Sony xperia z1 mi z2 mi

Sponsorlu Bağlantılar

oznkrts

oznkrts

Üye
    Konu Sahibi
Sony xperia z1 mi z2 mi
Kardeşim telefon alıcak bataryası ve kamerası iyi olan bi şey arıyordu 1700 lira parası var bende z1 önerdim ama aklı z2 ile 3 z1 kullananlar memnunlarmı hatalı sürümleri varmı ?

Moto_G

Üye
Kardeşim telefon alıcak bataryası ve kamerası iyi olan bi şey arıyordu 1700 lira parası var bende z1 önerdim ama aklı z2 ile 3 z1 kullananlar memnunlarmı hatalı sürümleri varmı ?
Kullanmadım ama sonuçta bir üst ürünü donanım olarak tabiki güzeldir.ama çıkan sorunları bilmiyorum :D

oznkrts

oznkrts

Üye
    Konu Sahibi
Z1 den vazgeçtim yahu bi süre sonra eriyormuş tam bi hayal kırıklığı

0MG90

0MG90

Üye
En iyisi Z1Compact ya da Z2 almanız

oznkrts

oznkrts

Üye
    Konu Sahibi
1800 bütçe var küçük ekran istemiyor malesef z3 ü bekleyip z2 nin düşmesini beklicem sanırım :)

0MG90

0MG90

Üye
Z'ler Türkiye'ye çok geç geliyor baya beklemeniz lazım
Sony Center'dan alırsanız peşin alımda indirim yapıyorlarmış

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
1800 lira bulduysa 2000'e de tamamlar bence :)

Invoke

Invoke

Üye
Z2. :D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Z1 yerine G2 ve Z1 Compact daha mantıklı.

Son düzenleme:
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Ben Z2 öneriyorum başta ekran olmak üzere büyük değişimler var öyleki Z2 ile Z3 arasında bile böyle büyük değişimler olmayacak.

fk555897

fk555897

Üye
Z2 alsın bence. Z2'nin ekranı daha canlı. Onun dışında Z2'nin RAM'i 1 GB fazla (3 GB).

oznkrts

oznkrts

Üye
    Konu Sahibi
Yahu arkadaşlar z2 2200 lira 2000 diyenler nereye bakıyor :D

0MG90

0MG90

Üye
Her yerde 2200 lira değil indirim yapan yerler var

oznkrts

oznkrts

Üye
    Konu Sahibi
Mesela nerde bide ben sonynin garanti sistemini rezalet buluyorum tatlı suya garanti veren firma tatlı su arızalarına kullanıcı hatası demekte diger telefonlara bakıyoruz ama şarz süresi çok önemli kararsız kaldık

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Mesela nerde bide ben sonynin garanti sistemini rezalet buluyorum tatlı suya garanti veren firma tatlı su arızalarına kullanıcı hatası demekte diger telefonlara bakıyoruz ama şarz süresi çok önemli kararsız kaldık
Araştırma yapsanız bulursunuz. Ben yorumunuzdan sonra sadece 10 saniye baktım 1849 T.L var.

oznkrts

oznkrts

Üye
    Konu Sahibi
Ruble?

Üst Alt