Sony Xperia S ( Jelly Bean) güncellemesi ne zaman gelecek arkadaşlar?

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Sony Xperia S ( Jelly Bean) güncellemesi ne zaman gelecek arkadaşlar?
Net bir tarih var mi arkadaşlar?

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Bilen yok mu arkadaşlar ?

Ocean258

Ocean258

Üye
Bu konuda net bir tarih yok bu sefer sony de yavaştan alıyor güncelleme olayını.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Bende Xperia s var ..
Babam samsung s3
Amcam da htc one x var

Güncelleme bir gelse de incelesem ... :ehe

murat373484

Üye
Bende Xperia s var ..
Babam samsung s3
Amcam da htc one x var

Güncelleme bir gelse de incelesem ... :ehe
konu dışı ama merak ettim hangisinin kamerası cekimi iyi incelediniz mi? Xperia S daha mı iyi

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Htc one x in kamerası daha iyi .

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Her neyse işte . :)

Bekliyoruz yazılımı . Ama bir türlü gelmiyor ...

yakupb03

yakupb03

Üye
s'a beyler bende de Xperia s var hâlâ 4.0.4 kullanıyorum şarj berbad günde 2 üç kez takıyor'umve ben bu durumdan çok sıkıldım hâlâ ses seda yok...

- - - Eklendi - - -

ayrıca aranızda cihazı root lu kullanan var mi overclock vs denediniz mi hiç.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Evet ya . Şarj işi çok kötü . Ekran parlaklığını düşüyorum şarj az gitsin diye . Ama çok da fayda etmiyor . 15 saniye de bir şarj %1 iniyor hemen ... Çok gıcık birşey ...

yakupb03

yakupb03

Üye
aynen kardesim bende şimdi easy btary sawer arti task meneger var ikisini kullan tavsiye ederim bu telefon'dan ise yariyor:-)

- - - Eklendi - - -

ben bu şarj için s 3 yada s 2 de kullanılan siyah kernel olayını duydum flaşla Xperia s e yapmışlar olay tamam'd onun için sordum root la uğraştınz mi hiç diye..

sekil_27

sekil_27

Üye
s'a beyler bende de Xperia s var hâlâ 4.0.4 kullanıyorum şarj berbad günde 2 üç kez takıyor'umve ben bu durumdan çok sıkıldım hâlâ ses seda yok...

- - - Eklendi - - -

ayrıca aranızda cihazı root lu kullanan var mi overclock vs denediniz mi hiç.

ARKADAŞ BU TELEFONA,BU EKRANA ,BU BATARYA KUCUK,YETERSİZ. Yazılımlan overloclan duzelmez,,ancak ekran parlaklıgı,tuş kilitlenme suresi ,arka planda. çalışan uygulama bırakmazsan biraz fark eder;Ama BATARYA. sorununu çözmez.EKRAN BUYUDUKÇE BATARYANINDA BUYUMESİ LAZIM,TAM TERSİNE BATARYA KUCULUYOR, Bende Xpesıa Ray var,3.3 ekran=1500 batarya,sizde tam tersi,x peria u,s,p aynı sorun

- - - Eklendi - - -

aynen kardesim bende şimdi easy btary sawer arti task meneger var ikisini kullan tavsiye ederim bu telefon'dan ise yariyor:-)

- - - Eklendi - - -

ben bu şarj için s 3 yada s 2 de kullanılan siyah kernel olayını duydum flaşla Xperia s e yapmışlar olay tamam'd onun için sordum root la uğraştınz mi hiç diye..

KERNELDE OLSA MANTIK AYNI ARKADAŞIM;EKRAN PARLAKLINI KISMAK,TASK MENEJER GİBİ UYGULAMAYLANDA ARKA PLANDA UYGULAMA ÇALIŞIP BATARYAYI TÜKETMESINİ ÖNLEMEK. MANTIK OLARAK.AMA SİZDE SORUN BATARYANIN TELE YETERSİZ ORANTISIZ OLMASI,

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Bende ekranın parlaklığını kıstım . Easy battery programini kurdum . Şarja etki ediyor gerçekten .

yakupb03

yakupb03

Üye
hâlâ bir haber yok demi güncellemed'en..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Gözükmüyor ortada birşey şu an için ...
Benim telefonum yurt disi olmasına rağmen halen güncelleme yok .

yakupb03

yakupb03

Üye
tamam.

yakupb03

yakupb03

Üye
haber yok mu hâlâ..

murat373484

Üye
en iyisi nexuslu SONY telefonu beklemek guncellemeler anında :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Halen haber yok ...

Üst Alt