Sony Ericsson A2 Serisi Yazılım Atma | Yazılım Dosyaları | A2Uploader + Kullanma Kılavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
bir arastirayim hocam a2uploader hatasini.. birseyler bulabilirsem buraya yazarim.

huseyin491

Üye
bulursan sevinirim bide mobil forumda ekran savaşları vardı orada trojan v7 gfx vardı bunu aino ya göre nasıl ayarlarız j105 te güzel duruyordu

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
MF yani mobil forum trojanin o paketini biliyorum. Trojan ile mf kapaninca iletisimim de koptu.. fakat se image tool ile ikonlari alip app_cxc ne uyarlayabilirsin.

sakula

sakula

Üye
bulursan sevinirim bide mobil forumda ekran savaşları vardı orada trojan v7 gfx vardı bunu aino ya göre nasıl ayarlarız j105 te güzel duruyordu

Not: Adresteki sitenin bu bölümü misafirlere kapalıdır. Trojan'ın galerisine girmen için üye olman gerek.

centilmen24

Üye
mrb bende sony ericson w705 var cihaz için uygun olan MAIN + FS + Custom dosyalarını nasıl indirebilirim link koyarak yardımcı olursanız çok sevinirm. şimdiden teşekkürler

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi

Not: Adresteki sitenin bu bölümü misafirlere kapalıdır. Trojan'ın galerisine girmen için üye olman gerek.

Ustadim nasilsin? Nerelerdesin?

sakula

sakula

Üye
İyiyim, Sivas'tayım okuyorum zaman buldukça göz gezdiriyoruz, seni sormalı sen nasılsın?

huseyin491

Üye
merhaba yine ben
cihazın gereksiz dosyaları silerken ynlışlıkla tr t9 dosyasınıda silmişim bunu nereden bulabilirim mesaj yazarken t9 kullanamıyorum cihaz aino u10

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi

maraşlee

Üye
teşekkürler

sakula

sakula

Üye
Buna sukur hocam, vakit buldukca nete takiliyorum bende. Tuuninge devam yine
:)

Sevindim :)

merhaba yine ben
cihazın gereksiz dosyaları silerken ynlışlıkla tr t9 dosyasınıda silmişim bunu nereden bulabilirim mesaj yazarken t9 kullanamıyorum cihaz aino u10

Hüseyin sen de telefonun için kullandığın yazılım dosyalarından FS'yi tekrar yükleyeceksin.
Ya da farklı bir yöntem olarak aşağıda verdiğim programı indir.

RAR'lı dosyayı klasöre çıkart içerisinde,

read3150.exe
read3150_x64.exe

dosyaları var eğer 64 bit bir işletim sistemi kullanıyorsan x64 olanı kullanacaksın!

FS (.fbn) dosyanı programın üzerine sürükle bırak. O Senin FS(.fbn) dosyanı klasörler halinde çıkaracak.
Ordan sildiğin dosyayı alıp sadece onu flashlarsın.

Kolay gelsin.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
teşekkürler

taner79tr

taner79tr

Üye
w995 sesi yükseltmek için hangi yolu izlemeliyim. bilen varsa adım adım anlatabilir mi_? yapan deneyen varsa yardımlarınızı bekliyorum

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
w995 sesi yükseltmek için hangi yolu izlemeliyim. bilen varsa adım adım anlatabilir mi_? yapan deneyen varsa yardımlarınızı bekliyorum

iste yazilani cizileni okumadan yazinca boyle oluyor ayni seyi tekrar tekrar yazmak zorunda kaliyoruz. ilk mesaji dikkatlice oku hocam, akustik yukleme ​goreceksin.

taner79tr

taner79tr

Üye
Arkadaşlar yeni konu açmak istemiyorum.. W995 ses yükseltmeyi baştan sona kare kare anlatacak dahi arkadaşlar var mı_?.. Yapan bilen varsa paylasalım lütfen

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili taner,

1) akustik dosyalarini indir. Elindeyoksa arattir bulursun
2) A2uploader i ac
3) ilk sayfada ilk mesajda akustik yuklerken izlenecek yol anlatildi...

cicifurkan

Üye
sonyericsson aino için rom arıyorum yardımcı olurmusun? sizin verdiklerinizin arasında sanırım yok yada ben bulamadım.
A2Uploader programıda inmiyor linkte bi sorun var galiba.

srknmyd

Üye
İyi geceler arkadaşlar.

A2 uploader ile acustic yükledim yalnız tel (W995) kafayı yedi pini girdikten sonra herhangi bi tuşlama yapamıyorum (menüde gezinme vs.) şebekeyi buluyor sonra tekrar aramaya başlıyor kendini resetliyor vs. vs.. Acustic yüklerken yanlışlıkla dosyaları ana klasöre (Tpa/preset/acustic) yerine Tpa/ifs gibi dosyaların olduğu ana menüye attım bundan kaynaklı sanırsam bu sorun yalnız silme işlemini bi türlü gerçekleştiremedim. attığım dosyaları klasör olarak gördü sağ tıkladğımda 'sil' iconu aktif değil.

Konuyla ilgili acil yardımlarınızı rica ediyorum telefonsuz kaldım :)

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
sonyericsson aino için rom arıyorum yardımcı olurmusun? sizin verdiklerinizin arasında sanırım yok yada ben bulamadım.
A2Uploader programıda inmiyor linkte bi sorun var galiba.

Rom derken e-room repair falanmi tapacaksin?

----------Eklendi @ 19:38:02 ---------- Yazıldı @ 19:37:07 ----------

İyi geceler arkadaşlar.

A2 uploader ile acustic yükledim yalnız tel (W995) kafayı yedi pini girdikten sonra herhangi bi tuşlama yapamıyorum (menüde gezinme vs.) şebekeyi buluyor sonra tekrar aramaya başlıyor kendini resetliyor vs. vs.. Acustic yüklerken yanlışlıkla dosyaları ana klasöre (Tpa/preset/acustic) yerine Tpa/ifs gibi dosyaların olduğu ana menüye attım bundan kaynaklı sanırsam bu sorun yalnız silme işlemini bi türlü gerçekleştiremedim. attığım dosyaları klasör olarak gördü sağ tıkladğımda 'sil' iconu aktif değil.

Konuyla ilgili acil yardımlarınızı rica ediyorum telefonsuz kaldım :)

PM ile cevap yazdim hocam.

Baskentliia

Baskentliia

Üye
denedim olmadı yardımm eror veriyor

Üst Alt