Son Tuğra V1.1 OFW Edition | 5800, C5-03, 5235 | Mükemmel HIZ + Stabillik | 25 Eylül 2012

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ee başka bir yolu yokmu rambo ? :)

Var, bu adreste 5230'un C6 tabanlı dosyalarını indir içindeki Rofs2 dosyasının ismini bir yere yaz. Daha sonra bu konudaki 5235 arşivini indir içindeki sadece Rofs2'nin ismini az önce yazdığın 5230 Rofs2'sinin ismiyle değiştir. Daha sonra ismini değiştirdiğin Rofs2'yi al, 5230 flaş dosyalarının içine at. Daha sonra bu 5230 dosyalarının tümünü flaşla.

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
CFW yapmayı bıraktınmı? (yeni fark ettim :( ) En iyisini yapmışsın. CFW den daha önemli şeyler var... Boş zamanlarında hobi olarak yapılabilir ama tüm zamanını buna harcayamazsın, bir yandan kazanırsın ama diğer yandan kaybedersin... Nasihat vermeme gerek yok sanırım sen daha iyisini bilirsin. :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

Bu arada bende çeviriye ara verdim bir yerden sonra sıkıyor... Ve zaman ayırmak zor :(

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
CFW yapmayı bıraktınmı? (yeni fark ettim :( ) En iyisini yapmışsın. CFW den daha önemli şeyler var... Boş zamanlarında hobi olarak yapılabilir ama tüm zamanını buna harcayamazsın, bir yandan kazanırsın ama diğer yandan kaybedersin... Nasihat vermeme gerek yok sanırım sen daha iyisini bilirsin. :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

Bu arada bende çeviriye ara verdim bir yerden sonra sıkıyor... Ve zaman ayırmak zor :(

Teşekkür ederim, halimi özetlemişsin :)

DaNq3rB0y2

Üye
nokia seni işe almamakla çok büyük hata yapıyor ciddiym :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
musataga

musataga

Üye
rambo emekli oluyor ha gözün aydın :D

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Rambo telefona format attıktan sonra seçili bir ev ekranı ile başlamıyor. Benim seçmem gerek kalıyor neden ? ve bunu nasıl düzeltebilirim ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Rambo telefona format attıktan sonra seçili bir ev ekranı ile başlamıyor. Benim seçmem gerek kalıyor neden ? ve bunu nasıl düzeltebilirim ?

Senin seçmen gerekiyor çünkü ben varsayılan olarak ayarlamadım :) Düzelmez. Çok format atıyorsan normaldir. Fazla format atma :)

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye

Senin seçmen gerekiyor çünkü ben varsayılan olarak ayarlamadım :) Düzelmez. Çok format atıyorsan normaldir. Fazla format atma :)

Tamam :) Bir de ben bu açılış ekranını değiştirmek istiyorum.Rofs2'yi açıyorum.2 tane dosya var biri shutdown diğeri startup.Ben şu resmi koycam sadece.Hangisini değiştiricem yada silicem yadım eder misin ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tamam :) Bir de ben bu açılış ekranını değiştirmek istiyorum.Rofs2'yi açıyorum.2 tane dosya var biri shutdown diğeri startup.Ben şu resmi koycam sadece.Hangisini değiştiricem yada silicem yadım eder misin ?

Bu resmin adını startup.gif olarak değiştir Son_Tugra klasöründeki aynı dosyanın üzerine at (Rofs2'de).

attila24

Üye
merhaba yaptıklarınız için teşekkürler. önceki sürümlerde rehberimdeki numaraları favori belirleyebiliyordum ama bu tuğra olanda bulamadım nasıl yapabilirim acaba?

Joker.

Joker.

Üye
top bar var mı ?

ozcan6767

Üye
benim radyo da donlamalar oluyor radyo yu kapatmak istediğimde de kapatılamıyor :(

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
merhaba yaptıklarınız için teşekkürler. önceki sürümlerde rehberimdeki numaraları favori belirleyebiliyordum ama bu tuğra olanda bulamadım nasıl yapabilirim acaba?
Rambo_FT forumdan kendini uzaklaştırdığı için sorularınıza cevap alamayabilirsiniz. Şimdilik ben size yardımcı olmaya çalışacağım...

Gördüğünüz gibi bu OFW. Üzerinde performans modları uygulanmıştır. Lütfen daha dikkatli bakın, Son Tuğrayı denemediğim için tam birşey söyleyemem ne yazık ki.

- - - Eklendi - - -

top bar var mı ?

Hayır yok. Bu OFW. :)

- - - Eklendi - - -

benim radyo da donlamalar oluyor radyo yu kapatmak istediğimde de kapatılamıyor :(

OFW yi denemediğim için birşey söyleyemem. Deneyen ve kullanan arkadaşlar varsa soruna bakıp doğrulayabilir mi? :)

lazye

lazye

Üye
O radyo rds sorunuyla ilgili ama bende öyle bir sorun yok. Ofw de çk oluyodu ama...

Ulysseus

Ulysseus

Üye
musti843

musti843

Üye
Cfw güzel olmuş elinize sağlık tele flashladım da yazılıma bazı uygulamalar gömmek istiyorum nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz ?

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Cfw güzel olmuş elinize sağlık tele flashladım da yazılıma bazı uygulamalar gömmek istiyorum nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz ?

sis contenc ile uygulamayı aç.Rofs2 ye salla

Üst Alt