Sony xperia m sony ekranında kalıyor açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

osmancan71

osmancan71

Üye
sorun devam ediyormu ediyor ise bi bakalım istersen benzer sorun 5 yılda çok gördüm :)

KAPTANELVIS

KAPTANELVIS

Üye
Sony Ericsson Xperia Arc S LT18i model cihaz Sony Ericsson yazısında kalıyor tekrar tekrar yeniden başlatıyor kendini ama açılmıyor.

Bu konu içerisindeki talimatları uyguladım flastool ile fakat başlamıyor flash işlemi bir türlü.
Enson mavi ışık yandı cihazda fakat flash toolda rom dosyasını gösterdigimde içerik almıyor uyarı veriyor birkaç tane.
Kırmızı renk uyarılarda usb driver ile alakalı uyarılar veriyor.
Driverde yükledim aygıt yöneticisinde görünüyor ama yanında sarı ünlem işareti mevcut yani tam yüklenmiyor sanırım.

Sistemim Windows 10 64 bit.
Ekran örüntüsünü ekliyorum uyarı ve arayüzle alakalı.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Windows 10 eski olan herşeye sıkıntı çıkartabiliyor . Win 7 ile deneyin

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
arslan3332

arslan3332

Üye
Driver sorunun büyük ihtimalle yeni versiyon flashtool kullandığın için oluyor denemeye 18 versiyonundan başla 23 versiyona kadar dene
+Programı kaldırdığında bütün dosyalarınıda temizlersen daha sağlıklı olur.

Son düzenleme:
KAPTANELVIS

KAPTANELVIS

Üye
Driver sorunun büyük ihtimalle yeni versiyon flashtool kullandığın için oluyor denemeye 18 versiyonundan başla 23 versiyona kadar dene
+Programı kaldırdığında bütün dosyalarınıda temizlersen daha sağlıklı olur.
Evet haklısın,o seçeneğide deneyim.

arslan3332

arslan3332

Üye
Videodaki gibi emma programını tekrar deneyebilirsin videodaki modelde senin telefon modeline yakın yıllarda çıktı diye hatırlıyorum videoda sorunsuz onarıyor cihazı
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
KAPTANELVIS

KAPTANELVIS

Üye
Videodaki gibi emma programını tekrar deneyebilirsin videodaki modelde senin telefon modeline yakın yıllarda çıktı diye hatırlıyorum videoda sorunsuz onarıyor cihazı
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Emmada kayıt istedi dün kaydoldum fakat üye girişi yapmak istedigimde hesap beklemede uyarısı veriyor.O yuzden emmaya giriş yapamıyorum henüz.
Emma Version: 2.18.14.201810121226 kurdum hesap girişi istemedi.Fakat cihazı görmüyor.Ürün listesi kısmına baktım daha eski modeller mevcut benim cihazım listede yok.
Eski sürüm Flashtool kurdum ftp dosyasını gördü açtı telefonu bagladım yine mtp usb vs hata verdi.
Namussuz cihaz çok aksi.
Emmayıda kurdum açtım ama telefonu görmüyor maalesef.
Bilgisayar telefonu meydasız aygıt sürücü olarak görüyor ve yeni donanım uyarı sesi veriyor fakat ilerisi olmuyor maalesef dostlar.

Nasıl çözebilirim,farklı yol yöntemler var mıdır bildiginiz acaba?
Sony Pc Companionla tekrar deneme yaptım sanırım herşey yolunda gitti ama bu defa resimdeki hatayı aldım '' cihazınız desteklenmiyor'' :S:S:S:S:S

FlashTool drvier dosyası içinden cihaza ait driveri yüklerkende bu hatayı alıyorum.
Drvier sorununu aşabilsem flastool sorunsuz çalışıp neticeye götürecek sanıyorum.

Evet flaslayıp cihaza rom yükledim ve açıldı fakat resimde kırmızı ile işaretledigim uyarı nedir?
Dahası cihazı açtıgımda ülke dil ayar sayfası geliyor Türkçe seçiyorum cihaz sorunsuz açılıyor.
Cihazı kapatıp açtıgımda yine o dil ayar sayfası açılıyor Türkçe yi seçiyorum devam ediyorum.
Bu normal mi yoksa eksik bir işlem mi yaptım acaba?

Flaslarken ayarlar seçeneklerde bu şekildeydi.
Herhangi bir hatalı seçenek var mı dostlar,hiçbirine dokunmadım açıldıgı gibi bıraktım.

arslan3332

arslan3332

Üye
Cihazı kurtardığına sevindim geçmiş olsun
Şuan sorun varmı ?

• Beğen
Tepkiler: KAPTANELVIS
KAPTANELVIS

KAPTANELVIS

Üye
Cihazı kurtardığına sevindim geçmiş olsun
Şuan sorun varmı ?
Teşekkür ederim sayenizde kurtardım cihazı.Sim kart taktım denedim sorun görünmüyor.
Tam olarak nasıl oldu anlayamadım ancak şarj ettikten sonra flas tepki verdi.Sanırım biraz şarjla olay çözüldü.))

• Beğen
Tepkiler: arslan3332

Misafir - 381791

Arkadaşlar valla hiç boşuna uğraşmayın benimde başıma geldi her türlü yöntemi denedim olmadı telefoncuya götürdüm 40 tl ye yapıcak bugün almaya gidicem inşallah

KAPTANELVIS

KAPTANELVIS

Üye
Telefoncu yapamazsa ben 100 TL'ye halledeyim.
Şaka şaka.Cihazı tam şarj edip deneyin sorunsuzca flashlanıyor,kendiniz rahatlıkla yaparsınız.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

NurHz

Üye
arkadaşlar merhaba sony xperia xa ultra telefonum açılmıyor hiçbir şekilde. reseti de denedim corpanionu da denedim. ekranda bir hareketlilik yok. ne yapabilirim. foruma da yeni üye oldum çok karışık umarım doğru bölüme yazıyorumdur

NurHz

Üye
lütfen birisi yardım etsin , içinde ödevlerim kaldı:/

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
arkadaşlar merhaba sony xperia xa ultra telefonum açılmıyor hiçbir şekilde. reseti de denedim corpanionu da denedim. ekranda bir hareketlilik yok. ne yapabilirim. foruma da yeni üye oldum çok karışık umarım doğru bölüme yazıyorumdur
Açma tuşuna basınca tepki var mı ? Titreşim vs .

arslan3332

arslan3332

Üye
Önce şarja tak doluyormu bak eğer doluyorsa buraya yaz

Üst Alt