Sony Ericsson'larda Güvenlik Kodunu Kırma !!!

Sponsorlu Bağlantılar

rixmam

rixmam

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson'larda Güvenlik Kodunu Kırma !!!
Öncelikle XS++ programına sahip olmamız gerekiyor.
buradan indire bilirsiniz!!
4shared :
Eğer programa sahipsek programı açıyoruz .

Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 757x454.

1-)Start Tuşuna Basıyoruz(Telefonun Açılmaması için USB Flash driver yüklemeniz gerekmektedir.

Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 757x453.

2-) C Tuşuna Basılı Tutarak Telefonu USB'ye takıyoruz .

Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 756x453.

3-) Telefonu doğru bir şekilde bağlarsak "Ready For Operation" Yazısını göreceğiz . Sonra GDFS'ye basacağız .

4-)"Phone Lock'a" basıp bekliyoruz . Bu işlemden sonra kodumuz 0000 olacak

5-) Telefonunuzu çıkarın . Bataryayı yeniden takıp çıkarın . Telefonculara para vermenize gerek yok evde rahatlıkla halledebilirsiniz.

ARKADAŞLAR BİR DÜZELTME YAPICAM BU İŞLEMDEN SONRA KOD 0000 olmuyor , sizin unuttuğunuz kod yazıyor . "and the phone code is : .....FF (only 6 digits)" yazan yerde FF den önceki yerler sizin kodunuzdur ...

Not: Link Kırık derseniz Yeniden TazeleniR !!!

Teşekkür Etmeyi unuTmAyın !!

--------------- Ekleme ---------------

UsB Driverini Nereden yükliyecem diye dert etmeyin !! 2 tane veiyorum Link kırılırsa Kullanın diye

• Beğen
Tepkiler: mustea1984, atom22, bydogru ve 1 kişi daha

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
teşekkürler.özellikler ikinci el telefonlarda çok sık karşılasılan bir sorun güvenlik kodu

DjFuNcLuP

Üye
Programı indirdim dosya içinde oldugu için calıstırdım ama usb flas diriwer yuklenmıyor bu konuda yardımını beklıyorum bende k790i war güvenlık kodunu unuttum bulmak için yardımcı olursan sevınırım

ergunpoyraz

Üye
flash driver i telefona yükleyeceğiz sanırım..

rixmam

rixmam

Üye
    Konu Sahibi

Buradan indirin ve gerisi Kolay zaten...

Kardeş telefona Atacaksın....

DjFuNcLuP

Üye
usb flas driweri telefona yukleyemedım ama klasör olarak attım hem hafıza kartında hemde telefon hafızasında denedım ama olmadı hata werdi program daha detaylı anlatırsan sevınırım yanı usb flas driweri telefona nasıl yukleyerim telefona sadece jar dosyalarını yuklenebılıyor yardımların için saolasın kardeş

rixmam

rixmam

Üye
    Konu Sahibi

kardeş burada vAr Tüm Sony Ericsson Driverları buradan Bak !

harryasin

harryasin

Üye
bugun bi k790i aldım ve aynı sorun başıma geldi telfona pc suitle yazılım yükledim gitmedi son çare bu yolu deniycem olursa gercekten süper bi paylaşım olmuş demekditr

olduuu çok teşekkürler kardeş namussunuzun kodu 005808 miş :D:D

gecegezgini_06

gecegezgini_06

Üye
denedım guzel yontem kardes ama bıraz emek ıstıor ınternettende kırabılıosunuz yalnız guvenılır bı yer bulmanız gerekıo ben ınt kırıodum eger sıteyı bulursam buraya verırım ;)

harryasin

harryasin

Üye
interntten çok araştırdım ama yok gib ya

kanaryavcisi

kanaryavcisi

Üye
kardesim biraz daha ayrıntılı anlatırmsın benki o kadar program yuklemiş, kurmus biriyim anlamadım valla yaptım 6 defa hepsinde ==error cannot open phone comminucation port== dedi ve usb yuklemek lazım demişssin usb dosyası acılmıyor sony ericson w810 a uygun değil . aç yok gönder var :(

• Beğen
Tepkiler: suigeneris581

atommobil

Üye
teşekürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yavuzdreed

Üye
kardeş denedim olmuyor. kısacası çalışmıyor. Dediğin gibi bütün basamaklar oluyor ama kilit kodu değişmiyor!!!

sefaoguz

Üye
saoll bu aksam denicemmm

mustea1984

Üye
Arkadaşlar bu usb flash driveri telefonun içine nasıl kuruyoruz bilen varmı ?

blu1e1mo8014

Üye
usb girişi olmadan olmuyo mu bu yöntem yaff yine de cok saol emeğine sağlık kolay gelsin..

zudayli

Üye
slm arkadaslar bu purogram olmuyor tarif ettiklerigibi yapiyorum olmuyor neyapmam gerek simdiden emeginize saglik

kinng

kinng

Üye
valla bn k790i kullaniyorum 2.el aldim 2 sene oldu alali kilit kodunu bilmiyordum mayis 2010 da yazilim coktu tamirciye goturdum 2 haftada yapti ama yukledigi yeni yazilimda menulerdeki se nin sayfasina baglanan linkleri silmis onlara tiklayinca yazilim yine coktu bnde se nin update service yazilimini indirdim 5dk bile surmedi hem yazilim guncellendi hem kilit kodunu sifirladim

tulgacan

tulgacan

Üye
Bukadar kolay olacağını düşünmemiştim harbiden oldu teşekkürler. Birde dil dosyasını nasıl atarız bilen varmı.

Üst Alt