Şok!! LCG X-Plore,Jukebox vb.kendiniz C*rackleyin..%100 Sorunsuz

Sponsorlu Bağlantılar

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
Şok!! LCG X-Plore,Jukebox vb.kendiniz C*rackleyin..%100 Sorunsuz
X-Plore Ve diğer Ke*ygen ile Seri Numarası Alıp f*ull kullandığımız Lcg Uygulamaları için Farklı bi yöntem..
Asla sorun çıkamayan yeni bir Yöntem bulundu Buyurun Adımları izleyip Kendiniz Deneyin..!

X-plore un tüm yüklü versiyonlarını patchlerini kaldırın..
sorcerer uygulamasını cihazınıza yükleyin..
X_plore_kg_3 rd.sis (K*eygen)i Cihazınıza yükleyin..
LCG X-plore nin trial olan herhangi bir modifiye görmemiş olan versiyonunu orjinal sitesinden indirip yükleyin...
Sorcerer ı çalıştırın..
menüden hotkey kısmına gelip call seçeneğini seçin ve (Call seçeneği arama tuşuna basıp sorcerer a seçilen uygulamayı düzenlemek için geçiş sağlıyor )
NOT:Sorcerer dan sakın çıkmayın

yüklediğiniz trial X-plore u çalıştırın , arama tuşuna basarak x-plore reg bilgilerini sorcerer a taşıyın.Sırasıyla Resimlerdeki adımları izleyin.

daha önce yüklediğiniz X_plore_kg_3rd ke*ygen üreticisini açın ve seri numarası alın

Aldığınız seri numarasını X-plore a girin ve x-plore arkaplana alıp Arama tuşuna basarak sorcerer a geçin ve aşağıdaki resimlerideki adımları izleyin..

value düzeltmek için ok (orta tuş)a basın ve -2 değerini girin (enter value yazan kısımda * a 2 kere basarak "-" işaretine ulaşabilirsiniz) o kısımda görülen bütün değerlerin value sini -2 yapın.!

işlemi bitirmek için back(geri) seçeneğine basın ve x-plore a geçip x-plore u kapatın tekrar açtığınızda c*rack tamamlanmış oluyor Artık X-plore daima c*rack li olacak Bu yöntemi Smart Movie ve Jukebox İçinde Deneyebilirsiniz.. Bu yöntem vothien12345 tarafından bulunmuştur Kendisine Teşekkür ediyoruz..Türkçe Anlatım Steel'e,ScreenShotlar ve Test Bana aittir yani Serkan'a :D!
Not: Bu yöntem Sonrası Uygulamalar İle Güncelleme Kontrolü yaparsanız yöntem geçersiz olur..!

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mcraga, sawyer32, abdulyılmaz ve 21 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler :good:

Dosyalar Eklendi

:türkiye1:

maleguard

maleguard

Üye
bende e51 var bu bölüm gelmiyor

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
bende e51 var bu bölüm gelmiyor

Son kısımda "enter value" kısmına -1 yazınca o ekranın gelmesi gerek..Ya bi yerde hata yaptın yada telefonuna uygun Sorcerer i yuklemedin..eklentide 2 tane sorcerer war..sana uygun olanı kullan..Ayrıca gösterdiğin ekran gôruntusundeki sayılar her telefonda farklı olur :oke: takıldığın yer olursa sorablrsn tekrar.

--------------- Ekleme ---------------

......

bronxanarchy

bronxanarchy

Üye
bildiğimiz, cheat engine gibi bir yöntem, teşekkürler

Adilx05

Adilx05

Üye
Parayla Aldıktan Sonra...

By Kavak

By Kavak

Üye
teşekkürler

hayalet605

hayalet605

Üye
kardeşim dediğin gibi yaptım harfi harfine xploreyi kapatıp actıktan sonra ''uygulamayı yasal olarakkullanıldığıdoğrulamak için internet bağlantısını kullanacaktır kabul ediyor musunuz?'' uyarısı veriyo ne yapmam lazım:islik:islik

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim dediğin gibi yaptım harfi harfine xploreyi kapatıp actıktan sonra ''uygulamayı yasal olarakkullanıldığıdoğrulamak için internet bağlantısını kullanacaktır kabul ediyor musunuz?'' uyarısı veriyo ne yapmam lazım:islik:islik

X-Plore 1.35 versiyonunda işe yarıyo..sanırım sen farklı versiyonda denedin..1.35 te dene..zaten en ufak bi fark yok..ekte de verdm zten 1.35 i..versiyonlar tam sayı artmadığı sürece yenisini yuklemenede gerek yok..ne zaman xplore 2.0 gibi bi sürüm çıkarsa o zmn geçiş yaparsın :oke:

hayalet605

hayalet605

Üye
Teşekkürler kardeşim oldu yaptım sonunda

angel_eren

angel_eren

Üye
jukebox 2.70 i c***leyen var mı yontemi biraz farklıymış sanırım

erdem1365

erdem1365

Üye
Teşekkürler. Eline sağlık çok işime yaradı. :bye2:

Ayrıca ben bu yöntemi 1.41'e uyguladım pacht derdide kalmadı artık.

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Eline sağlık çok işime yaradı. :bye2:

Ayrıca ben bu yöntemi 1.41'e uyguladım pacht derdide kalmadı artık.

ricA ederim :D Ben 1.35 kullanıorm telefonu yeniden başlatma özelliği var diye..1.45 te falanda oluo ama onun işi daha karışık..gerekte yok zten :)

erdem1365

erdem1365

Üye
Kards bu program ile jukeboxu nasıl craclicez. Bilgi verebilirsin. tsk.

oguzhan_n73

oguzhan_n73

Üye
x plore internete bağlanıyor sonra kapanıyor açıyorum yine aynı şey oluyor

Üst Alt