Steam Açığı Yüzünden Param Gidermi???

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Steam Açığı Yüzünden Param Gidermi???
Merhabalar Ben Mustafa Daha Yeni Steame Girdim CSGO Sepete Ekledim Ve Halkbanktan Satın Al Dedim Zaten Orda Para Falan Göstermiyo Sonra Korktum Hemen Dakikasında İptal Ettim Alımı.Şimdi Okudum Bu Açıktan Faydalana Ceza Geliyo Diyor Biri,Biride Benim İnninaal Karttan Para Gitti Diyor Sizce Banada Olurmu Böyle
Yaw Konuyu Okuyan Var Cevaplayan Yok

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bireysel Bankacılıktan Bakabilirsin Gitmişmi Gİtmemişmi.Normalde İşlem yapıldığında Cep Telefonuna Onay Gelmesi Gerek

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Bireysel Bankacılıktan Bakabilirsin Gitmişmi Gİtmemişmi.Normalde İşlem yapıldığında Cep Telefonuna Onay Gelmesi Gerek
Yok Sadece Bana Mail Geldi Steam Satın Alma İşlemi İptal Edildi Diye Fatura Falan Yazıyor Ben Hiç Oyun Almadım Hangi Telefona Gelecektiki

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yok Sadece Bana Mail Geldi Steam Satın Alma İşlemi İptal Edildi Diye Fatura Falan Yazıyor Ben Hiç Oyun Almadım Hangi Telefona Gelecektiki
Karta Kayıtlı OLan Telefona Tabiyki.Sen Dediğim Gibi Bireysel İşlemlerden Giriş Yapıp Dene

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::'(:'(:'(:'(:birak:

İnninal İle Deil Halkband
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Anlamadığım Bir Sistem Sanırım Arkadaşlar Yardımcı Olacaktır.Herhangibir Banka İle İşlemleri Yaptıysan Geri Bankayı Arayıp Görüş.Site Alişveriş İptal Oldu Dediyse Zaten İptal Olmuştur Parayı Geri Almiştir

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Anlamadığım Bir Sistem Sanırım Arkadaşlar Yardımcı Olacaktır.Herhangibir Banka İle İşlemleri Yaptıysan Geri Bankayı Arayıp Görüş.Site Alişveriş İptal Oldu Dediyse Zaten İptal Olmuştur Parayı Geri Almiştir
okey rahatlattın