Sony'den Xperia Z3, Z3 Compact ve Z3 Tablet Compact için teaser video geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Makyajlı olsa bile iyi, adı değiştirilip piyasaya sunulacak sanki.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Alacaklar Z3 alsın ne kadar az donanımsal fark olsada daha güncel bir cihaz.

• Beğen
Tepkiler: >Pessimistic. ve Sucrofe
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Fiyat farkının güncelleme desteğini hak edeceğini düşünmüyorum, bakalım.

• Beğen
Tepkiler: >Pessimistic. ve B.A.R.O.N
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Son model takıntın yoksa z2 al geç ben memnunum cihazımdan allaha Şükür bir kere donma kasma yok :-) ama 3 4 gün bekle görelim bakalım şu makyajlı z3 ü :-)
Evet Z2'de mükemmel ama belki Z3 aynı veya daha az enerjiyle daha performanslı olur. Japonları iyi tanıyorum, Z3'ü yaparken Z2'de atladıkları şeyleri tamamlarlar, Z4'ü yaparken Z3'te atladıkları şeyi tamamlarlar. Aslında takıntılı olmayan biri günlük kullanımda Z1'le bile doyar ne z2 ne Z3 arar.

Her telefon alma dönemim sancılı geçmiştir ve bu en sancılısı olacak gibi duruyor.

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe
yakupb03

yakupb03

Üye
Güncel cihaz her zaman iyidir :-)

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Son model takıntın yoksa z2 al geç ben memnunum cihazımdan allaha Şükür bir kere donma kasma yok :-) ama 3 4 gün bekle görelim bakalım şu makyajlı z3 ü :-)
Donma ve kasma yapan cihaz kaldı mı kardeşim :)
Amirallerin hiçbiri kasmaz.

yakupb03

yakupb03

Üye
Evet Z2'de mükemmel ama belki Z3 aynı veya daha az enerjiyle daha performanslı olur. Japonları iyi tanıyorum, Z3'ü yaparken Z2'de atladıkları şeyleri tamamlarlar, Z4'ü yaparken Z3'te atladıkları şeyi tamamlarlar. Aslında takıntılı olmayan biri günlük kullanımda Z1'le bile doyar ne z2 ne Z3 arar.

Her telefon alma dönemim sancılı geçmiştir ve bu en sancılısı olacak gibi duruyor.
2bin gibi deli paralar veriyoruz. Aynen öyle bir sonraki nesli eski nesiller besliyo zaten bu hep böyledir. Fiyat farkının çok olacağını zannetmiorum. Bence şu an benim işimi 3310 bile görür arıyor mesaj atıyor olay bitti tamam. Ama almışken güncelni almak mantıklı. :-)

Sucrofe

Sucrofe

Üye

Doğru bir yere değindiniz sanki. Z2'nin sorunlarını duydum ama yeni serilerde var mı veya güncellemelerle düzeltildi mi, bilmiyorum. Z2'nin sorunlarını Z3 ile kapatabilir.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Bazende diyorum kendi kendime kapaklı samsung'dan şaşma strese sıkıntıya girme kafan rahat yaşıyon işte, alo diyo mesaj atıyo. :D

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Note 4'ü bekleyebilirsiniz ama ''bekleye bekleye nereye kadar'' derseniz bilemem. ''Note 4'te Eylül'de tanıtılacak'' diye duymuştum.

• Beğen
yakupb03

yakupb03

Üye
Öyle deme kardeşim geçen gün hatta dün arkadaşta s5 var elime aldım dedim cihaz perte çıkmış menu geçişleri bile sıkıntılı cihazın malum her samsungta var o muhabbet. Benim icin oyun değil de menude bile göze çarpıosa o Problemdr :-)

Invoke

Invoke

Üye
Öyle yapayım diyorum. Belki ufak bir fiyat farkıyla göze gelir bir performans farkı vardır. Z2 performansıda mükemmel ama ben Z3'ten güç yönetimi konusunda fark bekliyorum. Daha az enerji ile daha fazla performans veya aynı enerjiyi harcayarak biraz daha iyi performans verirse Z3 alırım. Olmasa bile Z2 beni yine götürür, karar değişmesede beklemenin ekmeğini fiyatta yeriz. :)

Zaten Z3'ü birkaç gün sonra göreceğiz. Şöyle aynı cihazın 2K ekranlısı falan gelirse bence hiç bekleme, zaten TR gelmesi yıl sonunu bulur, eğer yine önceki modeller gibi geç gelirse. Duruma duruma göre işte. :D

• Beğen
Tepkiler: >Pessimistic.
Sucrofe

Sucrofe

Üye
TouchWizz sıkıntı.

• Beğen
Tepkiler: yakupb03
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Namı değer touchwiz keşke bendede kassada size katılsam.

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe
yakupb03

yakupb03

Üye
Benim eski telefon xperia s şu an kardeşimde 32 gbın 2si boş sadece s5den daha seri :-) ;-)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Bir tane optimize edilmemiş uygulamada kasıyor telefon hemen zılgıtı basıyorlar. :D Apple çözünürlük ve işlemcilerine optimizasyonu yapılmadan store'a uygulama kabul etmediği için bu konuda hiç kimse laf atamıyor. Android telefon çok olduğundan her telefona göre optimize edilmiyor uygulamalar, arada bazı uygulamalarda kasma olabilir bunlara takılmamak lazım. Ekran kartı piyasasını bilenler bunu bilirler, 1000 liradan fazla, hatta bir play station 4 parasını ekran kartına verirsin ama optimize edilmemiş dandik bir oyun kasma yapar. Neyse bugün çok açıldık. İyi akşamlar cümleten. :)

• Beğen
yakupb03

yakupb03

Üye
Yalnış anlaşılmasın sony can demiyorum. Ama elinize aldığınızda bir iphone bir sony.nin verdiği hissi hiç alamadım ben samsungda ( s3.s4.s5 nte 3. ) yani elime alıyorum ama güvenerek cebime koyamıorum ama iphone sevmiyorum onu koyarım cebime bilmiyorum sadece bende mi böyle?

Üst Alt