Smart movie 4.15 en son versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

serdarbakici

Üye
benim e 71 var sertifika hatası diyor... hiç bişey yüklüyemiyorum ya

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
benim e 71 var sertifika hatası diyor... hiç bişey yüklüyemiyorum ya
Bu uygulama ve seninde yükleyipte sertifika sorunu aldığın uygulamalar UNİSİGNED yani sertifikasız'dır.Bunun iki yolu vardır:ya teli hack'leyerek en temiz yolu seçersin ki
(tavsiyemdir:oke:),yada uygulamaları pc de sertifikalandırıp öyle yüklemeyi denersin(bu arada bunu telefonunda da yapabilirsin;)).Forumumuzda sistem ve modifikasyon bölümüne bakarak halledebilirsin..!:)

silop_kms

silop_kms

Üye
paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık

kagan540

Üye
saol dostum çok işime yaradı

mcrenard

Üye
license ?

MrZeek

Üye
Millet neye tesekkur ediyor anlamadim pro. kirilmamis eski versiyon uzerine kurulumda guncelleme hatasi veriyor. Eski surumu kaldirince evet kuruluyor fakat netten up. istiyor. Sonra hata verip kapaniyor. Tsk. eden forumu cope cevirenler iskembeden dalkavuklup yapip pro.ya asil ihtiyaci olanlarin bosuna down. etmelerine neden olmayin.

sinansiemens

Üye
Arkadaşlar program kırılmamışsa zaten ben bunu orjinal sitesinden indirebilirim ne gerek var buraya upload etmeye.Firefoxun setup dosyasını upload etmek ne kadar saçmaysa bu da o kaar saçma.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Millet neye tesekkur ediyor anlamadim pro. kirilmamis eski versiyon uzerine kurulumda guncelleme hatasi veriyor. Eski surumu kaldirince evet kuruluyor fakat netten up. istiyor. Sonra hata verip kapaniyor. Tsk. eden forumu cope cevirenler iskembeden dalkavuklup yapip pro.ya asil ihtiyaci olanlarin bosuna down. etmelerine neden olmayin.[/Bir önceki sürüm olan 4.10 tavsiye ederim o tamamen kırılmış ve sorunsuzdur.internet onayını kırmak için "loader" mi ne yan bir uygulama yüklüyorlar o şekilde kullanılıyor

oguziverson

oguziverson

Üye
saol kardeş

halit_ure

Üye
bu program nasıl kullanılıyor N85 te

WiND0WS

WiND0WS

Üye
emegine saglik kardesim saol ama bi sorum olacak FLV dosyasi atiyorum (?) soru isareti var attigim dosyalarda Codec istiyor Codecleri nerden yuklucez ? simdiden saol

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
emegine saglik kardesim saol ama bi sorum olacak FLV dosyasi atiyorum (?) soru isareti var attigim dosyalarda Codec istiyor Codecleri nerden yuklucez ? simdiden saol

Sen onu 3.gp,mp4 vb. formatlarda atmanı tavsiye edebilirim..Yada .avi gibi FLV dosyalarını oynatmıyor olmalı çünkü.

WiND0WS

WiND0WS

Üye
ustad seni anliyorum ama benim anlatmak istedigim internet indirdigim FLV uzantili dosyalari hicbir sey yapmadan cep telefonundan izlemek istiyorum 3gp veya mp4 formatinda zaten real playerdan izliyorum ben FLV player indirdim ama onlarda oynatmiyor bende internet download manager indirdim youtube den birsey izlerken ustte kucuk yazi cikiyor bu video dosyasini indir diye ona basiyorum sonundaki flv. uzantisi silip mpg. yaziyorum dosya mpg formatinda iniyor pc suite ile attigim zaman mp4 formatina ceviriyor zaten ama direk izlemek istiyorum umarim ne demek istedigimi anlamisindir saygilarimla...

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
ustad seni anliyorum ama benim anlatmak istedigim internet indirdigim FLV uzantili dosyalari hicbir sey yapmadan cep telefonundan izlemek istiyorum 3gp veya mp4 formatinda zaten real playerdan izliyorum ben FLV player indirdim ama onlarda oynatmiyor bende internet download manager indirdim youtube den birsey izlerken ustte kucuk yazi cikiyor bu video dosyasini indir diye ona basiyorum sonundaki flv. uzantisi silip mpg. yaziyorum dosya mpg formatinda iniyor pc suite ile attigim zaman mp4 formatina ceviriyor zaten ama direk izlemek istiyorum umarim ne demek istedigimi anlamisindir saygilarimla...
Tamam dostum anladım sanırsam seni..!Sana lazım olan tele .flv formatında direk atıp izlemek değilmi,bunun için bir proğram YXFLASH adlı proyu forumda bulabilirsin:)

buni

Üye
ellerine sağlık çok güsel paylaşım

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
emeğine saygı sağol dostum

Üst Alt