!!! Sony Ericsson W995--W715--W705 Fun Club !!!

Sponsorlu Bağlantılar

yearmaz

yearmaz

Üye
Merhabalar! Paylaşım için teşekkürler Captain!
Ben SONY ERİCSSON!!!! W995 kullanıcısıyım! Ve gayette memnunum! Captain sana sorucağım bir kaç sorum olucak!
1.Ses yükseltmek telefona zarar verir mi?
2.Hangi program çok iyi kalitede hoparlör ve kulaklık sesini yükselte bilir?
3.Fontları kendimiz bilgisayar ortamında, örneğin 'georgia' yazı fontunu telefona uyarlıyabilirmiyiz?

4 EVER SONY!!!

Captain

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar! Paylaşım için teşekkürler Captain!
Ben SONY ERİCSSON!!!! W995 kullanıcısıyım! Ve gayette memnunum! Captain sana sorucağım bir kaç sorum olucak!
1.Ses yükseltmek telefona zarar verir mi?
2.Hangi program çok iyi kalitede hoparlör ve kulaklık sesini yükselte bilir?
3.Fontları kendimiz bilgisayar ortamında, örneğin 'georgia' yazı fontunu telefona uyarlıyabilirmiyiz?

4 EVER SONY!!!
kardeş Sony Ericsson cu olduğun için kutlarım seni ;) :D
sorularna gelirsek
1) ses yükseltme telefona zarar vermez :oke:
2) telefonun sesini yükseltmek için bir program yok bunun yerine acousticler var bu acousticleri A2 uploader yada far manager programıyla telefona atabilirsin ( telefonun dış sesinde pek bir değişme olmuyor ama kulaklık sesi MÜTHİŞ oluyor harikulade ) :oke:
3) fontları kendi istediğimiz gibi uyarlayabiliyoruz ama ben bilmiyorum malesef istediğin yazı fontu varsa ben onu halletmeye çalışırm :oke:
SONY ERİCSSON :yuru

--------------- Ekleme ---------------

ha bide kardeş far manager ve a2 programlarını kullandığında telefnu hacklemiş oluyorsun :oke:

@yearmaz
kardeş şu font işini kendim yaptım ama malesef telefon orjinal fontuna döndü :D ama bulunca haber vericem :oke:

yearmaz

yearmaz

Üye
Çok teşekkürler.. Evet SONY'ciyim eski kız arkadaşımla bu yüzden kavga bile etmiştik! :D
Bir sorum daha olucak sana Captain;
Bu wayfinder navigasyonun malesef süresi dolmuş önericeğin bi program var mı ?
Ha birde hangisini indirmeliyim ses sistemini daha iyi ses vermesi için acousticlerin versiyonu felan varsa hangisi w995'te mükemmel ses kalitesi sağlar.
Yardımların için teşekkürler.

Captain

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler.. Evet SONY'ciyim eski kız arkadaşımla bu yüzden kavga bile etmiştik! :D
Bir sorum daha olucak sana Captain;
Bu wayfinder navigasyonun malesef süresi dolmuş önericeğin bi program var mı ?
Ha birde hangisini indirmeliyim ses sistemini daha iyi ses vermesi için acousticlerin versiyonu felan varsa hangisi w995'te mükemmel ses kalitesi sağlar.
Yardımların için teşekkürler.
ya bana şu wayfinder navigasyonu kullanmak hiç nasip olmadı ya :D :) nasıl bir program bu ya :hmmm
bence en iyi acoustik ana sayfada paylaştığım acoustic o acoustiği kullan gerçekten iyi :oke:

yearmaz

yearmaz

Üye
Çok teşekkürler... navigasyonu bende kullanamadım malesef :D ondan indircektim... :D

yearmaz

yearmaz

Üye
bu fontları halledersen güzel bi paylaşım olucak :D aslında senin sayende telefondan süper ses alıyorum çok sağol emi sen :D senin paylaştığın font çalışıyor harika ama şu bilgisayar fontları hani... kimsenin kafası karışmasın ;) yanlız çok aşırı yüksek oldu bu ses ekolayzır falan fayda olmaz oldu ;) biraz dahamı düşük ses veren yok mu? Dinlenmez hale geldi

Captain

Üye
    Konu Sahibi
bu fontları halledersen güzel bi paylaşım olucak :D aslında senin sayende telefondan süper ses alıyorum çok sağol emi sen :D senin paylaştığın font çalışıyor harika ama şu bilgisayar fontları hani... kimsenin kafası karışmasın ;) yanlız çok aşırı yüksek oldu bu ses ekolayzır falan fayda olmaz oldu ;) biraz dahamı düşük ses veren yok mu? Dinlenmez hale geldi

sesi kıs sesi :D kenardan :ehe o font işini araştırıyorum bakalım ne olucak bir tane kendim yapmayı denedim olmadı :D ama bulucam ;)

srprcp

Üye
slm bndede w995 var a2yi yükledim pc.e ama tlfonu görmüyor birde gecen günlerde bi videoda gordum adamlar ısık efektlrni falanda değiştirmişler çok hoş olmuş onu nasıl yaparız ? ama tum bunlardan once tlfnu a2nin görmesi gerek yardım edermisiniz şimdiden tesekkrler...

yearmaz

yearmaz

Üye
başka sesi HD seviyesinde yükselten ama abartılı sesi bozacak seviyeye getirmeyen acuistic vaaaar? :)

avss123

avss123

Üye
slm bndede w995 var a2yi yükledim pc.e ama tlfonu görmüyor birde gecen günlerde bi videoda gordum adamlar ısık efektlrni falanda değiştirmişler çok hoş olmuş onu nasıl yaparız ? ama tum bunlardan once tlfnu a2nin görmesi gerek yardım edermisiniz şimdiden tesekkrler...
far manager kullanman lazım a2 görmez

Captain

Üye
    Konu Sahibi

galatlar

Üye
arkadaşlar benim W715 in var samsung bluetooth kulaklık var. hansfree olarak kullanılıyo ama müzik dinliyemiyorum ... 5800 da oluyo lütfen cevap yazınızz

yearmaz

yearmaz

Üye
başka sesi HD seviyesinde yükselten ama abartılı sesi bozacak seviyeye getirmeyen acuistic vaaaar? :)
arkadaşım hala yardımcı olmanı bekliyorum. Sadece var yada yok demek bu kadar mı zor?
:hmmm

Captain

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım hala yardımcı olmanı bekliyorum. Sadece var yada yok demek bu kadar mı zor?
:hmmm

kusura bakma kardeş evet acoustic var ama ben denemedim upload edyorum ana sayfaya eklerim :oke:

ana sayfaya yeni acoustic eklenmiştir :oke:

yearmaz

yearmaz

Üye
:tşk: yeni upload ettiğin acuistic in adı nedir? :tşk:

avss123

avss123

Üye
ya beyler w995 inizden memnunmusunuz ? orochi sony ericssonlar ı iyi we kötü olarak ayırmış ama w995 i kötü olarak koymuş. sordum o tel. kötü elinden çıkar dedi memnun olmayanlar nedeninide yazabilir mesela işletim sistemi bence tek eksikliğidir

yearmaz

yearmaz

Üye
Şöyle bir söz vardır. ''Dünya kaliteli olsaydı adı dünya değil, S O N Y olurdu.'' Zevk meselesi arkadaşım lütfen sony ericsson'a çamur atmayın!
Sony ericsson dünyada 4.cü..
Ayrıca konu dışına çıktık! Yanlış yere mesaj atma ;)
Yoksa sorduğum (konu ile ilgili!) sorular SAYENİZDE 3-4 gün sonra cevaplanıyor!
Lütfen konu dağıtmasak!

Captain

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: yeni upload ettiğin acuistic in adı nedir? :tşk:
trojan acoustic diyelim ya adını bilmiyorum trojan nickli bir adam yapmış :) :oke:
ya beyler w995 inizden memnunmusunuz ? orochi sony ericssonlar ı iyi we kötü olarak ayırmış ama w995 i kötü olarak koymuş. sordum o tel. kötü elinden çıkar dedi memnun olmayanlar nedeninide yazabilir mesela işletim sistemi bence tek eksikliğidir

ben telefonumdan memnunum milletin telefonunu eline aldığında yapıp da benim yapamdığım bir pek bir şey yok valla benim ihtiyaçlarımı görüyor ama dediğin gibi bir tek işletim sistemi :oke:

avss123

avss123

Üye
Şöyle bir söz vardır. ''Dünya kaliteli olsaydı adı dünya değil, S O N Y olurdu.'' Zevk meselesi arkadaşım lütfen sony ericsson'a çamur atmayın!
Sony ericsson dünyada 4.cü..
Ayrıca konu dışına çıktık! Yanlış yere mesaj atma ;)
Yoksa sorduğum (konu ile ilgili!) sorular SAYENİZDE 3-4 gün sonra cevaplanıyor!
Lütfen konu dağıtmasak!
arkadaşım eğer bana yazdıysan çamur falan atma göremiyorum ben sadece soru soruyorum ayrıca burada sadece soru sorulmuo adındanda anlaşıldığı gibi fun club sadece eksik bulduklarınızı sordum daha dikkatli okursanız sewinirim !

Üst Alt