ŞOK ŞOK ŞOK... 6600 ve desteklenmeyen tüm s60 lar için Bedava Vodafone Messenger...

Sponsorlu Bağlantılar

chatlaxs_T20

Üye
6600da denendi sorunsuz çalışıyo.yükledikten sonra telefonu kapatıp açın ;) yanlız şu bağlantıya izin verilsin mi diye sorup duruyo onun bi çözümü yokmu :D

hotbord_34

Üye
6600 da yoneti gir ilk sefer sec bır daha inzin evet hayır cıkmaz

chatlaxs_T20

Üye
sağolasın :aha:

samsunlum55

Üye
kardesim cok saolasın benım tel 7610 calısırmı sen yaptın ya progrmı calısmassa onada bı el atarsan senırler 7610 garibanları:aha:

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
kardesim cok saolasın benım tel 7610 calısırmı sen yaptın ya progrmı calısmassa onada bı el atarsan senırler 7610 garibanları:aha:

7610 da da çalışır. Olmazsa yardım etmeye çalışırım

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
emeğine sağlık

ali03547

Üye
arkadaşlar bende 6600 kullanıyom hata bildiriyor olmuyor yani lütfen daha iyi yapabilirmisin ama tınede teşekkürler eline saglık o görüntüyu görmekte güzeldiii :):ehe

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl bir hata alıyorsun? Açıklarmısın. Yardımcı olmaya çalışırım.

blackfun19

Üye
çok güsel bi paylaşım saol:oke:

siesta23

Üye
programı jad dosyasından telefona yükledim."vodafone internet" ten bağlan diyorum gprs sembolu kare içerisinde çıkıyor ve bağlanmıyor en sonunda "bağlantı hatası 38" uyarısı veriyor bu programı çalıştırabilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu kapat aç bi kaç kez daha dene... Olması lazım... Olmazsa da takma... Kesin diye birşey yok. Kurup kullanan arkadaşlar var.

Atlas445566

Atlas445566

Üye
saol kardeş denicem

--------------- Ekleme ---------------

N70 te bağlantı hatası veriyo

[Cenk]

[Cenk]

Üye
programı jad dosyasından telefona yükledim."vodafone internet" ten bağlan diyorum gprs sembolu kare içerisinde çıkıyor ve bağlanmıyor en sonunda "bağlantı hatası 38" uyarısı veriyor bu programı çalıştırabilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

jad dosyasıyla kurup denedim her türlü denedim arkadasta cıkan aynı hatayı bendede veriyor

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
jad dosyasıyla kurup denedim her türlü denedim arkadasta cıkan aynı hatayı bendede veriyor

Bi arkadaşımın 7610 unda bizzat demedim. Çocuk 2 aydır kullanıyor. Bilemiyorum neden olmadığını. Hani bizzat denemesem zaten yayinlamazdım. Kaldırıp tekrar dene. Söyleyebileceğim fazla birşey yok malesef.

khytr89

khytr89

Üye
resmen düzmece bir daha düzenlemeni öneririm

denediğim telefon: vodafone 702nk2

kusa

Üye
bu adamı alnından öpmek lazım ellerine sağlık kardeş önemli bir amme hizmeti oldu eyvallah ne zamandır bunu aryom:)

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
bu adamı alnından öpmek lazım ellerine sağlık kardeş önemli bir amme hizmeti oldu eyvallah ne zamandır bunu aryom:)

Hakan a söyle onu. Baksana düzmece demiş....

erik_alberto

Üye
kardeşim benim 7610 var oluyo kullanıyorum hiç kontörüm de yok ama gayet güzel oluyo..ama bir sorun var :bağlı oldugm halde biriyle yazıştıgımda bile 5 saniyede bir uyarı cıkıyo.vodafone veri alma izin verilsin mi diye..ve hiç kesilmiyo hep cıkıyor.bir kelime yazıyorum gonder diyorum yine uyarı...

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim benim 7610 var oluyo kullanıyorum hiç kontörüm de yok ama gayet güzel oluyo..ama bir sorun var :bağlı oldugm halde biriyle yazıştıgımda bile 5 saniyede bir uyarı cıkıyo.vodafone veri alma izin verilsin mi diye..ve hiç kesilmiyo hep cıkıyor.bir kelime yazıyorum gonder diyorum yine uyarı...

Uygulama yöneticisine gir.Programın özelliklerinden bağlantı seçenekleri falan var. Oradan ver ayarı. Yalnızca ilk seferinde sor felan yazar....

Üst Alt