Sony Xperia m5 de 2 amperlik şarj aleti ile 400 ma verim almak.

Sponsorlu Bağlantılar

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia m5 de 2 amperlik şarj aleti ile 400 ma verim almak.
Şarja taktığım anda bu şekilde. Yükselme yok aksine düşüyor. Ve 4 saati geçiyor
full dolum.

Kullandığım şarj kablosu bu.

Şarj adaptörü bu

Kaliteli ürünler. Orjinal şarj aleti derseniz onda da aynı.
Şu an 320mA oldu.

Son düzenleme:

byAndroid

byAndroid

Üye
M5 bu sürede doluyor. Yani kullananlar da bundan şikayetçi. Mediatek işlemci de hızlı şarj olayı yok. Yani bu cihazda ki işlemci de yok diye biliyorum varsa da Sony yazılım la engellemiştir. Şarj kablosonun boyunu yazar mısınız? 1.5 metre sonrası hızlı şarj etmiyor

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

• Beğen
Tepkiler: sedat5453

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
M5 bu sürede doluyor. Yani kullananlar da bundan şikayetçi. Mediatek işlemci de hızlı şarj olayı yok. Yani bu cihazda ki işlemci de yok diye biliyorum varsa da Sony yazılım la engellemiştir. Şarj kablosonun boyunu yazar mısınız? 1.5 metre sonrası hızlı şarj etmiyor

2 mt. Ama bu kabloyu kullanan herkes hızlı şarj ettiğini söylüyor.
Kablo yorumları..

Peynir ekmek gibi satan bir kablo. Ama gel gelelim bizim telefonda tırt.

byAndroid

byAndroid

Üye
Hocam link atın da 1.5 metre üzeri hızli şarj yapmıyor diye biliyorum. Bi bakıyım

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
Hocam link atın da 1.5 metre üzeri hızli şarj yapmıyor diye biliyorum. Bi bakıyım

Buyrun hocam..

Şarj adaptörü bu

Son düzenleme:

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
Bu şarj adaptörünü mü alsam acaba?

0MG90

0MG90

Üye
Buyrun hocam..

Şarj adaptörü bu

O S-link kablo Aliexpress'te satılanların aynısı. Hızlı şarj falan yalan yani. Telefonunda hızlı şarjı desteklemiyorsa uzun sürer. Yapacak bir şey yok.

• Beğen
Tepkiler: sedat5453
ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
bir xperia m5 kullanıcısı olarak bende şarj süresinden şikayetçiydim fakat şu anda değilim 2.1A değerinde bir şarj aleti ile 1.30-2 saat arası bir sürede şarj oluyor cihazım.kullandığım şarj aleti gm e tab4 cihazının şarj adaptörü kablo ise m5 in stock kablosu.eğer temin edebilirseniz pomp express destekli bi adaptörde xperia m5 i hızlı şarj etmekte.malum cihazın içinde mt6795 helio x10 bulunmakta ve bu işlemci pomp express destekliyor.

MaxipmaN

Üye
kabloyu değiştir hocam.

kaskaci

Üye
hızlı şarj için kablodaki data + - pinlerine orjinal adaptördeki değerler gerekiyor. güneş panelinden 5v 3a çıkış verdiğim halde 350ma şarj alıyordu. samsung note serisi için en azından bunu farkettim. sizinkinde de kuvvetle muhtemel aynı problemden kaynaklanıyor. internette bulduğum şemaları kullanarak dirençlerle sorunu çözdüm. sizin tabi hazır ürün olduğu için şarj adaptörünü açıp müdahale şansını ne yazıkki yok.

SM-N7505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

utt2

utt2

Üye
arkadaşlar ampere meter programına inanmayın
2 amper ile şarz olan cihazı orijinal şarz başlığı ve kablosu taktığımda 2 amper olduğunu program gösteriyor fakat 1 amper olan şarz aletini takgığımda yine 2 amper olarak gösteriyor.
hatta en dandik şarz cihazını bile taksam sonuç değişmiyor.zaten 1 amperlik şarj aletini taktığımda cihaz nerdeyse şarz olmuyor bile.velasılkelam ampere yalanına inanmayın.
ne kadar verim aldığını şarz surene göre hesapla 2 iki amperlik şarj cihazı 2000 mahlik bir bataryayı 1 saatte doldurur ona göre hesapla
Xperia m5 te denedim 2 amperlik şarj aleti ile birbuçuk saatte doluyor

Üst Alt