SPP SlideUnlock Pro Edition v3.0.1 S60v5/S^3 Unsigned (Bol Miktarda Çeşitli Tuş Kilidi)

Sponsorlu Bağlantılar

laborcad

Üye
arkadaşlar bir kişi yazmış bende yazıyorum dikkatinize lütfen .....sertifika hatası diyor yüklemiyor ilgilenirseniz sevinirim.süresi dolmuş da bizmi geç kaldık yoksa :))

blut_hy

Üye
simdi arkadas yükledim güzel calısıyor saol da

önemli olan telefonun cağrı geldiği zaman da bu tuş kilitlerinin ekranda olması dier türlü bunlar sadece görsellik bunların hicbir anlamı yokki yani o sekilde bişe bulupta paylasırsan benım cok isime yarar
telefonu cepten cıkarırıken acılmasın die ter döküoruz burda :D

haydaraga81

haydaraga81

Üye
teşekkür ederim... eline sağlık güzel bir çalışma olmuş...

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
simdi arkadas yükledim güzel calısıyor saol da

önemli olan telefonun cağrı geldiği zaman da bu tuş kilitlerinin ekranda olması dier türlü bunlar sadece görsellik bunların hicbir anlamı yokki yani o sekilde bişe bulupta paylasırsan benım cok isime yarar
telefonu cepten cıkarırıken acılmasın die ter döküoruz burda :D
bulursam eklemeye çalışırım bu arada şöyle bi özelliği daha var şimdi telefonun ön kamerası varya elini önünden 2 kere geçirince tuş kilidi açıllıyo tekrar yapınca kapanıyo bu bazen oyunlarda kötü ama sensörlü olması güzel :):oke:

--------------- Ekleme ---------------

rica ederim ^^

rica ederim ^^

arkadaşlar bir kişi yazmış bende yazıyorum dikkatinize lütfen .....sertifika hatası diyor yüklemiyor ilgilenirseniz sevinirim.süresi dolmuş da bizmi geç kaldık yoksa :))
süresi dolması ile ilgili değil uygulama unsigned yani imzalaman gerekiyo yani ya opdadan sertifika alıcaksın yada teli hacklemen lazım benim ki hackli bu olayla ilgili gerekli açıklama sitemizde mevcut araştırırsan bulursun:oke:

ya kardeş bi sorun var sertifika hatası diyor bazende dosya bozuk diyor ne yapabilirim yardımcı olursan sevinirim tşkler
senin sorunun cevabı bi üst alıntı mesajımda unsignedlik :oke:

01kubi

01kubi

Üye
signed yapsanızya herkes faydalansın...

haliloz95

Üye
Ah şu signed olsa warya sana her namazımda dua ederdim :d

serkanbb06

serkanbb06

Üye
bulursam eklemeye çalışırım bu arada şöyle bi özelliği daha var şimdi telefonun ön kamerası varya elini önünden 2 kere geçirince tuş kilidi açıllıyo tekrar yapınca kapanıyo bu bazen oyunlarda kötü ama sensörlü olması güzel :):oke:

rica ederim ^^

rica ederim ^^

süresi dolması ile ilgili değil uygulama unsigned yani imzalaman gerekiyo yani ya opdadan sertifika alıcaksın yada teli hacklemen lazım benim ki hackli bu olayla ilgili gerekli açıklama sitemizde mevcut araştırırsan bulursun:oke:

senin sorunun cevabı bi üst alıntı mesajımda unsignedlik :oke:

usta ben bu menüye basınca calısan programlar arasından kaldıramadım slideunlock simgesini :)

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
dostum kaldırmak için ayarlar uygulama ayarları yüklü uygulamalar ordan ismine iyi bak ve kaldır sorunsuzca kalkıyor birde tuş kilidinin solunda 3 çizgi var programda ordan ayarlardan da inaktif yapabilirsin gerekli ayarları ordan yap

engin_erg

engin_erg

Üye
hocam program gzel teşekkürler skinleride attımmı iş tamam :)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
TeşekkürLeR...

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Helal Olsun dediğin kadar kaliteliyse Süper OLdu Beğendim :tşk:

• Beğen
Tepkiler: robert34
xsrknx

xsrknx

Üye
teşekkürler

synergy11

synergy11

Üye
teşekkürler :)

heavenhawk

heavenhawk

Üye
Teşekkrler

catdog136

catdog136

Üye
valla artık kendi kendim yapmaya başladım temalarını :D çok güzel ve kullanışlı bir program sadece bubblesla çakıştığı için bazen sorun yaşıorum.. :)

emr_24

Üye
ındirilmiyor hocam hata veriyor

haruunbir

Üye
ÇOK ÇOK SAOL.
c7 YE YÜKLEDİĞİM EN GÜZEL PROG

metinakrep

Üye
valla süper olmuş en çok sevdiğim yanı sensör uygulaması yalnız iki kere yapınca açılıyor ya eğer eliniz üzerindeyken kalırsa vay halinize polis sireni gibi öyle bir ses çıkarıyor ki kulaklarım çınlandı taki tuş kilidini açana kadar susmuyor herhalde hırsızlığa karşı yapılmış :)

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
valla süper olmuş en çok sevdiğim yanı sensör uygulaması yalnız iki kere yapınca açılıyor ya eğer eliniz üzerindeyken kalırsa vay halinize polis sireni gibi öyle bir ses çıkarıyor ki kulaklarım çınlandı taki tuş kilidini açana kadar susmuyor herhalde hırsızlığa karşı yapılmış :)
:ehe:ehe

Üst Alt