Şok!! LCG X-Plore,Jukebox vb.kendiniz C*rackleyin..%100 Sorunsuz

Sponsorlu Bağlantılar

mucize61

Üye
cok tesekkur ederım sonunda oldu yaw

value düzeltmek için ok (orta tuş)a basın ve -2 değerini girin (enter value yazan kısımda * a 2 kere basarak "-" işaretine ulaşabilirsiniz) o kısımda görülen bütün değerlerin value sini -2 yapın.! bordo yazılan yere dıkkat edelım arkadaslar tek tek hepsini -2 yapacaksınız ben orda hata yapıyordum hep :)

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
cok tesekkur ederım sonunda oldu yaw

value düzeltmek için ok (orta tuş)a basın ve -2 değerini girin (enter value yazan kısımda * a 2 kere basarak "-" işaretine ulaşabilirsiniz) o kısımda görülen bütün değerlerin value sini -2 yapın.! bordo yazılan yere dıkkat edelım arkadaslar tek tek hepsini -2 yapacaksınız ben orda hata yapıyordum hep :)

Sewindm :oke: :D

mehmet-şahin

mehmet-şahin

Üye
Teşekkürler

destroy116

destroy116

Üye
Eline sağlık

emmi

emmi

Üye
ilk başta fp1-fp2 yi yüklemiştim onda olmayınca ilkini yükledim .. ama programı açınca tele restart yaptırıyor haberiniz olsun ;)

--------------- Ekleme ---------------

acaba bu uygulama profimailde uygulanabilirmi? dedim? profimail 3.28 yüklü k.yg.ni de var uygulamayı denedim başaramadım! süreniz dolmuş diyor bende, eğer başarabilen bir arkadaş varsa paylaşırsa çok iyi olur. ;)

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
ilk başta fp1-fp2 yi yüklemiştim onda olmayınca ilkini yükledim .. ama programı açınca tele restart yaptırıyor haberiniz olsun ;)

acaba bu uygulama profimailde uygulanabilirmi? dedim? profimail 3.28 yüklü k.yg.ni de var uygulamayı denedim başaramadım! süreniz dolmuş diyor bende, eğer başarabilen bir arkadaş varsa paylaşırsa çok iyi olur. ;)

Ewet LCG firmasının tum programlarında kullanılıyor bu yöntem..Ama ProfiMail in h*acklenmesi daha farklı..Ben burda Sadece X-Plore i açıkladm..profimail içinde yardım ederm ama şu an yorgunum dinlenmem gerek :D:D gunduz hallederm ben :oke:

kaolan11

Üye
beyler dırek ******den numayı gırdım kabulettı ugrasmaya gerek yok x plore 1.45 te denedım

semender44

Üye
Resimlerden biri yok yenileyebilirmisiniz.

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
beyler dırek den numayı gırdım kabulettı ugrasmaya gerek yok x plore 1.45 te denedım

Hadi yhaa.Ben bu konuyu gereksiz yeremi açtım yani :D:D Bizde bilioruz kodun işe yaradığını..Tmm f*ull oluo..Ee snra..?? xploreyi kapatıp aç bak bi sürprzle karşilaşcan... :oke:

Resimlerden biri yok yenileyebilirmisiniz.

tamamdır kardeşim yeniledim.uyarın için sagol :oke:

hasanhsb

Üye
teşekkürklr:oke:

MelistanbuLL

MelistanbuLL

Üye
Kullandığınız yazı tipini yada ismini paylaşabilir misiniz acaba ? :)

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
Kullandığınız yazı tipini yada ismini paylaşabilir misiniz acaba ? :)

tabi ki :D aşağıda linkte var program..onu kur..onda kullandığım font dışında 36 ayrı Font daha war..Benim Kullandığım fontun adı "adPro"...

telefonun h*ackli değilse bu konudaki programı ;
http://www.maxicep.com/s60-3rd-yazi...-v3-2-1-s60v3-symbianos9-x-signed-331019.html

h*ackliyse bu konudaki programı yükle..Bu konudaki program turkçe..Gerçi kullanımı kolay fontu seçip telefonunu yeniden başlatıosun o kadar..ingilizce olsada sorun yaşamazsın :D

http://www.maxicep.com/symbian-s60v...bianos9-x-unsigned-turkce-maxipda-331058.html

memetoto

Üye
eyvallah N95'te başarıyla yaptım tamda istediğim sürümdü eline sağlık.

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Sağol canım :D

ferhatfg

Üye
teşekkürler daha telefona uyumlumu diye bakmadım ama yinde meğine sağlık sağol

musti9191

Üye
5800 kullanıyorum. Sorcerer programını kuramadım.2 sinide denedim.Sertifikasız olduğu için ilk önce kendi sertifikamla sertifikaladım.Hafızayı seçme yeri geldi.Telefon hafızasınıda seçsem aynı kartı seçsemde. Tam kuruluma başlayacakken şu hatayı alıyorum: "istenen uygulama erişimine izin verilmedi" sanırım telim h*ackli olmadığı için sertifikalandırsamda program sistem dosyalarına erişemediği için kurulamıyor.Aceba böylemi arkadaşlar.Teli h*acksiz olupta kurabilen varmı? Eğer varsa sorun nedir aceba. Yardım ederseniz çok memnun olurum.

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
5800 kullanıyorum. Sorcerer programını kuramadım.2 sinide denedim.Sertifikasız olduğu için ilk önce kendi sertifikamla sertifikaladım.Hafızayı seçme yeri geldi.Telefon hafızasınıda seçsem aynı kartı seçsemde. Tam kuruluma başlayacakken şu hatayı alıyorum: "istenen uygulama erişimine izin verilmedi" sanırım telim h*ackli olmadığı için sertifikalandırsamda program sistem dosyalarına erişemediği için kurulamıyor.Aceba böylemi arkadaşlar.Teli h*acksiz olupta kurabilen varmı? Eğer varsa sorun nedir aceba. Yardım ederseniz çok memnun olurum.

sertifikalandırma işlemi her progrmda işe yaramıor..sertifikaldrsan bile telefon o sertifikayı kbl etmior bazen..o yuzden telefonunu h.acklemen gerekior.. :oke:

Üst Alt