Sony Xperia Z2 Kullanıcıları Kulubü | Ana Konu

Sponsorlu Bağlantılar

man20

man20

Üye
Yokki bitti MTK işlemci li telefona para vermem xiaomi bile Snapdragon
Sony nin yenileri hep mtk
Sanırım Giriş-Orta seviyenin yeni telefonlarından bahsediyorsunuz. Evet XA serileri MTK işlemcili.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
sado_27

sado_27

Üye
sony kendini bozdu özellikle kullanıcılar ısınma sorunuyla karşılasıyor kışın iyide yazın çekilmiyor :)

Buğra

Buğra

Admin
Birbirinizi tahrik edecek sözler kullanmayın lütfen. Firmalar babamızın firması değil sonuçta. Herkes istediği ürünü kullanır istediği fiyata alır. Bundan yola çıkarak başkalarına fanboy vs tarzında laf atmanın anlamı yok. Keyifli forumlar :oke:

• Beğen
Tepkiler: ByJoker33
0MG90

0MG90

Üye
8.1'i yükledim, artık bozulana kadar devam :ehe

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mives, Gofrettin115 ve Buğra
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye

Redmi4x İçin de var da Stock kullanıyorum dakka başı güncelleme Geliyor değmez en geç 2 ay da bir MIUI 10 gelecek şimdi gerçi pek birşey de değişmiyor fazla da

0MG90

0MG90

Üye
Redmi4x İçin de var da Stock kullanıyorum dakka başı güncelleme Geliyor değmez en geç 2 ay da bir MIUI 10 gelecek şimdi gerçi pek birşey de değişmiyor fazla da
CarbonRom bu. LineageOS tabanlı. Sadece L-OS değil yani.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
CarbonRom bu. LineageOS tabanlı. Sadece L-OS değil yani.

Normalde custom ROM kullanıyordum da
Bunda
Root yaptım
İlk telefon donmaya başladı fln sonra zar zor bir düzelttim sonra baktım şarj çabuk bitmeye başladı şarj ,,olurken 99 da kalıyordu 100 olmuyor
Nyse komple wipe yapıp Stock rom yükledim
Rootu magisk le falan yap yazmıştı biri ne farkediyor bilmiyorum ama bide
MIUI forum uygulamasında
Herkes teşekkürler diye Mesaj yazıyor rom değişsemde hangisini yuklemeliyim bilemedim ?

>>>
Youtube dan baktım xda da çıktı
Bu Videosu
Bu Kernel

Buda carbon rom diyor

İyi midir ?

man20

man20

Üye
canım bu hafta sonu ben de ilk defa rom atıcam telefona. xda forumunda senin dediğin carbonROM'u buldum. Altta attığım linkteki ROM D6503 destekliyordur dimi?

Aşağılarda ''Instructions'' başlığının içinde D6502 yazısı gördüm de o yüzden merak ettim.

0MG90

0MG90

Üye
canım bu hafta sonu ben de ilk defa rom atıcam telefona. xda forumunda senin dediğin carbonROM'u buldum. Altta attığım linkteki ROM D6503 destekliyordur dimi?

Aşağılarda ''Instructions'' başlığının içinde D6502 yazısı gördüm de o yüzden merak ettim.
Evet D6503 için o rom. Aşamalarda verilen sadece D6502 kullananlar için bi dosya.

• Beğen
Tepkiler: man20
yakupb03

yakupb03

Üye
Selamınaleyküm bana Xperia z2 lazım temiz tamir görmemiş kullanmayı sevdiğim bi cihaz. Uygun fiyata vermeyi düşünen olursa bana yazsın.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt