Sony Xperia XZ3 resmi olarak duyuruldu; Çıkış tarihi, fiyatı ve tüm detaylar

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Sony Xperia XZ3 resmi olarak duyuruldu; Çıkış tarihi, fiyatı ve tüm detaylar
Sony, Berlin'de düzenlenen IFA 2018 etkinliğinde merakla bekelenen yeni akıllı telefonu Xperia XZ3'ü resmi olarak duyurdu.

Karşınızda Sony Xperia XZ3;

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sony Xperia XZ3, 6-inç büyüklüğünde 1440 x 2880 çözünürlüğünde 537 ppi değerine sahip 80.67 % ekran oranlı OLED teknlojisini kullanan ekran ile karşımıza çıkıyor. Çizilmelere karşı Gorilla Glass 5 camına sahip olan telefon 158 x 73 x 9.9 mm ölçülerinde ve 193 g ağırlığa sahip.

Xperia XZ3 gücünü Qualcomm'un Snapdragon 845 işlemcisinden alıyor. 4GB RAM ve 64GB dahili hafıza seçeneğine sahip olan telefon 3330 mAh batarya kapasitesine sahip.

Android 9 Pie işletim sistemi yüklü halde sunulan Xperia XZ3'ün ön tarafında çift stereo hoparlör yer alıyor.

Xperia XZ3'ün arka tarafında ise F2.0 19MP çözünürlüğünde 4K video kaydı yapabilen kamera yer alıyor. Ön tarafta ise geniş açılı 13MP çözünürlüğünde kamera yer alıyor.

Sony Xperia XZ3, 24 Eylül tarihinde ön siparişe sunulacak. 17 Ekim tarihinde ise cihaz piyasaya sunulmuş olacak. Xperia XZ3'ün fiyatı 899$ olarak belirlenmiş.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Maalesef bizimle değilsin Sony çöp tasarımından artık vazgeç lütfen

Buğra

Buğra

Admin
Alt ve üst çerçeveler az daha tıraşlanmış olsa eyvallah güzel diyecektim ama demiyorum :ehe

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ram ve pil üzdü. Tasarım olarak Apple benzeri olmadığı için başarılı diyorum.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Alt üst çerçeveler yine kalın oled ekran olması iyi olmuş pil düsük ram da 6 olsa daha iyi olurdu

Üst Alt