ŞOK! Phone Guard S60 3rd Sertifikalı!! Yükle Kullan!!

Sponsorlu Bağlantılar

-alikan-

-alikan-

Üye
Bu programın s60 v5 versiyonu varmı arkadaşlar çok lazım. Nokia c6 için.

cerkezzzzzz

Üye
ya kardeş harbiden günlerdir deniyorm arıyorm ama bu prgrm süper ötesi çok beğendm ama bi sorn var bn smart guard yüklemştim ve fotolarmı gizlemiştim sonra ftoları kilidi açmadn ppcye attm ve 5800 format attm sonra fotoları geri 5800 attm ama orda görnmüyor smart guardı yükleyip açmak gerekiyo sanrm ama gnlerdir yükleyemyormda sertifka sornu vs hep boş şeyler yani nasıl kurtarırım fotolarımı yardımcı olabilirmisiniz(umarım sorum açıktır) :S

recessa

Üye
lisans code istyo:(bi yardımcı olsanz..şimdiden tşkler...

dktrdktr

dktrdktr

Üye
şifre yazıyo ya orda 1111 diye. arkadaşım ellerine sağlık

dearlover

dearlover

Üye
teşekkürler

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler.

obenimdanam

Üye
dediğiniz şifre olan 1111 de olmuyor.

majeste1453

Üye
:d ELİNE SAGLIK

cokyakar

cokyakar

Üye
Böyle b......tan bir proğram daha görmedim tel kaç defa format yedi bide şifre vermiş 1111.alakası yok madem bilmiyosun koyma siteye proğram diye dallama

Fahrettin52

Fahrettin52

Üye
N96 oldu arkadaşlar kimseye hakaret etmeyin oldu şifre 1111 doğru kimseyede yalan söylüyecek deyilim

PLT46ALMDR

Üye
teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürler eline saglık

slmakgun

Üye
adam yazmış ki yukarıda okumadan yüklerseniz ararsınız şifreyi birde tekrar okumadan infaz of ne âlâ

smtbsrk

Üye
Zaten Sölemişler Sen Nasıl Buluyosunki..! =)
:hmmm

arslanbey

Üye
Hamsi gibi atlayıp sonra da şifre buluyolar wallaa Maşallahh :D Emeğine sağlık....

u_cosar

u_cosar

Üye
saol sertifikalı olması iyi olmuş eline sağlık :oke:

lagendemin

Üye
Arkadaşlar ürün zaten lisanslı sadece sizden 5 haneli şifre ve şifreyi unuttuğunuzda ise bulmanıza yardım edecek bir soru ve cevap istiyor .
bu bilgileri yazarsanız açılıyor 1111 olmaz yani en az 5 haneli bir şifre gerekli.:alkis

Okan Ç.

Okan Ç.

Üye
güzel paylaşım

:alkis

• Beğen
Tepkiler: eshkiya67 ve Furkan A.

asdevrim

Üye
Evet aynı sorun vardı. Şifre ya = .... Dört nokta yada dört tane 1 dir.

seven1

Üye
tsekurler

RyseR

Üye
Arkadaşlar bişey paylaşmak istiyorum.Benim telefon modelim Nokia C5-03 ve telefonuma program sorunsuz bir şekilde yüklendi ancak benden şifre istemesi yerine ana ekrana atıyor direk olarak.Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Üst Alt