Sony Xperia Z2 Kullanıcıları Kulubü | Ana Konu

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z2 Kullanıcıları Kulubü | Ana Konu

Bu konu kullanıcılar arasında yardımlaşmayı ve bilgi alışverişini sağlamak, almayı düşünenlere veya merakı olanlara bilgi vermek, düşünceleri, olumlu ya da olumsuz eleştirileri paylaşmak için açılmıştır.

Lütfen gereksiz tartışmalarla konuyu şişirmeyin, tartışma çıkarmayın, tartışmaya girmeyin, rahatsız olduğunuz mesajları şikayet edin. Yöneticiler gerekli olanı yaparlar.
Umarım faydalı olur.

Özelliklerini merak eden varsa Sony çok güzel hazırlamış.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Kulüp imzası:
Teşekkürler, @0MG90

Konuyu zamanla daha da genişletiriz. :bigstar:
Kaliteli paylaşımlar olması dileğiyle...​

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: efsaneemre12, 0MG90, ŞenolTÜRK ve 5 diğerleri

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Konumuz hayırlı uğurlu olsun :)

• Beğen
Tepkiler: archh ve Invoke
yakupb03

yakupb03

Üye
Eyw kardeşim

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
Hayırlı olsun kulüp. Eee ne de olsa bizim aileden :)

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Benide yazın bu arada hayırlı olsun :pro:

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Aldın mı? Sana da hayırlı olsun. :D

archh

Üye
Cihaza ne zamandan beri güncelleme gelmedi gelicek bi güncelleme var mı acaba

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Bu cihazdan hafıza kartına dosya taşımaya yarayan bir güncelleme düşük modellere gelmişti ben Z2 ye de gelir diye düşünüyordum fakat gelmedi çok ilginç. Bunun dışında gelecek ilk güncelleme Android L olacaktır.

archh

Üye
Bu cihazdan hafıza kartına dosya taşımaya yarayan bir güncelleme düşük modellere gelmişti ben Z2 ye de gelir diye düşünüyordum fakat gelmedi çok ilginç. Bunun dışında gelecek ilk güncelleme Android L olacaktır.
Baya uzun bi zaman alcak sanırım bu olay :-)

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Baya uzun bi zaman alcak sanırım bu olay :-)
Sonbahar da dağıtım başlayacaktı. Yaz bittiğine göre, uzun zaman kaldığını sanmıyorum. Ayrıca Nexus cihazlardan sonra Android L yi, ilk Sony dağıtacak diye biliyorum zor bir ihtimal fakat araya Motorola girebilir öyle bile olsa her türlü ilk üç dağıtacak firma dan biri Sony olacak.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
2015 den önce beklemeyin. :D

gokhanhakancan

gokhanhakancan

Üye
Sayın Z2 kullanıcıları şuan Note 3 kullanıyorum.Ama dün mağazada Z2 yi inceleme fırsatı budum.Teknik hız aşağı yukarı aynı ama beni ençok etkilen tasarımı oldu.Bu sebeple almak istiyorum ama aldıktan sonra da en ufak birşeyinden memnun kalmazsam yine ailemden birine veririm ki genelde böyle anlık beğeniyle aldıklarımın sonucu bu...Sizce nasıl Z2 kullananlara sormak istedim...

gokhanhakancan

gokhanhakancan

Üye
Tabi tarafsız olacağından eminim...

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Boyut olarak Z2 kullanıma daha uygun. Snap Dragon 801 ve 3 GB ram de de sıkıntı yok. Suya ve toza karşı dayanıklı oluşu Note da olmayan bir etken. Xperia arayüzünün daha stabil kasmayan ve daha hafif olduğu bir gerçek. Özellikle Z2 arayüzüne şöyle bir göz atınca direkt olarak premium seviye bir cihaza baktığınızı hissediyorsunuz. Kamera konusunda gönül rahatlığı ile Z2 diyorum. Note 3 de olup Z2 de olmayan ve cazip gelen ne var diye düşünüyorum ve aklıma sadece S-pen geliyor. Note 3 e karşı özel ilgisi olmayan tarafsız bakan bir kullanıcı mutlaka Z2 yi tercih eder fakat cihaza karşı bir sempati varsa o ayrı.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli, gokhanhakancan ve Invoke
Akhtoher

Akhtoher

Üye
@qarapapaq kardeşim bugün cihazı Root yapmaya karar verdim sonra farkettim ki son aldığımız güncellemeye root çıkmamış :( varmı bildiğin bir yöntem?

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Abi adımın başına sonuna"-" koymadığından hep başkasını etiketliyorsun. :D towelroot dene, olur büyük ihtimalle.@Akhtoher
Abi, bu oluyor olması lazım .314 ile
İndireceksin. Dosyaları bir klasöre çıkar. Cihazın sürücüleri yüklüyse bilinmeyen kaynakları ve usb hata ayıklamasını açtıktan sonra pcye bağla. ınstall.bat'ı çalıştır.

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher

Üst Alt