Sony'den Xperia Z3, Z3 Compact ve Z3 Tablet Compact için teaser video geldi

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Sony'den Xperia Z3, Z3 Compact ve Z3 Tablet Compact için teaser video geldi
Japonya kökenli teknoloji devi Sony, yeni cihazlarını 3 Eylül tarihinde duyuracak. Sony tarafında duyurulması beklenen Xperia Z3, Z3 Compact ve Z3 Tablet Compact için teaser video yayınlandı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yayınlanan teaser videosuna baktığımızda çok kısa bir süre olsa da üç farklı cihaz görünüyor. Videonun sonunda ise cihazların tanıtılacağı 3 Eylül tarihine dikkat çekilmiş.

Sony Mobile hesabından yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: 0MG90

0MG90

0MG90

Üye
İnşallah Z3c Z1c gibi olmaz, bekliyoruz Sony :D

fk555897

fk555897

Üye
Kasa açıklığı var, flaş sızıyor, Z1'e göre gece çekimi kötü, Z1f'ye göre arka kapak cam görünümlü plastik
O kadar fiyat farkı var. Kalite düşmezse zaten o fiyata satılmaz.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Z3 ve z3 tableti merak ediyorum.
Haber için :tşk:

Invoke

Invoke

Üye
Hadi bakalım :kollar: :bacaklar:

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Telefonlar çok kısa gözükmüş.uğraştım o an durdurmak için ama saliselik herhalde :)

Invoke

Invoke

Üye
Ona dikkat ediyorlar tabiki.

yakupb03

yakupb03

Üye
çok birsey belli olmuyor ama umarım Stereo Hoparlörler.den vazgeçmezler. :-)

Invoke

Invoke

Üye
Geçmezler artık :D

• Beğen
Tepkiler: yakupb03
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Z3u merak ediyorum bende haber için :tşk:

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
2200 bütçe var ve Z2 alsammı bunumu beklesem diyorum.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
3 Eylül'de tanıtılacakmış zaten. 4 güncük daha bekleyip kararınızı ona göre verin bence.

• Beğen
Tepkiler: >Pessimistic.
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Bekleyin azıcık daha. :D
Öyle yapayım diyorum. Belki ufak bir fiyat farkıyla göze gelir bir performans farkı vardır. Z2 performansıda mükemmel ama ben Z3'ten güç yönetimi konusunda fark bekliyorum. Daha az enerji ile daha fazla performans veya aynı enerjiyi harcayarak biraz daha iyi performans verirse Z3 alırım. Olmasa bile Z2 beni yine götürür, karar değişmesede beklemenin ekmeğini fiyatta yeriz. :)

yakupb03

yakupb03

Üye
Öyle yapayım diyorum. Belki ufak bir fiyat farkıyla göze gelir bir performans farkı vardır. Z2 performansıda mükemmel aslında ama ben Z3'ten güç yönetimi konusunda fark bekliyorum. Daha az enerji ile daha fazla performans veya aynı enerjiyi harcayarak biraz daha iyi performans verirse Z3 alırım. Olmasa bile Z2 beni yine götürür. Hayırlısı..
Son model takıntın yoksa z2 al geç ben memnunum cihazımdan allaha Şükür bir kere donma kasma yok :-) ama 3 4 gün bekle görelim bakalım şu makyajlı z3 ü :-)

• Beğen
Tepkiler: >Pessimistic.

Üst Alt