ŞOK! ŞOK! ŞOK! S60 OS 9.2 Tüm Telefonlara N-Gage 2.0 [Denendi Çalışıyor]

Sponsorlu Bağlantılar

battal_21

Üye
ya hepsini aynen uyguladım ama capsON ve capsOFF açılmıyor sadece capsOFF ta yeşil tik işreti oluyor capsOn da olmuyor açılmıyor lütfen yardımm!! şimdididen teşekkürler

crow_tr

Üye
çok teşekkürler...
Samsung G810 ve Nokia E63 e sorunsuz yüklendi
Süper bişey yapmışsın emeğine sağlık

cr55

Üye
emege saglık nokia artık gule gule arkadaslar ıpohone ıle oyun oynamak 1dknızı almaz ve görüntü psp kalitesinde ,nokianın güzel tel üretemiyor

duvak

duvak

Üye
tşkrlrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

habbuj

habbuj

Üye
Kardeş ben 5700 kullanıyorum n gage i yükleyince yarısına geliyo yüklenemiyor diyo yardımcı olabilirmisin?

golge3636

Üye
arkadasım link rapide olu indirilmiyor

Muratti1905

Üye
yav bunlar cok karisik E71 e poker,okey,tavla neyin yuklenemiyomu basit oyunlari yokmu bu aletin illa atariyemi ceviricez

karadavut37

karadavut37

Üye
    Konu Sahibi
ya hepsini aynen uyguladım ama capsON ve capsOFF açılmıyor sadece capsOFF ta yeşil tik işreti oluyor capsOn da olmuyor açılmıyor lütfen yardımm!! şimdididen teşekkürler

HelloOX programını yükleyerek çalıştırabilirsin. Bunu çalıştırdığında "CapsON" ve "CapsOFF" adımını atla.

--------------- Ekleme ---------------

arkadasım link rapide olu indirilmiyor

Emin misin arkadaşım? Link çalışıyor.

faany_boy

Üye
meraba ya arkadasım bende 5320 var n gage oyunlarını yuklemek ıcın anlattıgın seyı anlamadım eger olabılırse bana msnden yardım edebılırmısın? [email protected] cevap beklıyorum saol..

333fatih333

Üye
e50 de oluyormu

sasad

Üye
N79 da X-plore_S60_3rd bunu yüklerken sertifika hatsı alıyom tarihi ileri geri alıyom gene olmadı opdadan denedim dosyayı görmüyo nasıl yapabilirim

tmcgrady

Üye
n86 da rootsign programıyla xplore programına sertifika alamıorm certificate file signing failed dio yardım lutfennnnnnnnnn

astanasa

Üye
hellocarbide nin sağlamı yok mu ya sırf o bozuk dieye sys/bin dosyası gözükmüyor

dakturk

dakturk

Üye
ya arkadaşlar linkler ölmüş :vur

freewill90

Üye
ya e71 de yaptım oyunu sorunsuz kuruyorum fakat çalıştıracağım zaman kernel 3 hatası alıyorum. caps on off hiç çalışmıyor herhangi bir işlem yapmıyor :( cihazda hellox2 var sertifika sorunum yok kısaca :) ahh ahhh nerde 6630 um :D

yuski

Üye
kırık link

JAGLER-25

JAGLER-25

Üye
moderatörlere duyuru.yenilenmeyen linkleri olan konular kapatılsın lütfen.bunların hepsinin linki ölü.

ata54unal

Üye
Xplore bu dosyayı yukluorm guncelleme ıstıo ama guncelleme yapmıo prgmda acılıo kapanıo bı yardcı olrsnz sevınrm

futbol123

futbol123

Üye
tşk..

dmxyasin

dmxyasin

Üye
teşekkürler

Üst Alt