SnakeSoft AndroMenu v6.03(3) S^3 Anna Belle UnSigned Türkçe metyuu

Sponsorlu Bağlantılar

pro.engineer

pro.engineer

Üye
ben bi önce ki sürümün üzerine kurmuştum o zaman sıkıntı yoktu. Format attım tekrar kurdum şimdi ise her defasnda benim başlatmam gerekiyor.

mikailnet

Üye
alt menü görünümünü anaekran ve menü şeklinde seçtim, fakat menüde iken herhangi bir programa girip çıkınca alt kısımda siyah ekran çıkıyor, malesef alt menü turları görünmez oluyor, sizde nedir durum ?

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
bende öyle bir sorun yok programa girip çıkınca altmenü simgeleri altta çıkıyor.

mikailnet

Üye
c6-01 anna kullanıyorum, program gayet güzel, fakat menü tuşunu ortaya aldığında (windows phone 8 menüsü gibi) menüde iken herhangi bir programa girip çıkınca menü tuşları garip şekilde görünmez oluyor, bunu bir de siz dener misiniz

Anil-D

Anil-D

Üye
:tşk:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

by.frozen

by.frozen

Üye
eline sağlık

messevim

messevim

Üye
teşekkürler

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi

Rhino Prime

Üye
:naughty::naughty::naughty::tşk:

• Beğen
Tepkiler: thranlkhvc
metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi

Eduardo58

Eduardo58

Üye
:tşk: Abicim yalnız bi' şey danışıcam sana otomatik başlat açık diyorum ama telefonu yeniden başlattığımda açılmıyor. Bi' ilgilenir misin lütfen? Son bi' şey daha oradaki temanın ne olduğunu yazar mısın lütfen?

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
bu otomatik başlatma bazı cihazlarda sorun çıkarıyor. bende sorunsuz çalışıyor. Bu programdan kaynaklanıyor. benim yapacağım bir şey yok. Temayı hatırlamıyorum hangisi olduguna bir bakayım temalarıma :)

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Tamam sorun çözüldü telefon hackli olmadan önce signed versiyonunu yüklemiştim o bozuktu şimdi bunu yükledim gayet güzel sadece biraz açılışta yavaşlatıyor ama çok da önemli değil :) Bir de temayı sormuştum ama?

metboy38

metboy38

Üye
eline sağlık arkadaşım sağol

SAAMEET258

SAAMEET258

Üye
Teşekkürler

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

RedMaker

RedMaker

Üye
Ekran alintisi ozelligi ne ise yariyo acaba?

xyener

Üye
ben yüklüyorum ama serfitika hatası diyor

Üst Alt