[Soru]Galaxy Ace Root

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MBrkA

MBrkA

Üye
    Konu Sahibi
[Soru]Galaxy Ace Root
Arkadaşlar yaklaşık olarak 6-7 aydır Galaxy Ace kullanıyorum.Forumda bir çok şey öğrendim.Ancak size birşeyler sormak istiyorum.
1- Arkadaşlar root garantiyi bozuyor ancak ben garantiye göndermeden önce unroot yaparsam root yaptığımı anlayabilirler mi? Yani bu sıkıntı yaşar mıyım?
2- Uygulama ile mi root yapayım yoksa sdye dosya atarak yapılan şekilde mi yapayım? Fark olur mu?
3- Zaten garantim gitmiş dünya dursa umrumda olmaz diyip büyük ihtimalle bir de rom kurarım.Sizce en iyi rom hangisi ve garantiye yollarken telefonu aldığımdaki haline getirmek için kendi romunu atınca anlayabilirler mi?
4- Kernel nedir?
Umarım cevap verirsiniz.

MBrkA

MBrkA

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hiç mi cevap verebilecek birisi yok?!

zonewars77

zonewars77

Üye
Root lu kullandiktan sonra unroot ve fabrika ayari yaparsan sanirim anlasilmaz. Nandroid diye bir sey var arastir yapacaksan verilerinin tumunu yedekler ve istediginde geri kurarsin. Root ve rom a karsiyim o yuzden rom tavsiyesi veremem. Kernel deactivate diye duymustum en son. Bilgi edinirsem iletirim...

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Unroot yaparsan garantiye girer zaten rootlanınca kernel değişiyo ve adamlar kernel e bakıyor kernel ne diye sorarsan yazılımın donanımla birleştiren şey diyebilirim kernel donanım özelliklerini fazla abartı olmaksızın değiştirebilir ör:Overclock, USB OTG, Root, Beats Audio Ben hiç 500 euro nun üstündeki cihazlarıma rom yüklemedim ama güzel oluyo ve iki farklı şekilde root yazmışsın yorumlara bak su kodu yanlış kodlanabiliyo bazen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt