Sony Ericsson A2 Serisi Yazılım Atma | Yazılım Dosyaları | A2Uploader + Kullanma Kılavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

avss123

avss123

Üye
ya arkadaşlar benim sony erisson w995 im war ve şu a2 programını hıc bı yerden bulamıyorum yardımcı olursanız cok sewınırım :ah

far manager kullan kardeş büyük ihtimal a2 çalışmaz

metintosyali

Üye
bendede c902 var takasla geldi yurtdışından c510 un yerine.ama sürekli reset atıyor servise gönderdim sözde yapmışlar ama hala reset atıyor cihazın mevcut yazılımı r3eg004 olarak gözüküyor.ilk sayfada c902 için verilen sürüm en yenisimi hocam ben ayrıyetten başka bi siteden r3a037 indirdim bunumu yüklemeliyim sizin ilk sayfada vermiş olduğunuzu mu?bu arada yükleyebilirsem reset sorunum hallolurmu lütfen yardım!!!

ilsrt

ilsrt

Üye
Brown Cihaza nasıl çeviricez yardım edevilirmisiniz. C903 var

Face your Fear

Face your Fear

Üye
Ya kardeshler bende tel w710 flash menu ve walkman playerin skinin deishtirmek istiyorum bana custom gereklimi? Ve customu nerden bulabilirim? Fbn ve mbn var tek custom yok. Bi yardim edin lutfen

lordmsk

Üye
yardım edin telefon açılmıyo pin kodu girin diyo oraya kadar geliyo sonra devamlı restart atıyo

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar benim sony erisson w995 im war ve şu a2 programını hıc bı yerden bulamıyorum yardımcı olursanız cok sewınırım :ah

ilk sayfada ilk mesajda en basta A2 UPLOADER i paylastim zaten okumadan incelemeden yazmayin..

Ya kardeshler bende tel w710 flash menu ve walkman playerin skinin deishtirmek istiyorum bana custom gereklimi? Ve customu nerden bulabilirim? Fbn ve mbn var tek custom yok. Bi yardim edin lutfen

customla flash menunun ne alakasi var? custom pilandirma dosyasidir. dil dosyalari falan! player skini patch ve ikonlarla degistirebilirsin.

Brown Cihaza nasıl çeviricez yardım edevilirmisiniz. C903 var

su an bildigim kadari ile bedava ceviren program yok. omnius ile kredi satin alarak yapabilirsin.

bendede c902 var takasla geldi yurtdışından c510 un yerine.ama sürekli reset atıyor servise gönderdim sözde yapmışlar ama hala reset atıyor cihazın mevcut yazılımı r3eg004 olarak gözüküyor.ilk sayfada c902 için verilen sürüm en yenisimi hocam ben ayrıyetten başka bi siteden r3a037 indirdim bunumu yüklemeliyim sizin ilk sayfada vermiş olduğunuzu mu?bu arada yükleyebilirsem reset sorunum hallolurmu lütfen yardım!!!

enson cikan yazilim daha iyi hocam 037... reset sorunun hallolurmu bilemiyorum. c510 larin bazilarindada reset sorunu vardi kimisi yazilimla duzeltti kimisi duzeltemedi

BoluBeyixxx

Üye
arkadaşlar bende bi c905 var buna tr bulmam lazım bide simlock var nasıl çözecez bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende bi c905 var buna tr bulmam lazım bide simlock var nasıl çözecez bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

benimde ilk sayfada pasa gibi anlatimim var hocam oku oku uygula yazilim linkleri orda ... dil dosyalari orada... herseyi anlattim. daha fazlasini istiyorsan kargoyla gonder telefonunu bana ...

simlock a gelince Aerix veya Omnius la yapabilirsin fakat ikiside ucretli oldu programlarin.

caglet

caglet

Üye
Karışık değilmiş :D Ellerine sağlık

flash_manyak

Üye
sony güzel ya.d

sinanpp

sinanpp

Üye
bir klasör, sonra içine settings adında bir klasör, son olarak da içine acoustic

huseyin491

Üye
arksdaş yardım lazım elimde aino u10 var acoustic atacağım ama a2 uploader cihazı tanımıyor unknown chip gibi birşeyler yazıyor far manager da hata veriyor nasıl yaparız bunu

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
usb flash driver yani dosyadan cikan ggsetup u kurdunmu? pc de isletim sistemin nedir?

huseyin491

Üye
hepsi kurulu win xp sp3 var diğer cihazlarda sorun çikarmadı ama bununla oynama yapamıyorum bide far manager dan acoustic yükledim ama şimdi telefon açılmıyor ana ekrana kadar geliyor sonra donuyor yani telefona sıfırdan yazılım atmam lazım

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
birde oyle dene.. makinanin CID kac?

huseyin491

Üye
yazılıö attım faka telefon ingilice oldu türkçe lng yi bulamıyorum cihaz cid 53 omnius la yazılım attımbide gereksiz dosyaları nasıl silebilirim far manager hata veriyor zaten far manager yüzünden telefon çökmüştü

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
omniusla yazilim atiyorsan, C-ASIA yazilimini yukle turkce olacaktir telefonun hocam.

huseyin491

Üye
herşey tamam r1ba072 western europe yükledim ama gereksiz dosyaları nasıl sileceğim far manager hata veriyor ve donup kalıyor zaten bu yüzden telefon çökmüştü

ceset

ceset

Üye
    Konu Sahibi
Far manager icin a2plugins var.. yada a2 uploader ilede silebilirsin fakat o fazlalik dosyalar hangileri hocam?

huseyin491

Üye
a2 uploader aino yu görmüyor unknown chip yazıyor far manager de hata veriyor gereksiz dediğim dosyalar ise oyunlar zil sesleri tema gibi şeyler

Üst Alt