Sorunun Neyse Yaz Care Bulalım ?

Sponsorlu Bağlantılar

Genzo *

Genzo *

Üye
    Konu Sahibi
Sorunun Neyse Yaz Care Bulalım ?
Merhaba Arkadaslar Bu Konuyu Yardımlasmak Amacıyla Actım Baslıyabılırız :D

SORUNLARINIZA kazelburak YARDIM EDİCEK ARKADAŞLAR BEN YOKUM (: ARA SIRA YARDIM EDEBİLİRİM AMA

emptyokan

Üye
Benim sorunum yok sadece güzel oyunlar güzel programlar istiyorum :(

emptyokan

Üye
Olur link versen?

tempestshine

tempestshine

Üye
Out of Memory hatasına çaresi olan var mı? :bilmm

emptyokan

Üye
hangı telefon markası ?

hocam o zaman alp'ten ındırmeye devam et sen

nokia 5130 fakat telle alakası yok sadece dil ıngilizce ondan anlamıyorum ilk girişte üyelik gibi bişey istiyo o nedir

Genzo *

Genzo *

Üye
    Konu Sahibi
http://www.maxicep.com/symbian-s60v3-oyunlari/angry-birds-space-hd-240x320-320x240-626198.html

---------- Eklendi @ 20:24:06 ---------- Yazıldı @ 20:23:42 ----------

bu oyunda.out of memory hatası alıyorum.
1mb yuksek java oyunları genellıkle boyle sorunlar verebılır

nokia 5130 fakat telle alakası yok sadece dil ıngilizce ondan anlamıyorum ilk girişte üyelik gibi bişey istiyo o nedir

oyuna sıtesınden veya telefondan uye olman gerekıyor sonrada telefondan o uyelıkle oyuna gırmen gerekıyor tabıkı bu oyun onlıne

guney28

guney28

Üye
Nokia C3-00dan Youtubeden video izlenmiyor.Program önerme programdan izleniyor. Yazdım sorunu bul bakalım çaresini...

Genzo *

Genzo *

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C3-00dan Youtubeden video izlenmiyor.Program önerme programdan izleniyor. Yazdım sorunu bul bakalım çaresini...
kardesım youtubeyle ılgılı bı sorundur bu konuda pek bılgım yok ama programdan ızlıyebılıyorsan neden gelıp sorunu coz dıyosun anlamadım kısacası ben ?

emptyokan

Üye
1mb yuksek java oyunları genellıkle boyle sorunlar verebılır

oyuna sıtesınden veya telefondan uye olman gerekıyor sonrada telefondan o uyelıkle oyuna gırmen gerekıyor tabıkı bu oyun onlıne

olmuyo ya lanet olsun :(

emptyokan

Üye
Internet hakkım var sınırsız...new game falan yazıyo passoword yazıyo hepsini dolduruyorum ama olmuyo.s

Genzo *

Genzo *

Üye
    Konu Sahibi
Internet hakkım var sınırsız...new game falan yazıyo passoword yazıyo hepsini dolduruyorum ama olmuyo.s
kardesım ıstersen ben sana bır uyelık alayım sende gır oyna ? ama guvenmem dıyorsan sen bılırsın

Üst Alt