Smartmovie 4.10 türkçe sertifikalı

Sponsorlu Bağlantılar

maydon

Üye
sertifika hatası veriyor.

sedisedisedi1

Üye
çok teşekür ederim dostum emeğine sağlık

aloneman34

Üye
teşekkürler arkadaşım

EliteMan

Üye
helal olsun güzel program

matraksss

Üye
arkadaslar program açılınca kapanıyo diyen arkadaşlar var kaldırıp tekrar kurarsanız problem düzeliyo hata vermiyo bi daha

nokianoyedi

Üye
sol dostum.program 6220 classic de sorunsuz çalışıyo.

likit

Üye
Samsung i550 için sertifakalı çalışan program bulamıyordum ,çok teşekkürler.

koka89

koka89

Üye
Sağol..

ariza43

Üye
tşklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bozkurt_37

Üye
teşekkürler

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Sorun benim telefondan mı kaynaklandı bilmiyorum ama bir kaç video izledim 20 şer dakikalık sonrasında bir videodan attı birdaha da video açmaz oldu sildim tekrar yükledim tık yok bende 4.01 loader olana tekrar döndüm

--------------- Ekleme ---------------

Belirli bir süre sonra program kendini kapatıyor.Tahminen 4 saat civarı programla video vb seyredilebiliyoriAltyazıyı gösteriyor.Yani bu programda deneme sürümü gibi.kullanım kısıtlamalı.yinede paylaşım için teşekkürler.Sitede bunun 3.41 sürüm olanı olsa gerek. Ondada altyazılarda türkçe karakter problemleri var ama çok az.film seyrederkem rahatsız etmiyor.Tanımadığı harfler ğ harfi ve büyük İ harfi.

Aynen katılıyorum Dün başıma gelmişti 4.01 e geri döndüm

rakundede

Üye
Diğerlerini bilmem de E71'de 15-20 gün sonra bozuluyor videoları açmıyor. Bende herhangi bir 4.15 kuruyorum sonra kaldırıp teli kapatıp açıyorum tekrar bunu kuruyorum düzeliyor. Bir 15 gün sonra tekrar oluyor.
Artık gülü seven dikenine katlanır. Yinede şimdilik benim gördüğüm paylaşılan en iyi program bu.

modenaf430

Üye
takır takır çalışıyor hemde samsung i450 de...flv dosyalarıda sorunsuz ve süper çalıştırıyor...ellerine sağlık

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

afakolostra

Üye
smartmovie 4.0 kurmuştum büyük ihtiml demoydu smartmovie 4.10 kurdum sorunsuz kuruldu ama videoları acmıyo.yinede tşkkrler saolasn kardeş:pro:

silop_kms

silop_kms

Üye
paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık...

fenomen5756

fenomen5756

Üye
Teşekkürler

eminmeo

eminmeo

Üye
kardeşim allah razı olsun bende lisanlı bir film oynatıcı arıyordum tşkürler

zulom

Üye
teşk

--------------- Ekleme ---------------