Sony Ericsson Symbian.UIQ.3 Uygulamalar (P1İ İÇİN HERŞEY)

Sponsorlu Bağlantılar

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
birtane buldum senın için ama pek sağlıklı çalışadı.Zaten ikinci sefere hiç girmez oldu uygulamaya bende sildim

Loora

Üye
dostum hangi program

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye

bu linkte iki tane var ama verimli çalışmıyor.Şahsen ben kullanamadım

Loora

Üye
evet onu bende denedim çalışmadı..mp3 kesme programı olarak birde bu adreste java program var belki arayan arkadaşlar vardır p1i de pek çalışmadı..

mertclk1907

Üye
saolasınn dostum

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
.sis versiynlu bir kesme programı bulmamız lazım arkadaşlar ama sanırım yok:(

hayabusa.1400

hayabusa.1400

Üye
sağolasın

Loora

Üye
dostum bi sorum olacakti.geçen p1i ye format attım.artık java uygulamalar kurulmuyor..neden oldu bilgin varmı?

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Gerçektne bir bilgim yok.Format ile java uygulamaları arasında nasıl bir sıkıntı çıkmış olabilir anlam veremıyorum.Bende format attım geçenlerde ama sıkıntı olmadı

ibrahimkeser

ibrahimkeser

Üye
verilen tüm programların sertifika sorunu var ne yapmalıyım lütfen yardım edin...

oween

oween

Üye
    Konu Sahibi
önce bunu kur içine girip off yap

daha sonra aşağıdakini kur bir daha sertifika sormuyacak

Loora

Üye
p1i de fring kullanan varmı..ben kurdum ama sadece mesajlaşma oluyo..görüntülü msn nasl oluyor çözemedim daha

♥SE®ENITY♥™

Üye
p1i de fring kullanan varmı..ben kurdum ama sadece mesajlaşma oluyo..görüntülü msn nasl oluyor çözemedim daha

fring p1i de pek sağlıklı çalışmıyor(bizzat denendi)uygulamayı arka plana alınca geri girememe sorunu avr.oyle bir meretlik çıkartıyorki ne kapanıyor fring nede çalışıyor resmen ayar ediyor insanı.Neyse sadete gelecek olursak fring UIQ3 de skype seçeneği olmasına rağmen acamıyor görüntülü konusma skype üzerindne gerçekleşiyor yanlızca
ayrıca artık UIQ3 için olan sürümü güncellenmiyor

Loora

Üye
tşk dostum..uiq3 içín buna benzer başka uygulama varmı peki..görüntülü msn

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

oween

oween

Üye
    Konu Sahibi
Görüntülü msn henüz p1 için yok sanırım ama skype kullanmak isterseniz aşağıda linki var oldukça başarılı

Loora

Üye
tşkr..programı kurdum bi ID ve parolayla giriş yaptım ama sanırım sadece yazışma yapılabiliyo..ayrıca skype de de msn de oldugu gibi hesap olması gerekiyomu..program ingilizce oldugu icin pek çözemedm;yardımci olursan sevinirim

oween

oween

Üye
    Konu Sahibi
bildiğim kadarıyla skype den sadece skype deki arkadaşlarında görüşebiliyosun. Id ile giriş yaptıuktan sonra isimden arkadaşlarını taratıp ekliyosun

velvet

Üye
K teşekkürler sagolun hayırlı ramazanar aziz insanlara

yinalcik

Üye
kardeş sonnyy eric.. p1i ye oluyomu bunlar.

Üst Alt