Sony Ericsson WT19 Live telefonuma yardım!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kopirayt

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson WT19 Live telefonuma yardım!!!
telefonu yeni aldım, bi program indirdim sitemizden bilgisayara onuda kablo aracılıgıyla telefona hafıza kartına attım,telefondan o programı nasıl görüp kurabilirim,çok acemisiyim telefonun kusura bakmayın,cvplar için şimdiden teşekkürler...

kopirayt

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yokmu bilen bu telefonda hafıza kartının içeriğinin göründüğü yeri bilen???

fnldstntn

Üye
Senin telefonun Android yani ilk olarak buna gore programlari indirmen gerek...Ikaknci olarak hafiza kartindaki dosyalari gorebilmek icin dosya yoneticisine ihtiyacin var maselsef soni ericssonda bu yok ama marketten indirebilirsin...Astro File manager diye arat veya oi file manager bu astroya gore daha basit...dosya yonuticisini indirdikten sonra rahatlikla hafiza kartindaki uygulamalari yukleyebilirsin...

kopirayt

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah kardeşim,bilgi için saolasın.bide telefonu aldığımda içersinde 2 gb lık bi hafıza kartı çıktı içerisindede 1.5 i dolu olacak şekilde program vs. bende onları 8 gb lık bi karta kopyaladım,ama onlar silinirse yani kartı formatlarsam telefonun systemi zarar görürmü yada ne gelir telefonun başına?

twinlayt

Üye
merhaba bende geçen gün aldım ama android 4.0 güncellemesi varmış menülerin içinden bulamadım güncellemeyi sonynin sitesindenmi yapıcaz başka bir menüdenmi yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar bir bilen çıkar elbet :))

us0027

Üye
henüz android 4 gelmedi cihaza haziranın ilk günlerinde gelmesi bekleniyor.

WORD2007

WORD2007

Üye
Eyvallah kardeşim,bilgi için saolasın.bide telefonu aldığımda içersinde 2 gb lık bi hafıza kartı çıktı içerisindede 1.5 i dolu olacak şekilde program vs. bende onları 8 gb lık bi karta kopyaladım,ama onlar silinirse yani kartı formatlarsam telefonun systemi zarar görürmü yada ne gelir telefonun başına?

bişey olmaz kopyalayabilirsinin

Dosya Yönetici olarak File Manager kullanabilirsin güzel ve üçretsiz bir yazılım

kopirayt

Üye
    Konu Sahibi
Saolasın kardeşim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt