Smartmovie 4.10 türkçe sertifikalı

Sponsorlu Bağlantılar

celilcemre

celilcemre

Üye
allah razı olsun

kobra1232

Üye
ya n70 e yükledim dosya bozuk diyor

ali017

Üye
bende n82 var yükledim sorunsuz çalıştı. teşekkürler

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
evet bilgi verin lütfen?? bazıları çok iyi diyor ama hep sorunlu çıkıyor :(

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar kurdum denemedim.video kodek: avc1 açmıyor.video kodek: mp4v açtı sadece.özellıklere göre film bulmak lazım :( düzeltılebılıyo mu bu durum?

Allah Allah::hmmm
ilk symbian telefonumdan beri kullanıyorum daha hiç boyle hatalara rastlamadım.Oynatmaya çalıştıgınız .avi de sorun olabilir.Başka bir video dosyasını bu programın pc için kendi çevirisiyle .avi yapıp oyle deneyin bakalım tekrarlayacak mı

1fb7

1fb7

Üye
paylasim icin tsekkurler:oke:

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Evet bu da kapandı belli bir süreden sonra !

rakundede

Üye
Sağol dostum
Nokia E71 de sorunsuz çalışıyor. Sertifika sorunuda olmadı.
Bakalım film seyredince demodur falan demezse mükemmel.
Emeğine sağlık...

karcepoyt

karcepoyt

Üye
kardeş çok sagol

mrtxhan

Üye
teşekkürler

kral7

kral7

Üye
teşekkürler güzel bi paylaşım arkadaşım

maki20

maki20

Üye
    Konu Sahibi
bende hala çalışıyor avilerde 640*480 , 640*272 , 720*288 , 640*360 , 1280*720 formatlarını sorunsuz çalıştırıyor bide bu formatlara çevirip deneyin mp4 lerde 320*240 , 640*272 , 640*480 , 720*320 1280*720 formatlarını çalıştırıyor

belkisen

belkisen

Üye
Teşekkürler sorunsuz çalıştı...

turancen

turancen

Üye
indiriyorum inşallah 5320 xm çalışır

--------------- Ekleme ---------------

süpersin kardeş çalıştı valla 5320 ex normal divx leri bile açıyorum hani şu 800 mb olan filmler açıyor benim tel emeğine sağlık kardeşş

benim tel açtı ama altyazıyı sanırsam programla birleştirmem gerek videoya pcdeki normal divxleri altyazıları açmadı video açıldı ama neyse hayırlısı çok iyi oldu valla ya hiç çeviri yapmadan film izleyeceğim artık :)

emre_94

emre_94

Üye
Kardeş flv açıyor mu bu program 4.15 sürümü açıyor ama bu açıyor mu bilmiyorum

heroosss

Üye
arkadaslar bendede program sorunsuz calisio n95 var bende. Fakat altyazilarda problem oluo srt uzantili altyaziyi sub uzantisina ceviriorum yinede altyazi cikmio bana bi acil yardimci olursaniz cok sevinirim....

HÜSOLİNE

HÜSOLİNE

Üye
teşekkür

DeseCratE

DeseCratE

Üye
yükledim mp4 klip oynattım ses cıkmıor programda giriorum galeriden real playerden oynatıyorum cok sesi cikior tel model N73

mahiratakan

Üye
Belirli bir süre sonra program kendini kapatıyor.Tahminen 4 saat civarı programla video vb seyredilebiliyoriAltyazıyı gösteriyor.Yani bu programda deneme sürümü gibi.kullanım kısıtlamalı.yinede paylaşım için teşekkürler.Sitede bunun 3.41 sürüm olanı olsa gerek. Ondada altyazılarda türkçe karakter problemleri var ama çok az.film seyrederkem rahatsız etmiyor.Tanımadığı harfler ğ harfi ve büyük İ harfi.

rosemik

Üye
Paylaşan arkadaşa çok tşk ederim...sertifika sorunu olmadan bi program yükleyebildim sonunda:oke:
yalnız bi sorunum var, ben N79 'a kurdum programı, avi uzantılı iki farklı film attım, ikisinde de görüntü gayet güzel ama ses çıkmıyo:(
Çözümü bilen varsa yazarsa çok sevinirim...

mirhabi

Üye
teşekkürler kardeşim sorunsuz çalışıyor