Sorunsuz XP ISO bulmak?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hocam yalnız bu format yöntenlerinden ilki mavi ekran veren diğeri de rufus programı ile onu da çift tıklıyorum tepki vermiyor bildiğiniz başka yöntem varsa yazabilir misiniz

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Benim şimdi işlerim var da sonra bakarım. Xp ISO su indirdin mi?

PALA.

PALA.

Üye
Kullandığın disk SATA ise Xp disk arabirim de Ide olduğunda bu tip hata verir. Bu durumda iso yeniden düzenleme işlemine tabii tutulur ve SATA sürücüler entegre edilir...

Daha sonra önyükleme işlemi için yapılan adımları doğru olmalı.
En iyisi yine diyorum w7 32 bit. Yüklediğinizde ne hatası verdi acaba w7 ?
Sistem özelliklerini yazarmısın işlemci, ram hızı ve miktarını.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hocam şimdi fırsatım oldu indiriyorum isoyu . Win7 yüklediğimde ekran driveri bulamadım en son 2007 de mi ne güncelleme verilmiş win7 için yok . Bu forumda da sordum XP'ye geri dönmek zorunda kaldım .

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Eski bilgisayara Windows 7 yüklemeye çalışmakla macera aramana gerek yok. Verdiğim linkteki konuda anlatılanları doğru yaparsan sorunsuz kurarsin Xp yi. Bende yukarıdaki yöntemle usb ye Xp atıp kuruyordum.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bu linkten indiremedim . Get this torrent yazıyor tıklıyorum birşey olmuyor
siz hangisini indirip kontrol etmiştiniz
en son isoriver sitesinden olanı indiriyorum inşallah olur

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Torrent programı olmadan torrent dosyalarını indiremezsin. Utorrent programını kur bilgisayarina öyle indir.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Utorrent vardı zaten torrent dosyası inmiyor siteden . Neyse o en sondakini indirdim direk iso olanı . Ama erken kalkmam lazım sabaha kaldı artık sağolun herşey için

PALA.

PALA.

Üye
Hocam şimdi fırsatım oldu indiriyorum isoyu . Win7 yüklediğimde ekran driveri bulamadım en son 2007 de mi ne güncelleme verilmiş win7 için yok . Bu forumda da sordum XP'ye geri dönmek zorunda kaldım .
Xp de antivirüs ve tarayıcı desteğin yok, macera yaşama diye w7 ve üzeri öneriyorum.
Eğer ben xp de çalışan antivirüs bulurum, tarayıcıda bulurum dersen Xp kullanabilirsin.
Ayrıca w7 için gerekli olan sürücünün bulunduğunu ve çalıştığını söylemiştin.
(ÇÖZÜLDÜ)Video Denetleyicisini güncelleyince ekran gelmiyor ?
Forumdan bir çare bulamazsan, bu siteyi bir dene. Not; güvenmiyorum.
Bu da mı olmadı :hmmm

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Xp de antivirüs ve tarayıcı desteğin yok, macera yaşama diye w7 ve üzeri öneriyorum.
Eğer ben xp de çalışan antivirüs bulurum, tarayıcıda bulurum dersen Xp kullanabilirsin.

Avg hala windows Xp ye antivirüs desteği sagliyor. Ayrıca panda cloud antiviruste var. Tarayıcı olayına gelirsekte Firefox ile operanın eski ama çalışan sürümleri hala kullanilabiliyor. Hatta bir yöntemle Windows Xp ye ben güncel Chrome bile kurmustum.
Utorrent vardı zaten torrent dosyası inmiyor siteden . Neyse o en sondakini indirdim direk iso olanı . Ama erken kalkmam lazım sabaha kaldı artık sağolun herşey için
Kardeş benim sana verdiğim linkteki dosyaların hepsi çalışıyor. Dikkat ettiysen dosyaların hepsinin leech ve seed leri yüksek. Calismasa paylaşmam.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Win7 de ethernet driveri de sorunlu olabilir tam hatıtlayamıyorum bir sorun yüzünden dönmüştüm de .
Avg hala windows Xp ye antivirüs desteği sagliyor. Ayrıca panda cloud antiviruste var. Tarayıcı olayına gelirsekte Firefox ile operanın eski ama çalışan sürümleri hala kullanilabiliyor. Hatta bir yöntemle Windows Xp ye ben güncel Chrome bile kurmustum.

Kardeş benim sana verdiğim linkteki dosyaların hepsi çalışıyor. Dikkat ettiysen dosyaların hepsinin leech ve seed leri yüksek. Calismasa paylaşmam.
Dediğim gibi hocam sonuncusunu indirdim sağolun şu an usbye yüklüyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Tam kurulum bitsin yazarsın buraya. Bir sorun olursa yardım ederim her zaman.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
PALA.

PALA.

Üye
Destek varsa kullanılabilir.
Win7 de ethernet driveri de sorunlu olabilir tam hatıtlayamıyorum bir sorun yüzünden dönmüştüm de .
Driverları hazırlamadan böyle işlere girişmemek lazım, sen yine verim aldığını kullan, kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 2526643
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Bu ekranda 3. seçeneği seçiyorum sonra windows kur sayfasındaki dosya okuma kısmı geliyor 5 dakika falan bekledikten sonra şu mavi ekranı veriyor

3 farklı iso denedim 3ünde de aynı sonuç

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ekran kartında ya da ramlerde sorun vardir. Ya da biosta. Ben kurdum sorunsuz kuruldu. Sen ram ve ekran kartını kontrol et.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sorun bilgisayarda belli de ne onu çözemedim . Ramde sorun olsa bilgisayar açılmaz heralde tek ram var . Ekran kartı da kullanımda bir hata yok gibi .
yüksek ihtimalle bios ayarlarında bu iş
usb kaynaklı olma ihtimaline karşı boş CD ye yazıyorum bir de bunu deneyeyim

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
@tuna200 4. ve 2. seçeneği denediğinde ne oldu yada alttaki mevzuyu.
Kullandığın disk SATA ise Xp disk arabirim de Ide olduğunda bu tip hata verir. Bu durumda iso yeniden düzenleme işlemine tabii tutulur ve SATA sürücüler entegre edilir...

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Valla ben sana verdiğim linkleri tek tek denedim hepsinden de indirme yapıyor. USB den daha önce kurulum yaptım ben. Senin PC de sorun var. Bozuk olsalar paylaşmazdım. On tane de farklı ISO dosyasi indirsen aynı sorunla karsilasirsin. Yani sorunlar ISO larda değil senin bilgisayarda.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Valla ben sana verdiğim linkleri tek tek denedim hepsinden de indirme yapıyor. USB den daha önce kurulum yaptım ben. Senin PC de sorun var. Bozuk olsalar paylaşmazdım. On tane de farklı ISO dosyasi indirsen aynı sorunla karsilasirsin. Yani sorunlar ISO larda değil senin bilgisayarda.
Hocam ona lafım yok dedim ya zaten sorun bilgisayarda diye
Sizden önceko denediklerimde de aynı sorun vardı isoda değil bilgisayarda sıkıntı

Üst Alt