Tavsiye Sonny Xperia Z2 Alacağımda Yardım Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Invoke

Invoke

Üye
Bendeki tüm hafıza 12.55 GB :(

Invoke

Invoke

Üye
bende nexus 6 çıksın alırım diyorum ama onu alırsam yanımda bi ipad 64 gb veya ipod 64 gb daha bulundurmam lazım çok aklım karışıyor

Minik usbler var otg kabloya gerek kalmadan takabildiğin.

enterneoll

enterneoll

Üye
Minik usbler var otg kabloya gerek kalmadan takabildiğin.
aslında oda var ama bilmiyorum ya çok aklım karışıyor keşke hafıza kartı desteği ile gelse daha hiç bir haber bile yok ama biliyoruz ki sd card desteği olmaz :/

Invoke

Invoke

Üye
aslında oda var ama bilmiyorum ya çok aklım karışıyor keşke hafıza kartı desteği ile gelse daha hiç bir haber bile yok ama biliyoruz ki sd card desteği olmaz :/

Geçen sene de haber yoktu. Belki bu sefer Türkiye ye 32 GB kık model de gelir. Çıksın da o zaman düşünürsün. :D

• Beğen
Tepkiler: enterneoll
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Artıları, mis gibi cihaz. :D Sağlam, kaliteli, hoş. Ne bileyim zaten üst seviye cihaz işte. Eksisi ben göremiyorum, kullananların sıkıntısı varsa yazsın.
Pil ömrüne iyi demişti arkadaş. :D
Ben öneririm şahsen.
Bulaşmaz.

@Akhtoher @yakupb03
Cihazın şarj süresi çok iyi aynı gün bitirmek için gayret etmek lazım kamerası başarılı tasarım başarılı donanım üst seviye suya toza dayanıklı e bundan iyisi afganistan da karpuz :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Mis gibi cihaz güvenle alabilirsin.

fk555897

fk555897

Üye
Telefonun tasarımı iyi, kaliteli, su geçirmiyor, pil ömrüne kullanıcılar iyi diyor, microSD desteği var, kamerası gayet iyi. Çok güzel telefon kesinlikle almanı öneririm.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
peki güncelleme desteği kaç ay yani windows phone'daki kadar varmı

0MG90

0MG90

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper
0MG90

0MG90

Üye
Nexus diyorsun ama? Fark var Android ve Nexus arasında.
Örnek verdim kardeş, ne kadar alırsa alsın güncelleme bana ne, stabil olsun almasın daha iyi bana göre (altını çizdim bak)

ishak388

ishak388

Üye
  • Beğen
Tepkiler: yakupb03
Invoke

Invoke

Üye
Z en fazla L alır sonra biter, diye düşünüyorum ama custom romlarla devam eder. :p

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Z en fazla L alır sonra biter, diye düşünüyorum ama custom romlarla devam eder. :p
xperia z üçün Android L versinler bidaha güncelleme vermediler diye ağzımı açmam. :)
sony xperia z, zl , zr gibi cihazları üçün ağustosta 4.4.4 kit kat vereceği hakında bazı sitelerde haberler var.
zaten xperia z ile aynı zamanda piyasaya çıkan ve ayni donanıma sahip olan Nexus 4, galaxy note 2 gibi cihazların Android L güncellemesi alma ihtimali çok düşük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt