ST88 Şarj Sorunu Bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
    Konu Sahibi
ST88 Şarj Sorunu Bakarmısınız
Merhaba Anycool ST88 telefonum var telefonum var ilk aldığımda telden çok memnundum çin malı olmasına rağman gayet güzel ve hoşdu. Bir gün kurcalıya kurcalıya şarjını bitirdiğim telimi şarja takıcaktımki yanlışlıkla ters şekilde taktım. (Bu arada şarj soketi gerçekten çok hassas görünüyordu herhalde kırılsın diye böle yapmışlar veya çin malı olduğu için ) Tabikide soket kırılcı telefonu aldığım yere götürdüm soketin kırıldığını değiştirceklerini söylediler ve 10 Tl ydi sanırım o civarlarda bi ücret aldılar tel garantiye gitti 15 günde geldi geldiği gibi özenle şarja taktım baktım şarj oluyor dedi sevinçen uçdum (15 gün telsiz kaldım tabi uçcam) sonra bi kontrol ediyim dedim 1 saat sonra bakdım olmuyo acep niye felan tekrar takdım olmadı ( bu arada asla hiç bir zaman adaptörde sorun olmadı diğer telleri şarj ediyordu ) ertesi gün telciye gittik adam soketin kırıldığını söyledi halbuki geçen seferki gibi gir kırık görüntüsü de yoktu sadece bir kez şarja takmıştım bence para koparmak için uyduruyorlardı ama belki olur umuduyla gçnderim geldi bu sefer taktığım gibi olmadı biraz oynattım teli oldu gitti bida olmadı sonra götürdük abi bunda bişey var felan geveledi bana bataryayı direk şarj eden şu her bataryaya uyan şeyi tavsiye etti ( bu adam her türlü para koparıcak ama olur umudu denedik ) ilk başlarda güzel gidiyordu sonraları şarj az dayanmaya başladı iyice azaldı artık batarya teli açamaz oldu ( o adamı ...:off:) anladımki böyle böyle bataryada ölüyordu. Sonra götürdüm adaptörü değiştirem dedi halbuki adaptör çalışıyo ama sanırım bi hileyle veya başka adaptör göstererek teli başka teli takıp şarj olmadığını gösterdi bnde yeni adaptör aldım ( bu arada bnden en az 50 TL kopardı toplam bi halt yapmadı işte böyle para kazanıyorlar) tabii tahmin edeceğiniz üzere çalışmadı bnde hay böle teli dedim attım köşeye o eski güzelim sağlam dayanııklı sorunsuz vefakar telime dondüm ve ohhh be dedim. Şu an 6 ay civarı oldu sanırım tel bi köşede yatıyor sizce bi çözümü olurmu yorum pls

xyorgunx

Üye
bu kadar usun anlatma kımse bakmas kısa anlat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...