SPB MobileShell v3.7.2.673 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed Regged

Sponsorlu Bağlantılar

Discovery2

Üye
arkadaşlar 25-Ocak-2011 itibariyle SPB Mobile Shell 5.0 versiyonu internete düştü ama bir türlü link bulamadım

KayraBey

KayraBey

Üye
5.0 versiyonunun 5800'da çalışacağını hiç sanmıyorum.

flunight

Üye
15 mb ram harcıyor ve şarjı sömürüyor o yüzden sildim.inş v5 te ramı düşürürler.

KayraBey

KayraBey

Üye
Bende Spb açıkken 40MB boş ram var.Sarj süresi ortalama 4gün.Sizin telefonu kullanmanıza göre bu değerlerde değişiklikler görülebilir.

drcabbar

Üye
öncelikle arkadaşın eline sağlık süper program bence.
ben daha önce bi eski versiyonu kullanıyordum şimdi buna güncelledim ama şöyle bi sıkıntı var durduğu yerde şarjı bitiriyor sebebini anlamadım. var mı benzer problem yaşayan

MSTF1981M

Üye
çok güzel bir program teşekkürler arkadaşlar

KayraBey

KayraBey

Üye
öncelikle arkadaşın eline sağlık süper program bence.
ben daha önce bi eski versiyonu kullanıyordum şimdi buna güncelledim ama şöyle bi sıkıntı var durduğu yerde şarjı bitiriyor sebebini anlamadım. var mı benzer problem yaşayan

Kesinlikle şarj sorunun programla alakalı değil.Çıktığı günden beri bu versiyonu kullanıyorum.3-4 gün (kullanıma göre) şarjım gidiyor.Hiçbir sorun yaşamadım.

drcabbar

Üye
cevabınız için teşekkür ederim.

jigsaw_54

Üye
hocam N97ye yükledim daha öncede yüklemiştim ancak örneğin biyere gircem basıyorum açılıyor hemen kapanıyo tekrar basıorm açılıo tak geri kapanıo ana menüye dönüyor daha öncede böyle bişey olmuştu deli oldum kaldırmıştm dün yine yükledim başlarda olmuyor kullandıkça aynı şeyi yine yapmaya başladı sürekli msjlaşan biriym msj gelio widgetten msja tıklıyorum msj menüsü açılıo hemen geri gidio bunun sebebi nedir bi çözüm yolu varmı acaba?

ARSxm

ARSxm

Üye
pro süper ama fotoğraf çekme tuşu ve fring çalışmadı bende (5800 c6 mod)

gecenin_golgesi

gecenin_golgesi

Üye
ya iide bu kodlar ne işe yarıyor ben hala anlamış değilim bu kod falan istemiyor ve herkurduğumdada 15 günlük süreşeklinde oluyo bu konuda cahil kalmış olabilirim please yardımm ?

KayraBey

KayraBey

Üye
ya iide bu kodlar ne işe yarıyor ben hala anlamış değilim bu kod falan istemiyor ve herkurduğumdada 15 günlük süreşeklinde oluyo bu konuda cahil kalmış olabilirim please yardımm ?

Zaten o kod istemiyor.Yani şöyle diyeyim.Arada sıra önüne küçük bir pencere açılıp şu kadar gün kaldı gibi bir uyarı vermiyor.Aşağıda verdiğim yolu izle ve tam sürüm olarak kullan.

Ana ekranda iken;

Başlatıcı >> Ayarlar >> Tescille

Önce ana ekranda bulunan Başlatıcı simgesine tıkla.Açılan pencereden de Ayarlar simgesini tıkla.Açılan yeni pencerede Tescille diye bir simge olması lazım.Onu tıklayınca tescil kodunu yazacağın küçük bir pencere çıkıyor.Kodu aralarındaki "-" (tire) işaretleri ile birlikte yazıyorsun.Tamam dediğinde program atrık tam sürüm oluyor.

Bunlarda kullanabileceğin kodlar...

8C59-8UN9-QGAY
8C5P-5CWK-DH8I
8C5F-PDMU-DTZL
8C5O-LSU4-B9EY
8C5W-EVJN-S33C
8C5H-Z59O-IBKF
8C5M-EKRI-KRCG
8C5G-J735-DQCU

gecenin_golgesi

gecenin_golgesi

Üye
Zaten o kod istemiyor.Yani şöyle diyeyim.Arada sıra önüne küçük bir pencere açılıp şu kadar gün kaldı gibi bir uyarı vermiyor.Aşağıda verdiğim yolu izle ve tam sürüm olarak kullan.

Ana ekranda iken;

Başlatıcı >> Ayarlar >> Tescille

Önce ana ekranda bulunan Başlatıcı simgesine tıkla.Açılan pencereden de Ayarlar simgesini tıkla.Açılan yeni pencerede Tescille diye bir simge olması lazım.Onu tıklayınca tescil kodunu yazacağın küçük bir pencere çıkıyor.Kodu aralarındaki "-" (tire) işaretleri ile birlikte yazıyorsun.Tamam dediğinde program atrık tam sürüm oluyor.

Bunlarda kullanabileceğin kodlar...

8C59-8UN9-QGAY
8C5P-5CWK-DH8I
8C5F-PDMU-DTZL
8C5O-LSU4-B9EY
8C5W-EVJN-S33C
8C5H-Z59O-IBKF
8C5M-EKRI-KRCG
8C5G-J735-DQCU
teşk ederim gerçekten çok hızlı ayrıca program harika tam istediğim tarzda tüm arkadaşların eline ve emeğine sağlık tekrar teşekkürler

Dtn

Üye
Program süper,arada kurup kullanıyorum ama rami öldürmüyor mu çıldırıyorum ya.silmek zorunda kalıyorum sonra,ama özleyip geri dönüyorum :ehe .ilk açtığımda 40 mb ram varken 1 gün geçiyor,20 mb`lara düşüyor,sürekli temizlememe rağmen.müzik dinlerken operaya giremiyorum resmen :hmmm daha az ram harcasa mükemmel olacak.

osmantaner44

Üye
handy yi çalıştırabildim ama spb yi çalıştıramadım.telefonla uyumsuz dedi e71. v5 olduqundan sanırım.ama bazen v5 li program indiriyorum çalıştırıo.

KayraBey

KayraBey

Üye
handy yi çalıştırabildim ama spb yi çalıştıramadım.telefonla uyumsuz dedi e71. v5 olduqundan sanırım.ama bazen v5 li program indiriyorum çalıştırıo.

Dokunmatik ekran olmak zorunda.Tasarım bunun üzerine yani...

jigsaw_54

Üye
daha önce de yazmıştım ama bi cevap gelmedi

hocam N97ye yükledim daha öncede yüklemiştim ancak örneğin biyere gircem basıyorum açılıyor hemen kapanıyo tekrar basıorm açılıo tak geri kapanıo ana menüye dönüyor daha öncede böyle bişey olmuştu deli oldum kaldırmıştm dün yine yükledim başlarda olmuyor kullandıkça aynı şeyi yine yapmaya başladı sürekli msjlaşan biriym msj gelio widgetten msja tıklıyorum msj menüsü açılıo hemen geri gidio bunun sebebi nedir bi çözüm yolu varmı acaba?

KayraBey

KayraBey

Üye
daha önce de yazmıştım ama bi cevap gelmedi

Telefonun hackli mi?

Üst Alt