Son Tuğra|C5-03 v23.0.015 Cfw|My First Firmware

Sponsorlu Bağlantılar

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal olmayan ikonlar ramı yer bitirir.şarj dayanmaz.hem orjinal ikonlu hem de belle yayınlaya bilirsin.eminol orjinali daha çok indirilecektir.çalışmalarında başarılar diliyorum.birisi ile konuşurken tuşaç yapınc kapat bekle sustur ahize menüsü görünsün.bu bütün cfwlerde düzeltilemeyen tek sorun.umarım senin cfw ende olmaz böyle bir şey.

O sorun denediğim çoğu fw de var. Arama esnasında tuş kilidini açmamıza rağmen ekranda hala tuş kilidini açın yazıyor. Bunu ancak konuşurken menüye girip tekrar arama ekranına dönerek çözebildim. :(

gobbels

gobbels

Üye
Flash ev ekranı gömmen gerekiyor gerçekten en verimli görsel deneyimi flash ev ekranlarında yaşıyoruz :) istersen ben sana ev Hafıza kartına atılması gereken ev ekranlarını ve kolay geçiş için flash manager'ı atarım fakat önce CFW'ne flash ev ekranını gömmen gerekli.Ben bu forumda bulmuştum 2 klasör birşeydi :)

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Flash ev ekranı gömmen gerekiyor gerçekten en verimli görsel deneyimi flash ev ekranlarında yaşıyoruz :) istersen ben sana ev Hafıza kartına atılması gereken ev ekranlarını ve kolay geçiş için flash manager'ı atarım fakat önce CFW'ne flash ev ekranını gömmen gerekli.Ben bu forumda bulmuştum 2 klasör birşeydi :)

Sadece Flash HS Manager'i vermen yeterli. O bana yeter :)

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
ne zaman paylaşacaksın sorunsuz cfw yi

burakicyar

Üye
Güzel olmuş eline sağlık ama Haritaları kaldırman iyi olmamış, en azından benim için iyi olmadı, cfw güzel :D

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
:tşk:

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
Telefon gerçekten çok feci hızlı speedygo da 1480 gördüm :oke: Ama telefonun orjinal programlarını silme bence çevrimiçi paylaşım haritalar mağaza vs. vs. :oke:

acuxx

acuxx

Üye
Telefon gerçekten çok feci hızlı speedygo da 1480 gördüm :oke: Ama telefonun orjinal programlarını silme bence çevrimiçi paylaşım haritalar mağaza vs. vs. :oke:

Speedygo da 2562 gördüm. Tek yapman gereken testteyden mesaj gelmesi

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
bende mesaj gelmedi. Telefonu hiç kullanmadım.

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye

:tşk: Aslında aklımda Revolve'nin v23 için olanını çıkartmak vardı. Ama Engin abiye sormadan yapamam. Sonuçta onun emek verdiği bir şey. :oke:

Çıkr güzel kardeşim çıkar :) yapamadıpın bişey olursa mesajda at yardımcı olurum biliyosun

• Beğen
Tepkiler: Ulysseus
Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Çıkr güzel kardeşim çıkar :) yapamadıpın bişey olursa mesajda at yardımcı olurum biliyosun

Modların zaten elimde var. Eğer sende duruyorsa ya da fontun adı aklındaysa fontu vermen yeterli olucaktır abi :D

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
ısrarla söylüyorum !! çevrimiçi paylaşım silinmesinn :vur

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
ısrarla söylüyorum !! çevrimiçi paylaşım silinmesinn :vur

Tamam sakin :D 2 ayrı CFW yapıcam. Birisinde bundaki gibi Haritalar hariç aynı şeyleri silicem. Ötekinde sadece gereksiz olanları. Dediğin gibi çevrimiçi paylaşımı falan silmeden.

murti154

Üye
kurmamla kaldırmam bir oldu. yanlış anlama seni kötülemek istediğimden değil. kameranın çalışmadığını farkettim o nedenle orjinal fwye döndüm. ama gelecek vaad eden bir arkadaşımızsın daha iyilerini bekliyoruz =)

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye

Tamam sakin :D 2 ayrı CFW yapıcam. Birisinde bundaki gibi Haritalar hariç aynı şeyleri silicem. Ötekinde sadece gereksiz olanları. Dediğin gibi çevrimiçi paylaşımı falan silmeden.

Rahatladım bak şimdi :)

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
kurmamla kaldırmam bir oldu. yanlış anlama seni kötülemek istediğimden değil. kameranın çalışmadığını farkettim o nedenle orjinal fwye döndüm. ama gelecek vaad eden bir arkadaşımızsın daha iyilerini bekliyoruz =)
:tşk: Daha iyileride gelecektir merak etme. Modların kamerayı etkileyeceği aklımın ucundan geçmezdi. Bir daha ki sefere kamerayı da test edeceğim :oke:

Üst Alt