Smart Movie 4.15 Türkçe by Nalcam22 -Maxicepte Bir İlk - ( alıntıdır)( paylaşım alın teridir)

Sponsorlu Bağlantılar

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
Bişeydeğil

secur73

Üye
teşekkürler:good:

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
bişeydeğil

emirhan_3535

Üye
paylaşım için tşk dostum ama çalışmadı ne yapmalıyım.

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
sertifika hatasımı aldın

13yelkovan13

Üye
Güzel bir programa benziyor bende şöyle bir hata var mp4 uzantılı bir video açmak istediğimde avc1 kodek eksik diyor bu program hangi uzlantılı videoları açıyor

tefecı

Üye
emegine sağlık

13yelkovan13

Üye
Nasıl kodek atabiliriz biliyor musun? Bu arada Emeğin için sağol.

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
bi ara forumda vardı ama bulamadım sen gene bi googlede arat .bende bulursam sana anlatırım

13yelkovan13

Üye
Gerçekten iyi bir programmış. Bugün tam anlamıyla deneme fırsatım oldu diğer programlara göre çok çok iyi yalnız ses ya ileriden ya da geriden geliyor 3-4 saniye ayarlardan ses ve görüntü ayarı var ama olmuyor bir türlü görüntü kalitesinden mi yoksa ses kalitesi yüzünden mi böyle yapıyor anlamadım çözünürlük 678x288 ses kalitesi 48000hz

----------Eklendi @ 00:12:22 ---------- Yazıldı @ 00:09:02 ----------

bi ara forumda vardı ama bulamadım sen gene bi googlede arat .bende bulursam sana anlatırım

Bulursan çok makbule geçer yüzbaşım :)

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten iyi bir programmış. Bugün tam anlamıyla deneme fırsatım oldu diğer programlara göre çok çok iyi yalnız ses ya ileriden ya da geriden geliyor 3-4 saniye ayarlardan ses ve görüntü ayarı var ama olmuyor bir türlü görüntü kalitesinden mi yoksa ses kalitesi yüzünden mi böyle yapıyor anlamadım çözünürlük 678x288 ses kalitesi 48000hz

----------Eklendi @ 00:12:22 ---------- Yazıldı @ 00:09:02 ----------

Bulursan çok makbule geçer yüzbaşım :)

Bulamadım sadece alt yazı yapmayı buldum

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler :oke:

13yelkovan13

Üye
Neyse bırak dağınık kalsın program güzel converter la dönüştürüp izliyorum tekrar teşekkürler :)

slmks

slmks

Üye
eywallah. guzel paylasim. :)

13yelkovan13

Üye
yine rahatsız edeceğim. Film seyrederken program kapandı tekrar açtım filmi tıkladığım zaman tekrar programdan çıktı. Diğer filmler içinde böyle oluyor. Telefonu kapattım açtım yine aynı sorun. Sonra programı sildim ve tekrar yükledim ama sorun devam ediyor. Programa giriyor filmi tıklayınca program kapanıyor. Bir çözümü var mı?

n73balikesir

Üye
kurdum.çalıştırmamla kapanması bir oluyor.niçin ve ne yapabilirim.

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
kardeş biraz araştırıyım olmassa bn s60v5 yazılım destekte konu acar yardım isterim

13yelkovan13

Üye
tamam sağol

Üst Alt