Sony Ericsson P1i için Telefondan online video izleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oween

oween

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson P1i için Telefondan online video izleme
Uzun zamandır beri denemediğim, uygulamadığım, kullanmadığım uygulama kalmadı SE P1i telefondan hiçbir şekilde video izleyemedim (telefonumuzda Flash desteği olmadığı için) fakat telefonumuzda Anamenü>>EğlenceOnline medya adında Streaming videoları oynatabilecek yerleşik bir uygulama mevcut Facebook, youtube veya başka video sitelerinden videoya tıkladığımızda online medya devreye giriyor ara belleğe alınıyor deyip %100 doluyor fakat videoyu oynatmyor, belki bu konu burada da işlenmiş olabilir ama uygulamalı olarak kimsenin uygulayıp anlattığını görmedim o sebepten işleyişi anlatıyorum...

ilk önce modemimize bağlanmak için Ethernet kablosu buluyoruz, (ben USR9111 USRobotics modem için anlatıyorum aşağı yukarı bütün modemler menü olarak birbirine yakındır) telefonunuzun denetim masasıBağlantılar >>WLAN bu kısımdan wireless ınızı seçip diğer seçeneğine tıklıyosunuz Bu kısımdan "IP adresi" ne tıklıyoruz (wirelesse bağlı olmasına dikkat edin) IP numarasını bi yere not edin daha sonra Bilgisayarımızdan modemimize bağlanıyoruz. Xp için bilgisayarınızda bulunan bir Internet tarayıcı ile adresine gidin - Win7 için Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Ağ ve Paylaşım Merkezi buradan en üstte bank resmi olan yere tıklıyoruz burada modemimizi göreceğiz üzerine tıklayoruz açılış sayfası gelecek şifremiz varsa giriyoruz yoksa parola :admin şifre :admin dir , burdan sonra modemin içine girmiş olacağız Usrobotics için firevallın altında bulunan DMZ ayarlarını enable yapıyoruz ve dana önce telefonumuzun IP sini almıştık aşağıdaki Client PC IP adresi yazan yere yazıyoruz. Yukarıdaki Logout a basıp çıkıyoruz , daha sonra modemimizi tekrar başlatıyoruz..

hepsi bu

daha sonra telefonumuzdan Wlan dan modemimizi aratıyoruz ve videoları izlemeye başlıyoruz .

girip deneyin...

alıntı değildir.
Teşekkürü çok görmeyin....

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt