GM Discovery 2 [SP Flash Tool] GM Discovery II Stock Rom | Resimli Anlatımla Kurulum

Sponsorlu Bağlantılar

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
[SP Flash Tool] GM Discovery II Stock Rom | Resimli Anlatımla Kurulum
Romu yuklemek için öncelikle
1- Spflashtoola
2- PreLoader USB VCOM Port driver

3- Birde Rom Dosyasına
İhtiyacımız var

Öncelikle cihazını kapatın ve kabloyu pc ye baglayıp , aygıt yöneticisini acın.Sarı renkli bir donanım cıkacak ona sağ tuş yapıp sürücüyü güncelleştir deyip yol olarak indirdiğiniz driverin yerini gösterin.Bu şekilde driver kurulmuş olacak.Şimdi kabloyu çıkarıyoruz.

Spflashtool programını açıyoruz.
Ayarlar resimdeki gibi olacak ardından scatter-loadinge tıklıyoruz ve indirdigimiz romdaki MT6592_Android_scatter dosyasını gösteriyoruz.

Daha sonra dosyalar tiklanmiş olarak gelecek.birşey değiştirmeden downloada tıklayıp ardından kabloyu takıyoruz.

NOT: Eğer download only bölümünü format yapıp kurarsanuz imeiniz silinir birde onla uğraşırırsınız.
Eğer hata verirse o hata usb girişinizle alakalı veya kabloyla alakalıdır.Bir kaç kez kabloyu çıkarıp downlaoda basıp kabloyu takarak deneyin olacaktır.

Kurulum bitince aşağıdaki gibi bbittiğine dair bir uyarı gelecek.

Artık kabloyu çıkarıp cihazınızı açabilirsiniz.Rom rootsuz olduğundan bu şekilde garantiye gönderebilirsiniz.

Konu TurkDevs - @mturk77 hocamın yazmış olduğu konudur. Sorununuz olursa yazmaktan çekinmeyin.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sebo7 ve ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:

memo4535

memo4535

Üye
Teşekkürler.

slmnx91

slmnx91

Üye
Kardeşim bu ROM teknik servis anlayabilir mi telefonda değişiklik yapılıp yapilmadigini

ony.52

Üye
arkadaşlar ben atamadım stop diyor program yardımcı olurmusunuz

sebo7

sebo7

Üye
linkler ölü

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
SHS

SHS

Üye