil yada eksik v4.7 üzeri olmalı
Şimdi farkına vardım. Qt yükle sitemizde var.

onurw58

onurw58

Üye
celilcemre kardeş qt nin n8e uygununu link atabilirmisin çok aradım ama hangisini indirsem güncelleme hatası aldım
celilcemre hocam qt nin n8e uygununu link atabilirmisin çok aradım ama hangisini indirsem güncelleme hatası aldım
şu opera beni delirticek buga girip çift yazıyo

celilcemre

celilcemre

Üye
    Konu Sahibi
Uc browser kullan hep onu kullanıyorum.
Uc browser kullan hep onu kullanıyorum.
Uc browser kullan hep onu kullanıyorum. AnnaBelle F1 F2 farketmez. Hepsine olur. Güncelleme hatası alabirsin. Yükleyemezsin. Flash atman daha iyi olur.

onurw58

onurw58

Üye
ben hala araştırıyorum bulursam konu açacam herkes faydalansın ama ilgilendiğin için teşekkürler

celilcemre

celilcemre

Üye
    Konu Sahibi
Uc browser kullan hep onu kullanıyorum. AnnaBelle F1 F2 farketmez. Hepsine olur. Güncelleme hatası alabirsin. Yükleyemezsin. Flash atman daha iyi olur.

celilcemre

celilcemre

Üye
    Konu Sahibi
MEDİAFİRE İNDİR
Symbian ^3 sistem araçları bölümünde konu cepten giriyorum. Kopyala yapıştır yapamadım.

Bloxx00102

Bloxx00102

Üye
teşekkürler

filci

Üye
Bende her videoyu açmıyo. Yani nerdeyse hiç bi videoyu. No video streams found for (video linki) şeklinde yazı beliriyo. Abi adam akıllı youtube'a nasıl girebilirim? Lütfen yardım edin. Telefonun E depo hafızası çöktüğünden standart web tarayıcısı çalışmıyor. Opera mini ve opera mobille idare ediyoum. Onlar da 240p açıyo. Lütfen yardım edin! :)

emin dayı

emin dayı

Üye
Son düzenleme:

filci

Üye
Değişen bişey olmadıki. :(

emin dayı

emin dayı

Üye
gereklı adımları izle sorun çözülür

ametdurmaz