[STABİL][Aosp][4.4.2] LeXuS Rom v2 KitKat

Sponsorlu Bağlantılar

djnedim

djnedim

Üye
ya arkadaş şu ahize sesi neden az çıkıyor onun yüzünden tekrar orjinal rom yüklicem ya

mduygucu

mduygucu

Üye
BİRKAÇ RESİM ATARSANIZ GÜZEL OLUR
BİDE KURULUMU BİRAZ DAHA KOLAY ANLATIRSANIZ RESİMLİ OLURSA BİLGİSAYAR DAN İNDİRDİM

loneely42

loneely42

Üye
...

03ramazan

03ramazan

Üye
ROM harika ötesi birşey teşekkürler kardeşim ama superuser ile geliyor ama rootlu değil gözüküyor onu nasıl yapacağız ? Frameroot dan yuklenmiyor da hata veriyor

cilgin tankci

Üye
yok ya okadar uğraştım kuramadım ??

mduygucu

mduygucu

Üye
RESİM İSTİYORUZ BİRDE TEMA VARMI LAUNCHERLEMİ HALLEDİCEZKİMSE YOKMU YARDIM EDECEK ADMİN CEVAPLARA BAKARSANIZ

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ne resimi ?
İlk mesajda resimler mevcut.

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Hocam cihazda yeterli hafıza yok sorunu alıyorum playden bişey yüklerken nasıl düzeltebilirim ?

mduygucu

mduygucu

Üye
YÜKLEMENİN NASIL YAPILDIĞININ RESİMLİ ANLATIMI TEMA VARMI ???? SAYGILAR ADMİN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!YÜKLEYEN BİRİLERİ VARSA
MESAJLARA BAKABİLİRMİ??????Admin Ordamısın Kimse Yokmu Ya Yükleyenler Resim Atabilirmi

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Yukleme resim ile anlatım yok maalesef

mduygucu

mduygucu

Üye
En sonunda nasıl yapıcaz telefondan onun için lazımdı hata veriyor

blood033

Üye
Bugra cwm recovery 6.0 yapamadim bir turlu lutfen yardm et habire hata veriyor rom

hiddendangerous

hiddendangerous

Üye
Tel sanki rot lu değil biber driver update yaparken rot yetkisi yok diyor.frameroot ile supersu yüklemeyi denedim konuda kabul etmedi

alparslan7171

alparslan7171

Üye
Romda alarm yok ve arama geldiginde zil sesi cok hizli caliyor bunlara bi fix eklerseniz sevinirim . Onun haricinde rom gayet stabil gercekten bunlarda duzelirse kitkat tam surumu beklemekten vazgecerim :)) tesekkürler .

Üst Alt