Sony Ericcson Wi-Fi Sorun-Çözüm Sayfası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
forumcu giresun

forumcu giresun

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericcson Wi-Fi Sorun-Çözüm Sayfası
Merhaba arkadaşlar...Sitede teknik bilgisi olan arkadaşlar ve wifi sorunu olanlar lütfren bu tarafa yazarsak güzel olur en azından arayan kolay bulur..:megafon:

daha önce arkadaşlar w995,w705 ve w715 te wifi ye bağlanamadıklarını bildirmişlerdi...
lütfen bilgi sahibi olanlar açıklayıcı bir şekilde anlatırsa çok güzel olur..
.:megafon::sos:konus::maxicep:

• Beğen
Tepkiler: ErKaN_1905

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
beyler bn yeni wireless modem alcamda w715 ile bağlanabilen en iyi modem marka modeli nedir ?

forumcu giresun

forumcu giresun

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeşim ZyXEL marka modemler sıkıntı çıkarıyormuş bitek onu biliyorum herkes bağlanamamaktan muzdarib...

Captain

Üye
beyler ben yeni W995 aldım 5800 baglanamadıgı zyxel marka modeme baglandı valla :D daha baglanamadıgı modem cıkmadı :)

--------------- Ekleme ---------------

maşallah dielim nazar degmesin :)

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
beyler ben yeni W995 aldım 5800 baglanamadıgı zyxel marka modeme baglandı valla :D daha baglanamadıgı modem cıkmadı :)

--------------- Ekleme ---------------

maşallah dielim nazar degmesin :)
zyxel e nası bağlandın maşşallah :D son model felanmı bu arada uzun süre yoqdum aldığını ilk burda gördüm hayırlı olsun

Captain

Üye
zyxel e nası bağlandın maşşallah :D son model felanmı bu arada uzun süre yoqdum aldığını ilk burda gördüm hayırlı olsun

sağolasın ahmet valla baglandım bılmıyorum :D ama tel cid 81 cıktı o yüzden a2 yle bagalanılamıyor tel far manager dıe bı progrm varmıs o da cok karısık yav :S

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
akustik yapamassın o zaman tüh üzüldüm :(:ağlarım: o karışık programı dene sen yaprsın

besyobora

Üye
ya benim modemde air ties 204 ama bende bağlanamıyorum yardım edermsiniz?

avss123

avss123

Üye
ya arkadaşlar bende usb ile girmek istiom int. ama olmuo hata werio ayarlardan bilgisayarla bağla diom olmuo yardım lütfen

ceset

ceset

Üye
hocam pc varsa telefonla niye girecen :D

şero.

Üye
ya konu ile alakası yok ama teknik bi sorun sayılır oyun oynarken oyunun seslerini duyamıyorum hoparlör çalışyor oyun ayarlardan sesideaçıyorum acaba sorun nedr?

avss123

avss123

Üye
sessizde olabilir

gurkan__252

Üye
ya konu ile alakası yok ama teknik bi sorun sayılır oyun oynarken oyunun seslerini duyamıyorum hoparlör çalışyor oyun ayarlardan sesideaçıyorum acaba sorun nedr?

oyun sırasında ses +/- ile yükselt ses yükselir.
java ses yükseklikleri multimedya ses yüksekliğine bağlıdır.

arkxdas

Üye
Sony ericson g705 kullanıyorum. Çözülsün artık şu wireless problemi ? İnternete giremiyorum....

Captain

Üye
Sony ericson g705 kullanıyorum. Çözülsün artık şu wireless problemi ? İnternete giremiyorum....

girdikten sonra wifi ayarlarından dns adresini değiştir ondan sonra telefona reset at düzelir :oke:

alili

Üye
bEN WİFİDEN BAGLANTI YAPAMIYORUM HEP ŞEBEKEYE BAĞLANILAMADI HATASI VERİYOR OKULUN MODEMİNE BAĞLANDIM AMA AİRTİES VAR EVDE ONA BAGLANAMADIM Bİ YARDIM ETSENİZ ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt