!!! Sony Ericsson W995--W715--W705 Fun Club !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Captain

Üye
    Konu Sahibi
Evet selimiko6161.menü-0 butonu-2 butonu.asagıda diger klasörü war.yani baska yerde arama.
Türken,kanki,öncelikle böyle bi konu manyak bi düşünce.teprik ederim.ama biyerde ayıp etmışsin.
W705,w715,w995.
Tamam.3 tane makina.ama bunların bide babası war.
W910i.nasıl unuttun kankı.:-)
Adam emrah gbi kaldı orda.onuda yaz be kanki.2 sene onun hasretıyle yaşadım.alamadım.w700i,w800i,k750i harcadım onu alcam die.
Tam alcak oldum bu sene başında.bide kimi göriyim.w705i.
Hasta oldum tlfna.snra duydumki vodafone siyahını weriomus.hemde 100 tl ucuz a.hemen aldım.ilk elime aldgmda ne hissettim bilemezsin.o kocaman ekranına aşık oldum.şimdi mutfakta elimden düşmüo.hoparlörle sabaha kadar son ses müzik çaliom.yaklaşık 6.5 saat.sarj 10% lara gelio.ama 85% de falan başlıom.

Çektigim en yüksek boyutlu foto-1358 kb.
Bi manzara fotografı.
Rekor heralde xD.bide ne dicem.dns adresini 8.8.8.8 yapınca youtube daki vidyolar açılıomu ?
Ben otelden wi-fi alıom.bizim otelde yasak sıteler falan açılıo.youtup da açılır inş.bu gece deniyıp yazarım .
Dns degstırip yeniden kapatıp açıoruz demi.?

unutmsum be kanka harbden :ehe bende bı foto var 5 mb :D dns yı degstrdgnd acılyr evet :oke: send burada paylasm yaparsn super olur katıl aramza :)

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
La kanka tlfonun kendi çeqtgi fotolardan deyım ben.
W715 in,hea send w995 war demi !!
Mesela bende gps ile alakalı bi program war.spor programi.
Yürüme,bisiqlet,koşma ile ilgli.
Kaç km,kmh,kalorı,dk,bulundugn yeri gösteren prohram.
Manyak bişey yaw.kaç kmh ile yürüdgnü gösterio yaw.uydudan.
Bende spor yapıom.hobi olarak.bisıqlet sürüom.aldm bıdane yaratık.1300 tl.
Tlfn yaratık.
Nese.bende pc war ama parçaladım.pc olsa çok sey yaparm da ,
Flash temaları klasık göndermeyle uygulayablrmyiz ?
Mesela BT ile ?
Ben zedge den baya indrdım.hepsnın menü ıkonları dgşık görünüo netde.ama uygulayınca,anca duwar kagdı swf. İse gözüküo.menü ikonları a2 uploader yardmyla mı dgsceq ?
Napçaz yaw?
Salla dgstrle duwar kagdı dgstrıom paso.paso el-izabet. xD

Captain

Üye
    Konu Sahibi
flash temalarnda aynı ısmde 2 tane dosy vardr bırı thm uzantl dıgerı de swf uzantılı swf lerı a2 yle atacksn tele nette ara nereye atacagını bulrsun su anda aklmda degl su spor programı dedgn sey knumlama servsındkı tracker denlen sey mi ?bde salla degstr duvar kagıdı nasl oluyor ?

des460

des460

Üye
kardeş benim problemim w995 i a2 uploader ve jd farmer dan görmemsi yani telefonu görmüyor birtürlü telefonun içine giremedim heryolu denememe rağmen programların hiçbirinde giremedim usb sağlam izlediğim yol doğru ama yinede olmuyor windows7 de çalışmaz dediler vistada denedim aynı yine nasıl girerim telefonun içine a2 ile

sametkose

sametkose

Üye
Turken bizde salla değiştir yok benim cihaz fransadan geldi üstündeki program başkaydı tr yoktu ondada yoktu yeni pro attırdım yine yok

--------------- Ekleme ---------------

kardeş benim problemim w995 i a2 uploader ve jd farmer dan görmemsi yani telefonu görmüyor birtürlü telefonun içine giremedim heryolu denememe rağmen programların hiçbirinde giremedim usb sağlam izlediğim yol doğru ama yinede olmuyor windows7 de çalışmaz dediler vistada denedim aynı yine nasıl girerim telefonun içine a2 ile

Kardeş a2 yi bende ilk yüklediğimde açmadı her halde versiyonu düşük geliyo 4shared den bulup bi daha dene sürümlerine iyi bak

Captain

Üye
    Konu Sahibi
a2 de bir hata mı veriyor yoksa hiç bir şey mi gözükmüyor ?
eğer a2 de cid 81 hatası veriyorsa far manager den hackleyeceksın far managerin yanında da başka bi patch gibi bir şey var onu yuklediğinde cid 81 gormeye başlıyor :oke:

Turken bizde salla değiştir yok benim cihaz fransadan geldi üstündeki program başkaydı tr yoktu ondada yoktu yeni pro attırdım yine yok
samet pro dediğin olay nasıl bir şey nereden attrdın telde ne gbi değişiklikler oldu ? :hmmm

a2 ye yada jd ye telefonu baglnamayan arkadaşlar gg setup tüklemeyi unutmadınız dmı ? :hmmm

istekler üzerine flash temaları ekledim arkadaşlar yukarıda anlattım ama tekrar anlatayım
flash temalarda aynı isimde iki tane dosya vardır biri .swf uzantılı diğeri .thm uzantılı
Swf dosyaları "tpa/preset/system/desktop/flash " içerisine atın (a2 uploader veya far managerle )
Theme dosyları telefonun bellek kartındaki tema klasörüne atın :oke:
Teşekkür Etmeyi de unutmayalım lütfen !!!

wagh

Üye
yeni temalar için teşekkürler eline sağlık :)

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
Kankaaa, nabar yaw.arkadas bıkaç gündür gremıodum.işler yogunudu.noldu bakam.anlatın benede.xD
Yaw arkadaşım ugrasmayak bu far ile,a2 ile.
Bunları bari orjınal kullanak bea.
Ama zewk meselesi.aga yeni foto cektım,kaç kb bilin mi ?
1501 kb.yaw kartda yer kalmadı bırader.46 kb kaldı dün.1 gb m2 wardı ewde.ona wıdyoları gönderdim biraz da 64 mb oldu.ama gece baya wıdyo ındırdım.gene düstü.kb lara.
Bi 8 gb alcam toptancılardan bakım da.
W715 3.2 mp ile 1501 kb resim.
Way be dedirten görüntüler.

Captain

Üye
    Konu Sahibi
Kankaaa, nabar yaw.arkadas bıkaç gündür gremıodum.işler yogunudu.noldu bakam.anlatın benede.xD
Yaw arkadaşım ugrasmayak bu far ile,a2 ile.
Bunları bari orjınal kullanak bea.
Ama zewk meselesi.aga yeni foto cektım,kaç kb bilin mi ?
1501 kb.yaw kartda yer kalmadı bırader.46 kb kaldı dün.1 gb m2 wardı ewde.ona wıdyoları gönderdim biraz da 64 mb oldu.ama gece baya wıdyo ındırdım.gene düstü.kb lara.
Bi 8 gb alcam toptancılardan bakım da.
W715 3.2 mp ile 1501 kb resim.
Way be dedirten görüntüler.
:ehe :ehe idir kanka ya değişen bir şey yok kullan bakalım orjinal, bak onların ıcınde protect menu dıe bı sey var mesajlara felan sıfre koyuyorsun ama sifresi 0000 değiştirmeyi bulamadım daha :D :D

kanka teşekkür etmeyi de unutmayalım lütfen :D
!!! LÜTFEN TEŞEKKÜR ET BUTONUNA BASALIM EMEĞE SAYGI !!!

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
Birader şey.
Teşekkür butonunu bulamadım ben yaw.şikayet et war.ona bassam olurmu ? XD
Şaka dıom da harbi göremedim?
Bulursam basarım kanki.

Captain

Üye
    Konu Sahibi
operayla baglan blursun adamım :oke: :D

tarakk

Üye
Elıne saglık

sametkose

sametkose

Üye
Turken tel fransadan geldi orange nin telefonu türkçesi yoktu ve burdaki hatları kabul etmiyodu önce sim lock u kırdırtım sonra türkçe yüklettim türkçe olduktan sonra menü ikonları ve (tam hatıralamiyorum) menüdeki bazı ikonların yeri değişti ama sanki o menü daha güzeldi ok görüşürüz...

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
Türken, 8 gb m2 kasmıyor diye duydum.
W715 e 8 gb m2 alsak nasıl olur ? 4 gb yetmıyor kardeş.

Captain

Üye
    Konu Sahibi
-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
Güzel bi para bayılırız 16 gb a ama. ben sandısk,kıngston falan almam.1 gb war bende sandısk.tlfn yaklasık 1 dk da okuyo kartı.ama kendı kartı 4 gb sony.yarım dk da halloluyor.orjinal başka olur zaten dimi :-).
Aga konuyu açtık ta hiç paylaşım yapmıyoz.ben bi kaç site weriim de,arkadaşlar,wallpaper,video,game,application indirsin.
1-www.brothersoft.com
2-wap.vidimob.com
3-mp3cep.com
4-www.getjar.com
5-www.esato.com
6-www.zedge.com
7-www.topse.ru
(Lasky Network diye google yazsanız da gelir.sitenin adını yanlış yazmış olabilirim.
Yani bi konu sahibine bide bene tşkür ederseniz hoşumuza gaçar aybalam

Captain

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar istek program oyun video mp3 flan varsa ısteyeblirsıniz elimden geldıgnce yardım ederım sıze :oke:

umutberkay

Üye
emeğine sağlık...

Üst Alt