Son Tuğra V1.1 OFW Edition | 5800, C5-03, 5235 | Mükemmel HIZ + Stabillik | 25 Eylül 2012

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
fw nin yayınlanacak tarihi nedir ? birde fw nin TEMA EFFECT'leri güzel olursa süper olurr :)

Kendiniz tema efekti beğenip adresini verirseniz onuda Mod Listesi'ne eklerim. Seçersiniz.

CFW yapım tarihi başlangıcı 10 Ekim 2011 dir.

anılbaran

anılbaran

Üye
rambo bana bı konuda yardımcı olurmusun c6v40 ıcın göruntu baskısı modu lazımda rıca etsem verebılırmısın :aman2:

PriZm

PriZm

Üye

Kendiniz tema efekti beğenip adresini verirseniz onuda Mod Listesi'ne eklerim. Seçersiniz.

CFW yapım tarihi başlangıcı 10 Ekim 2011 dir.

rambo istersen benim fw deki symbian^3 efectlerini kullanabilirsin.istersen upload edebilirim.ayarlara girerken bekletmiyor ve 1-2 mb civarı ram yiyor:) gayet sade geçişler var:)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
rambo istersen benim fw deki symbian^3 efectlerini kullanabilirsin.istersen upload edebilirim.ayarlara girerken bekletmiyor ve 1-2 mb civarı ram yiyor:) gayet sade geçişler var:)

Tamam, upload edip özelden adresini verirsen, Mod Listesine eklerim :) Ayrıca iznin olursa belki OmegA'nın bir sonraki versiyonunda da kullanmak isterim.

----------Eklendi @ 15:38:49 ---------- Yazıldı @ 15:37:43 ----------

rambo bana bı konuda yardımcı olurmusun c6v40 ıcın göruntu baskısı modu lazımda rıca etsem verebılırmısın :aman2:

Mesajını yeni gördüm, konuyu düzenliyordum... C6v40 için görüntü baskısı diye bir mod yok, bu bileşen çoğu CFW den kaldırılıyor. Sanırım OmegA'dan kaldırmamıştım ben :hmmm

anılbaran

anılbaran

Üye
ya banada lazım ama yaa o mod seklınde olmazmı kendı cfw me sıldım gerı yukleyım dıyom fwe clean yedegını bulamadı dıyo

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
yapın şu cfw yi de alem cfw görsün :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
yapın şu cfw yi de alem cfw görsün :)

Teşekkürler ;) Birkaç mod daha var, onlarıda konuya ekleyeceğim. OmegA CFW si üzerinde test ediyorum. Sonuç olumlu olursa buradaki Mod Listesi'ne en az 14 mod daha ekleyeceğim.

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
cwf ne ya :ehe

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
[C]ustom [F]irm[W]are. OmegA CFW si demek OmegA ismini verdiğim özel firmware demek :) Yani işletim sistemi.

mnstrdnc

mnstrdnc

Üye
Modun adını bilmiyorumda kaydırmada az bişe sürüklesek bile hiç durmasın o çok güzel oluyor.Birde bildirimler widgeti kesinlikle olsun.

PriZm

PriZm

Üye

Tamam, upload edip özelden adresini verirsen, Mod Listesine eklerim :) Ayrıca iznin olursa belki OmegA'nın bir sonraki versiyonunda da kullanmak isterim.

Özelden attım:)

2)tabiki kullanabilirsin:)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Şuan bir mesaj yok. Herhalde biraz geç geliyor :ehe .

dengesiz74

Üye
c5 kamerası 5mp yazılımını 5800 atıp
3.2mp resim çeksek fotolar nasıl acep daha ii resim çekiyo c5 bence azılıla düzelir kısmende olsa

PriZm

PriZm

Üye
c5 kamerası 5mp yazılımını 5800 atıp
3.2mp resim çeksek fotolar nasıl acep daha ii resim çekiyo c5 bence azılıla düzelir kısmende olsa

öyle birşey olmaz kamera çözünürlüğü yazılımla yükseltilemez donanım ile alakalı:oke:

.BrHn

Üye
elegant fw nin tema effecti güzeldi hızlı ve görsel olarak güzel. birde T9 olayını çözerseniz süpper olur mesaj yazarken zorlanıyoruz :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

xperienc

Üye
rambo ben modder furkan :ehe: modu alabilirsin ama c6'da çalışacağını pek zannetmiyorum tabi bu yazılım c6 tabanlı olursa.ama ofw'de çalışıyor.xperience sürümlerine bakabilir merak eden :oke:

.BrHn

Üye
ModderFurkan 007 olanıdı halleder İnş ona güveniyoruz :)

mehdi1578

mehdi1578

Üye
10 ekim geç değil mi

Üst Alt