SONY mi ? Samsung mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
.D bnde baya 5250 moderatörlüğü yaptımda 128 mb ramdan ne beklicem .D

Matthe

Matthe

Üye
434 mhz işlemcinin içinde boğuldum resmen, bide nokia symbian desteğini keserek güzel bi kazık attı bize, inşallah elimde kalmadan satarım şu telefonu :D :D

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
en fazla 4 yılı var garibanların eninde sonunda ya android kabul etcekler ya iflas .D WP8 fln boş

Matthe

Matthe

Üye
gün geçtikçe soğuyorum nokiadan, androide geçse bile nokia almam :ehe sony kalitesi diye bir şey var :islik fazla mı fancılık yapıyorum ben ya :aha:

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
.D valla samsung alanlarıda anlasam bi apple özentisi dandik malı adamlar milyarlara diziyor .s

Matthe

Matthe

Üye
Samsung'un gözümde nokia kadar değeri yok :D

• Beğen
Tepkiler: comando_legend
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
Dell gibi adamlar ucuz parcaları toplayıp damga basıyorlar 500 tllik parca varsa bi samsung cakıyorlar tak 1000 tl :D

ege099

ege099

Üye
Forever Sony :yuru

• Beğen
Tepkiler: a.yazaroglu
fk555897

fk555897

Üye
Oyun oynarım dersen Samsung, internete girerim, fotoğraf ve video çekerim diyorsan Sony daha iyi.

sincarezindan

sincarezindan

Üye
samsung derim

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaslar fakat internet konusunda sony daha iyi gibi :) U alıcam

CasuS_87

CasuS_87

Üye
sony derim :)

chatluck07

Üye
Sony Xperia U benimde tercihim. Bende alacağım 1 Aya kadar :) Fakat sar değeri filan diyorlar. Çok mu kötü bir şey bu ?

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
fazla konusmuyosan sorun değil ama arama yaparsan sürekli kanser olma riski artar.

fk555897

fk555897

Üye
Sar değeri radyasyondur. Beyne zarar verebilir.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
işte ondan .D

a.yazaroglu

Üye
xperia u 4 gb hafıza var sadece ona gore dusun hafıza kartı da takılmıyor p yada sola da alabılırsın

- - - Eklendi - - -

ama marka olarak sorarsan SONY
:oke:

avcitalip

avcitalip

Üye
sony teknolojiyi biraz geriden takip ediyor fakat kaliteli cihazlarla karşımıza çıkıyor ama kalitenin yanında performans ta önemli olduğundan bence Samsung daha iyidir

kaldı ki Xperia Z'nin 1080p Ekranı bazı oyunlarda kaldıramadığını iddia edenler var...

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
    Konu Sahibi
kardes sony mi geri ? 600 tl olan U ile 900 tl olan ace 2 nin oyun performanslarına bak hangisi geri görürsün.U su an her oyunu kaldırıyor ama ace 2 nin templerun 2 yi kastığını gördüğüme yemin edebilirim. Sony xperia u Alcak arkadaslar hafızayı dert etmeyin 50 gb androbox desteği var .. :)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Bencede Sony. Kalitesi ve Tasarım mükemmel 10 numara :oke: