Smart Movie 4.15 S60v5/S^3

Sponsorlu Bağlantılar

dobelardo

Üye
    Konu Sahibi
Smart Movie 4.15 S60v5/S^3
  • Beğen
Tepkiler: NAMIIK, jameyka, jipien ve 1 kişi daha

damarcıkız

Üye
ardentanarchy

ardentanarchy

Üye
Üstadım, programı indirdim ve sertifika olayını hallettim. Yükledim. Fakat bir sorunum var. Video'yu açıyorum. Alt yazısını da klasik media player mantığıdır diye düşündüm ve video dosyasıyla aynı yaptım. Fakat altyazıyı göremiyorum. Programla ilgili detaylı bilgin varsa ve yardımcı olursan çok sevinirim.
Saygılarımla
Ardent AnarchY

HolyG

HolyG

Üye
Üstadım, programı indirdim ve sertifika olayını hallettim. Yükledim. Fakat bir sorunum var. Video'yu açıyorum. Alt yazısını da klasik media player mantığıdır diye düşündüm ve video dosyasıyla aynı yaptım. Fakat altyazıyı göremiyorum. Programla ilgili detaylı bilgin varsa ve yardımcı olursan çok sevinirim.
Saygılarımla
Ardent AnarchY
hatırladığım kadarıyla altyazıyı filme gömüyordu smartmovie'nin video çeviricisi, ayrıyetten altyazı tanımıyor yani..

ardentanarchy

ardentanarchy

Üye
Yok diğer konuda bir arkadaş yardımcı oldu.
Olay şudur. Subtitle Workshop diye bir program var. Bu program altyazıları istediğiniz programın formatına çeviriyor. Altyazıları MicroDVD'ye göre ayarlarsanız Smart Movie ile uyumlu oluyor. Tabi yine klasik medai player mantığı gibi altyazı ile video dosyasının dosya isimleri aynı olmak zorunda.
Subtitle Workshop ücretsiz bir programdır ve çok kullanışlı bir programdır bu arada. Film ve dizi müdavimlerine tavsiyemdir.

dobelardo

Üye
    Konu Sahibi
Kusura bakmayın sorunuzu şimdi görüyorum ama siz zaten gerekli cevabı bulmuşsunuz. Ben bu program ile gerekli randımanı alamadığım için artık bilgisayarımda videoların içine altyazıları gömüyorum daha sonra kendi default playerı ile izliyorum. Çünkü bazı farklı codecli filmleri açamıyor Smartmovie...
Convert ve altyazı gömmek için ben TotalVideo Converter kullanıyorum.

-Düzeltme 19/01/2011 :
Yeni uygulama güncellemesi ile artık N8 üzerindeki default player altyazı destekliyor...
Karakter sorunları yaşamamak için altyazı dosyalarını notepad ile açarak unicode olarak "save" edin.

Nokia'yı seviyorum!

ahm@izm

Üye
teşekürler saol

cihatyılmaz

Üye
N8 de böyle bişeye gerek yokki zaten avi dosyalarını ve altyazıyı destekliyo.ben klasör şeklinde atıyorum filmi sorunsuz şeklde izliyorum altyazıyla.

SPLNTR

SPLNTR

Üye
Konu altyazı desteği gelmeden önce açılmış ...

tuncayaltin

tuncayaltin

Üye
Teşekkürler

romantik

romantik

Üye
arkadaşlar n8 aldığımda smart movie gösteriyordu flaş attıktan sonra av1 diye bir uyarı veriyor göstermiyor hiç bir şeyi bi yardım

omega_osman01

Üye
geçmiş sertifika diyor usta :off::off::off:

kaancıkım

Üye
teşekkürler:yuru

okankoc

okankoc

Üye
geçmiş sertifika alan arkadaslar tarihi 2008 olarak ayarlayıp tekrar denesin iyi formlar :)

mrt946

Üye
arkadaslar ben bısı sorcam bende e63 var ındırdım kurdum acıyordu ama bır kac gunden berı acmamaya basladı programı acıyor vıdeolara tıkladıgımda otomatıkmen atıyor bı cozum bılen var mı ????

zempo

Üye
nası 2008 yapcaz kardes telefonun yazılımını guncelledım ne yuklersem sertıfıka hatası dıyor

xerox1907

Üye
nokia 500 uygun video program ne önerirsiniz.

Evina_besinor

Üye
emegine saglık

- - - Eklendi - - -

emegine saglık

ali.44

ali.44

Üye
teşekkürler

sinsisalih

sinsisalih

Üye