Duyuru Spor Bölümü Kuralları


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Aşağıdaki kuralları spor bölümünü kullanan tüm üyeler kabul etmiş sayılmaktadır.

1) Yeni konu açmadan önce forumun arama bölümünü kullanarak daha önce konunun açılıp açılmadığına bakınız. (Aynı konunun birden fazla açılmış olması durumunda ilk açılan kalacak, sonra açılan silinecek / kilitlenecektir.)


2) Takımların, kulüp başkanlarının veya futbolcuların isimleri alay malzemesi olarak kullanılamaz. Bu tür mesajlar içeriğine bakılmaksızın silinecektir, yazan üyeye ceza uygulanacaktır.. (Örnek: gese, febe, bejeke - azize, şaban, 6S, 7enerbahçe, Cekirdek, Tüpcü, 8eşiktaş vs..)


3) Üyelerin birbirleri ile tartışırken takımlarının attığı golü "Çakmak, geçirmek, koymak" gibi kelimeler ile ifade etmeleri tartışmada tansiyonun yükselmesine sebebiyet verdiğinden dolayı yasaktır. Bu tür mesajlar içeriğine bakılmaksızın silinecek ve yazan üyeye ceza puanı uygulanacaktır.


4) Üyeler birbirlerine küfür, hakaret ve küçük düşürücü sözler sarf edemeyeceği gibi herhangi bir futbolcu, kulüp başkanı ya da spor kulübü gibi 3. şahıslar için de bu tip sözler sarf edemez. Hakaret olup olmadığı muğlak kelimelerde söz konusu söze maruz kalan üyenin şikayet etmesi durumunda, takdir üst yönetimindir. Bu tür mesajlar içeriğine bakılmaksızın silinecek ve yazan üyeye ceza uygulanacaktır. (Küfür veya hakaretlerin sansürlenerek yazılması bir şey değiştirmez)


5) Size bir üye küfür / hakaret ettiğinde, aynı şekilde cevap vermek yerine ŞİKAYET ET butonuna basarak şikâyet ediniz. Küfüre veya hakarete aynı tarzda cevap verilmesi durumunda, ilk kimin başlattığına bakılmaksızın olaya karışan tüm üyeler ceza alacaktır.


6) Bölüm kurallarına göre silinmesi gereken mesajları alıntı yapmayınız. Aksi takdirde mesajınız silinebilir.


7) Silinen veya kilitlenen bir konuyu ısrarla tekrar açmak ceza puanı almanıza sebeptir.


8) Açtığınız bir konunun neden silindiğini sormak için şikâyet mesajı butonunu şikayet butonunu kullanınız. Bu işi yeni konu açarak yaptığınız takdirde cevap verilmeksizin konunuz silinecektir.


9) Ceza alan üyelerin başka bir kullanıcı hesabı alarak foruma yazmaya devam etmeleri yasaktır. Bu durumu tespit edilen üyelerin sonradan aldıkları kullanıcı hesapları kilitlenecek, asıl hesaplarının cezası ise uzayacaktır. Bu tutumlarını ısrarla sürdüren üyelerin ise asıl kullanıcı hesapları bir daha açılmamak üzere kilitlenecektir.


10) Konu başlıklarının açtığınız konunun içeriği ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Bu kurala uymayan konular yöneticiler tarafından silinebilecektir.


11) Lütfen imzanızı gözden geçiriniz ve imza kurallarına uyunuz, İmzası değiştirildikten sonra yine aynı imzayı hiç değiştirmeden geriye koyan üyeler uyarı alacaklardır.
 
  • Beğen
Tepkiler: ___kaptan___, arslanla ve BLooD_ReG


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt