ŞOK! ŞOK! ŞOK! S60 OS 9.2 Tüm Telefonlara N-Gage 2.0 [Denendi Çalışıyor]

Sponsorlu Bağlantılar

Genzo *

Genzo *

Üye
Ellerine Sağlık

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
caps on caps off programları açılmıyor bende

muratsim67

Üye
Merhaba bende e51 var.ngage prosunu yüklüyorum.ama ngage instalerda dosya bozuk diyor.yardım edermisin

zeki361

zeki361

Üye
kardeş teşekurle ama
benim kide error -6 uyarısı veriyor tel 6120c herşeyı sorunsuz yapıyor açıyor ama burda takılı kalıyorum açmıyor yapnlar anlatursa sevinirim şimdiden tşkürler

zeki361

zeki361

Üye
Oyunları nereden yüklediğine de bağlı. Demo Oyun Çalıştırmaz. N-Gage resmi oyunları desteklemez "CRA*KED" yani kırık oyun desteği var.

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşım sen CapsOff'u yükleyip açtın değil mi ?

senin verdigin uplaed ettıgın oyunları indirdim hafıza kartına kurdum hepsinde oyle diyorherşeyi düzgün yaptım cappson açtım ama durum pişti ama youtube izlemiştim beim telde 6120c adam soruz oynuyordu vala şaşırdım nasıl guzeldı yapanvarsa soylerse sevinirim şimdiden herkese tşk ederim :oke:

tsoydinc

Üye
dostum hello car... onu açıyorum menu1 e bastığım gibi program kapanıyor explore de install server diye bi dosya yok caps off açık olduğu halde sys klasörü boş gözüküyo bin diye dosya yok yardımcı olurmusun xS:off::bilmm:vur:angry::yuru

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Harikasın Dostum ama explorle diye bişeyin seltifikası dolmuş diyor acil çözüm

player87

Üye
E72 de çalışır mı bu yöntem?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

zeki361

zeki361

Üye
:hmmm

ben önceden yüklemiştim olmuştu çok güzel bişey

kardeş benimkide 6120 c bende çaliştirmaya az kaılyor kern exe oyle bi hata veeriyor sen ne yaptın yardımcı olurmusun şimdiden saol :oke:

arkadaş şimdi yenıden denedim yaptım sorunsuz açiliyor emıgine saglık ama bi oyun hakkında yardım alcam senden age of empıres 3 oyunu yatay ekranda oynanıyor orjinal sitesinde gördüm bütün oyunlar açılıyor ama sadece bu açılmıyor rotatme programını lansape kurdum fayda etmedi senın dedigini de yaptım txt.e dosyasını attım sildim digerini program yatay olmuyor bikere oyunda açılacaktı herhalde -16 error dedi oyunda hata vardıer bana bulursan sevinirim vede yatay ekran sorunu yardım edersen sevinirim şimdiden saol tşk:oke:

enterneoll

enterneoll

Üye
nokia 6220c de war mı?

enterneoll

enterneoll

Üye
wersiyonu kaç senin telin ?

neydim

Üye
Arkadaslar Bende Nokia e71 var kurdum programi sorunsuz calisiyor ama oyunlari nasil yukliyicegim anlamadim hafiza kartina attim n gage ye gelmedi Lutfen Yardim Edin ......

ATILGAN D

ATILGAN D

Üye
link ölü bakabilirmisiniz

fearzone

fearzone

Üye
evet link ölü

serkanxzb

Üye
Link ölü

jamshot

Üye
bende zaten çalışıyoda bunların hepsi eski oyun hiç yeni çıkan oyunlar upload edilmiyor mu şöyle powerboat challenge gibi çok iyi ngage oyunları var bi de rapid atmışsın

cagri38

Üye
link ölü

bloss-ish

Üye
bende orite t808 var acaba oyunları alırmı

Üst Alt