Son Tuğra v1.1

Sponsorlu Bağlantılar

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Valla hocam uzun zamandır o bölüme girmiyorum seni yeni öğrendim :D
bende yaklaşık 2 senedir Belle In 5800 vardı benim cfw sonra nokia belle vardı bi de son tuğrada testerdim ne günlerdi be :D

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
bende yaklaşık 2 senedir Belle In 5800 vardı benim cfw sonra nokia belle vardı bi de son tuğrada testerdim ne günlerdi be :D
Ben tck stil 2 ile tck belle cfw kullandım herşey iyi güzeldi bir t9 a alışamadım sonra kendime ofw editledim onu kullanıyorum ilerleyen dönemlerdede inşallah androide geçeceğim

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Ben tck stil 2 ile tck belle cfw kullandım herşey iyi güzeldi bir t9 a alışamadım sonra kendime ofw editledim onu kullanıyorum ilerleyen dönemlerdede inşallah androide geçeceğim
benim daha 2 sene var terfiye :kıskıs:

tuna385

tuna385

Üye
Sohbetinize daldım ama :D ben geçen günlerde telefonumda ki cfw ile oynarken bozdum :D yeni güzel bir şey arıyorum qt li hotmailli 4x4 olabilir yüksek c hafızasına sahip bir yardım fena olmaz bulamadım güzelini

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Sohbetinize daldım ama :D ben geçen günlerde telefonumda ki cfw ile oynarken bozdum :D yeni güzel bir şey arıyorum qt li hotmailli 4x4 olabilir yüksek c hafızasına sahip bir yardım fena olmaz bulamadım güzelini
şu an en iyisi @haqanguven in cfw si bak tavsiyem artık fazla uğraşan kalmadı :(

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
telefonun ne tuna eğer 5800 yada x6 ise hakan güvenin cfwsini yükle

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
o zaman hakan güven yada tck belle yüklesin :)

• Beğen
Tepkiler: ByKatre