Son Tuğra|C5-03 v23.0.015 Cfw|My First Firmware

Sponsorlu Bağlantılar

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Evet kaldırmıstım. Dediğim gibi ılk defa yaptığım bişiy. Hatalarımı belirtim ki bır sonrakinde düzelteyim.

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
sağol kardeş :D

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
genişletilmiş menüyü niye eklemedin :off:

- - - Eklendi - - -

kamera açılmıyo :( :off:

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
genişletilmiş menüyü niye eklemedin :off:

- - - Eklendi - - -

kamera açılmıyo :( :off:

Sinir belirten ifadeleri eklemene gerek yoktu. Kamera bende de açılmıyor. Bir çözüm bulursam yazarım. Genişletilmiş menü nasıl oluyor? Denemedim daha önce.

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Genişletilmiş dikey menü modunu kullanıcaksın. Kamera herhangi bir mod dan açılmıyo olablir veya dosyasını silmş olabilirsin. Modları tek tek uygula ve test et cfw yapmak zor iş hele ilk defa yapıyorsan böyle sorunlar olabilir. Ekibede girmissin yakın zamanda komple öğrenirsin bu işi :)

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
genişletilmiş menü linki buyur.

- - - Eklendi - - -

özür dilerim abicim bi sorun daha gördüm şimdi web browserda ileri simgesi gözükmüyo

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Genişletilmiş dikey menü modunu kullanıcaksın. Kamera herhangi bir mod dan açılmıyo olablir veya dosyasını silmş olabilirsin. Modları tek tek uygula ve test et cfw yapmak zor iş hele ilk defa yapıyorsan böyle sorunlar olabilir. Ekibede girmissin yakın zamanda komple öğrenirsin bu işi :)

Ya aslında bütün modları tek tek test ettim ama modun kamerayı etkileyeceğini hiç düşünmemiştim. Evet bu daha ilk bir dahakindedaha çok dikkat edeceğim. :) Umarım öğrenirim Engin abi :D

genişletilmiş menü linki buyur.

- - - Eklendi - - -

özür dilerim abicim bi sorun daha gördüm şimdi web browserda ileri simgesi gözükmüyo

Ah evet o sorunu bende farkettim. Bir tane daha var sende öylemi bilmiyorum. İnternete bağlanmak istediğimde 'Erişim Noktası Seçin' kısmında sadece WLAN gözüküyor. Sende de öyle mi? Bilgilendirirsen çözmeye çalışırım. :oke:

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
baktım şimdi ama yok bende o sorun :oke: Bu sorunları çözdükten sonra ne zamana paylaşırsın yeni cfwyi ben de kendi çapımda senin cfwyi editledim ama baya sorunlar çıktı benmkinde

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
hayırlı olsun anlaşılan v23 cfwlerine güzel bir rekabet olacak :)

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
bence o kadar ev ekranına gerek yok tsunami belle(oratsu) ve temelden başkası kullanılmıyo zaten

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
baktım şimdi ama yok bende o sorun :oke: Bu sorunları çözdükten sonra ne zamana paylaşırsın yeni cfwyi ben de kendi çapımda senin cfwyi editledim ama baya sorunlar çıktı benmkinde

Ne gibi sorunlar çıktı belirtirsen sevinirim :) O zaman sorun bende :D

hayırlı olsun anlaşılan v23 cfwlerine güzel bir rekabet olacak :)

:tşk: Bu daha ilk sorun çıkması çok normal biraz daha bilgim olsun daha iyileride gelcektir o zaman rekabet olucaktır :D

bence o kadar ev ekranına gerek yok tsunami belle(oratsu) ve temelden başkası kullanılmıyo zaten

Değişiklik olsun diye ekledim. Bazı arkadaşlar sıkılmıştır diye düşündüm. Flash Live eklemedim eklesemiydim? :D

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
font u değiştirdim ikonları değiştirdim efektleri değiştirdim . Kamerayı ve web browser ı düzeltmeye çalıştım web browser düzelmişti ama menüde çok fazla boş ikon çıktı bende uğraşmak istemedim sildim dosyaları :D Flash live ı kimse kullanmıyor :D çok da şarj yiyor zaten :d:

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
font u değiştirdim ikonları değiştirdim efektleri değiştirdim . Kamerayı ve web browser ı düzeltmeye çalıştım web browser düzelmişti ama menüde çok fazla boş ikon çıktı bende uğraşmak istemedim sildim dosyaları :D Flash live ı kimse kullanmıyor :D çok da şarj yiyor zaten :d:

Hangi fontu kullandın ve efektler nasıl? Bir sonrakinde Opera Mini gömmeyi düşünüyorum. :D Flash Live'nin güzel temalarını bulursam ekleyebilirim :D

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
opera droid font :) Belle efektleri ama seninki gibi değildi uygulama açılırken ekranın ortasında daire çıkıyordu.:) Opera mini gömülmüyo diye biliyorum ben ama :nono: Flash live eklersen eğer temel ev ekranı tsunami ve flash live kalsın sadece fazlalıklara gerek yok bence :hmmm

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye

Hangi fontu kullandın ve efektler nasıl? Bir sonrakinde Opera Mini gömmeyi düşünüyorum. :D Flash Live'nin güzel temalarını bulursam ekleyebilirim :D

Bende flash olarak belle ninki var istersen atarım kardeşim

neşter1461

neşter1461

Üye
bir kaç küçük öneri : şebeke hep 3,5 g de bu çok hızlı şarj yiyo , yatayda mesajda tuşlar eksik patch yamasını aktif ettiğim halde ve gereksiz müzik seslerini silip sadece net kullanılanları koyarsan c de yer açılıyor. Ve haritayı koyarsan daha iyi olur abim bunlar sık kullanılr. Yeni bi sürüm yayınlamak istersen işne yarayacak modlarım var güle güle kullan c5-03 bitti artık benim için.
haritanin olmamasi şok etti beni.dahili gprs alicisini da torna vida ile çikaralim işe yaramayacaksa.200tl değerindeki uygulamayi kullanamamak çok üzücü.arabasi olan kullanicilari da düşünmelisin.

- - - Eklendi - - -

Orjinal ikonlardan vazgeçilmemeli.isteyen tema yükleyip ikonları değiştirsin.

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Bende flash olarak belle ninki var istersen atarım kardeşim

Resmini görmeden bir şey diyemem eğer elinde resmi varsa özelden atabilirsin :)

haritanin olmamasi şok etti beni.dahili gprs alicisini da torna vida ile çikaralim işe yaramayacaksa.200tl değerindeki uygulamayi kullanamamak çok üzücü.arabasi olan kullanicilari da düşünmelisin.

- - - Eklendi - - -

Orjinal ikonlardan vazgeçilmemeli.isteyen tema yükleyip ikonları değiştirsin.

Bu olayı neden bu kadar çok abarttın ki? Bir kere söyle yeter. Anladım Haritaları kaldırmam kötü olmuş bir dahaki cfw de kaldırmam. Eğer bulabilirsem Belle ikonları kullanacağım. Çoğu kişi Belle arayüzü istiyor artık.

• Beğen
Tepkiler: neşter1461
neşter1461

neşter1461

Üye
Orjinal olmayan ikonlar ramı yer bitirir.şarj dayanmaz.hem orjinal ikonlu hem de belle yayınlaya bilirsin.eminol orjinali daha çok indirilecektir.çalışmalarında başarılar diliyorum.birisi ile konuşurken tuşaç yapınc kapat bekle sustur ahize menüsü görünsün.bu bütün cfwlerde düzeltilemeyen tek sorun.umarım senin cfw ende olmaz böyle bir şey.

Üst Alt