Sony Xperia C5 Ultra Şebeke Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

DesTRoyeDTR

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia C5 Ultra Şebeke Sorunu
Sony Xperia C5 Ultra telefonumda şebeke problemi yaşıyorum hiç bir şekilde şebeke çekmiyor 112 bile aranmıyor. Telefoncuya götürdüm söktü etti yapamadı ısıtınca sinyal alıyorum dedi neyi ısıtıyor bilmiyorum bugün tekrar gittim olmuyo dedi telefonu geri aldım bu problemi gerçekten çözebilecek teknik servis sağlayabilecek telefonu düzeltebilecek bir arkadaş var mı.

bilisimler

bilisimler

Üye
Bir çok nedeni olabilir Cihaz yere düştüyse artık yapacak birşey yok servis yapsa bile tahminim eski verimi alamassın çünkü arkadaşımın cihazıda yere düşmüştü belki sizinkide o şekilde olmuştur. Bakımdan sonra eskisi gibi çekmiyordu. Ama her an herşey olabilir tabi olmazsa başka hat deneyin denemediğiniz yol kalmasın. Başka yere baktırın bence

DesTRoyeDTR

Üye
    Konu Sahibi
Telefon hat okuyor orda bir sıkıntı yok pin kodunu falan girebiliyorum kişilerde geliyor hatsız şekilde çalıştırdığımda bile mesela 112 aranmıyor sinyal alamıyor telefon.

bilisimler

bilisimler

Üye
Hat takınca sorun devam ediyor mu? Arama yapılıyor mu?

bilisimler

bilisimler

Üye
Devam ediyor hocam şebeke yok.
O zaman dediğim gibi hocam madem yapılmasını istiyorsunuz cihazın kendi mağzasından teknik destek almalısınız. telefoncular pek sağlam yapmazlar yapsa bile.

DesTRoyeDTR

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

Üst Alt